Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

livia1
14. júl 2009

aspoň trochu chladnejšie keby bolo už zajtra by bolo super.Zajtra sa trošku osviežim ked dám na balkon bazén. snad sa tobude dať vydržať. aj ked má pozajtra sprchnuť tak teploty budú aj takdosť vysoké 😢

livia1
14. júl 2009

katuskapd nepísala si si nahodou aj s májovkami2008?

katuskapd
14. júl 2009

livia a coze ma smirujes, vsak nemas majovciatko 😀 😀 😀 😀 tu to nejak viazlo tak som vhupla k nim 😉

selina.liana
14. júl 2009

Livi dik a tybudes mat čo dievča alebo chlapca????

susika
14. júl 2009

selina, tak to netuším, už tam viac ako 10 rokov nebývam, tak nie som v obraze. ale ked tam zavítam, tak je tot am také horzné tiché na moj vkus, nie ako za starých čias, ked sme tam boli my ako malé deti 😀 😀 😀

katuska-tak to máš dobré. ja som s malou už sama nejakých 5 týždnov a prežívam, už som si zvykla za tie 3 roky. najhoršie bbolo, ked som bola tehu a sama celé týždne. iba z roboty domov a doma ticho. a ked sa malá narodila veeeeelmi predčasne a nemala som ju dlllho pri seve doma a nebolo komu sa posťažovať a s kým si poplakať. (rodičia to nikdy nepochopili, vraj som mala ostať pri nej) teraz, kedju tu mám, tak sa to dá,a j ked je to o ničom, komu sa s pokrokmi pochváliť, s kým sa porozprávať po večeroch a počas dňa.niekto by za to dal neviem čo, ved aj ja zo začiatku, ale už to trvá dlho.aj ked sa celý den nezastavím a večer som rada, ak si mám kedy sadnúť, ale to vždy niečo robím, takže až ked idem spať vypínam uplne. 😀

vítam nové tváre.... 😀 😀 😀

selina.liana
15. júl 2009

Susika a ty si kde teraz

livia1
15. júl 2009

katuskapd nešmírujem, ale ked vidím že maš syna narodeného minulý rok v máji tak som sa len spýtala, lebo aj moja švagrina,,galanta,, tam píše. 🙂
selina budeme mať aj druhého chlapca. ked prejdeš šípkou na moju fotku tam ti to ukáže. 😉 . však si pozri album. 🙂

katuskapd
15. júl 2009

susika veru nezavidim ti ale vcera sme neboli s tatinkom ale s mojimi rodicmi, som tu sama s malym, tatinko chodi do robotky, a ja si uzivam 😉 vsak ked prideme ozvem sa, a dame ministretko 😉

livia v pohode, ja tam nepisem dlho nejakych 5 mesiacov, a viem ze galanta sa prestahovala do prievidze, a asi od teba pisala ze nema net, tak pise od svagrinej, aky je ten svet maly.

dnes ideme do velkeho medera, neviem ako to zvladnem kedze mam spaleny cely chrbat 😒
pekny den zelam 😉

livia1
15. júl 2009

katuskapd maš pravdu. 😀
tak si to uži, aten chrbát ti nezávidím. 😖

selina.liana
15. júl 2009

Livia pozeral som foto matko aj kupko sú fesaci,máš vybaveneho porodnika???

livia1
15. júl 2009

Chcela som moju doktorku Mifkovú,ale ked som zistila kolko sa platí tak mi neostáva nič len sa modliť nech tam nieje nejaký pako. 😒

selina.liana
15. júl 2009

A kolko sa plati???? Ja neviem o ziadnom cenniku

danulka2
15. júl 2009

ahojte, zas nam dnes vonku prikurili 😉 😀 .Vecer som aj myslela, ze pride nejaka burka.Ked som sla z poobednej, tak sa aj blískalo, ale kde nic tu nic 😝 .Tak sa dnes nechame prekvapkat 🙂

livia1
15. júl 2009

Oficialne zazmluvnenie stoji 5000sk. aspoň o mojej doky to viem, lebo kamarátka je jej sesternica.

danulka2
15. júl 2009

baby uz mam konecne vlacika v albume 😉

selina.liana
15. júl 2009

Livia1 ja mamhudeca a bol pri mojom prvomporode mal byt aj pri druhom ale bol odcestovany tak som mala laniho na poslednu chvilu vybaveneho a nik odomna nic nechcel ale vzdypred prepustenim som im za spokojnost dala ale keby som I'm nic nedala nic sa nedeje a ani kamoska mifkovej nic nedala a mala ju vybavenu

livia1
15. júl 2009

Selina ty máš dve deti? 😒
No pri prvom synovi som mala Hudeca, mala som na neho šťastie. večer mu začala smena a ja som porodila pred polnocou.Na budúci týždeň idem na poradňu tak rozmýšlam, že sa ho spýtam.ak nie jeho tak ak neporodím kým sa vráti doktorka z dovolenky tak sa skúsim spýtať jej a uvidím čo povie.
O Lányim som počula zatiaľ len chválu,ale nepoznám ho. 😒

lucijja
15. júl 2009

danulka - mnaaaam, si mi chute narobila... 😀

selina.liana
15. júl 2009

Livia1 ano mam dve rok poroku pozri album,ale prva dcerka nam 12 dni po porode zomrela 😢

katuskapd
15. júl 2009

danulka super vyzera ten vlacik,mnam 😉 , tak v prievidzi sa blyskallo, tu bolo nadherne ani oblacika, modra obloha.. 😵

livia ja som nemala vybaveneho nikoho a uplne v pohode, len ja som rodila o 12 naobed a to tam bolo doktorov, ze ani neviem ze kto co 😀 ale oficialne taka mlada doktorka lomenova, ale vsetci boli mily 😉

tak velky meder ma sklamal, moja osobna skusenost, spinava voda, velky areal, vsetko daleko, jedny zachody,a hrozne predrazene vsetko. matusko si to trosku uzil, aj ked sa 2x nedobrovolne potopil. Spaleny chrbat vydrzal, noc sa dala, uvidime dnes.

susika
15. júl 2009

selina-terz bývam na zapotokoch. našťastie hned z kraja, inak by som odtial asi ušla, betonový svet.... 😅 ale na severe sme nachádzali v inzerátoch iba byty na prvom poschodí a to sme nechceli

Dani-mňami, veru, dala by som si🙂)) 😀 😀

snád aj nám narodeninová torta vyjde a aj oslava. u nás nejako všetci chorejú, tak aby mal kto prísť.zatím som u našich. teda, o prázdninách sa nedá ani povedať, makám každý den ako fredka a dnes to ešte aj malá dorazila svojím správaním, ktoré som ešte u nej nezažila a nespaním už druhý den.takže super sa nedá pri nej nič urobiť.starká mrnčí, že ju bolí hrdlo,t ak sa asi zajtra aj domov poberieme,a by sme aspon mi nepochoreli, kedže už konečne skoro po 2 mesiacoch má dojsť tatino domov, 😀 😀 tak nech aspon potom netrčíme doma. 😀

Hudec sestre dovrzal prvý porod, ja som to ani nevedela, ale skoro neprežila. zle ju vyčistili a chytila velmi vysoké horučky. strávila v nemocke dva týždne.vraj skoro neprežila, keby tam nepríde nejaký nový doky z Handlovej a neotvorili ju znova a nevyčistili.potom šla o 3 dni domov už aj s bábom. do vtedy malého ani nevidela. ale mne malú azchránil, šiel so mnou až do MT. 😀 neviem, kolkí sa tam radili, lebo ja som bola v Bojniciach vtedy rarita, s takým velmi maličkým bábom, čo sa pýtalo na svet a odovodniť mi to nevedeli. Lányi je nejaký nový?o tom počujem prvýkrát.

Mifkovú si chválila aj kamoška 😀

selina.liana
15. júl 2009

Livi a lanyi je fakt super aj hudec ja som obe porodila uplne lahko. Ked som porodila prvy zabku hudec povedal no Monika vy mozte rodit aj kazdy rok. A tato druha dcerka
ma zachranila imak by som sa z Toho zblaznila, je to velmi tazke stale

danulka2
15. júl 2009

dakujem vam za pochvalu 🙂 , potesilo ma to.

danulka2
15. júl 2009

selina to mi je luto, co sa ti prihodilo ☹

susika
15. júl 2009

selina-mrkla som album. ved ja ťa poznám🙂))) aj tvojho manžela🙂)) ked som pracovala tam, kde on, sme sa velakrát nasmiali. bolo to už hrozitánsky dávno, je to už viac ako 10 rokov. už vtedy ste boli spolu🙂))pochybujem, že si ma niekto z vás dvoch bude pamätať 😀 😀 😀 svet je malý 😀

selina.liana
16. júl 2009

Danulka taku je zivot

susika pozeralA som album aj s muzom ale veru pamat slaba tak sa nam nejak pripomen,no veru v january 14rokov co sme spolu to leti

livia1
16. júl 2009

selina takto ma ozaj mrzí 😢 .
Nemôžeš spávať? keby ma syn nezobudil,že chce raňajky, takani nevstanem. Nov noci to bolo otrasné teplo.okno som mala pootvorené ale ked začalo pršať som ho musela zatvoriť. to teplo 😝 . asi hodinu som bola hore kým som zas neotvorila a potom som konečne zaspala. 🙂

selina.liana
16. júl 2009

Livi mozem ale muz siel do prace tak som bola hore

livia1
16. júl 2009

Rozmýšlam či mam ísť na kávu alebo nie. v tomto teple sa mi nič nechce. 😖 asiybehnem len do piána von na terasu.
Selina piješ kávu? 😉

selina.liana
16. júl 2009

Livi kapucino 3v1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre