Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
12. okt 2009

susika inac ja som sa tiez dobre zasmiala na tvojcih cachrach 😀 som ti zabudla napisat...a neboj vsetko zle raz prejde nastanu aj dobre casy 😵 treba len pozivitne myslenie

susika
12. okt 2009

teda. aj ja som sa zasmiala na mojich "čachrach"🙂))ked som sa mrkla hore, neviem, nejaký škriatok sa mi tam zamotal. ale mne sa viac páčia čachry ako čakry🙂))

bubba, ja by osm niekedy potrebovala tvoj humor a pohlad na svet. njekedy mi je všetko gombička a niekedy...fakt si idem sama sebe na nervy.....pozitívneho myslenia mám ja v sebe až až, až kým nepríde niekto a totalne urobí zo mna totálneho blba, že "ja optimista" a jednoducho ma tak zblbne, že už som aj ja totalne z toho všetkého mimo a potom zasa nejaký čas trvá, kým sa z toho spamätám.....normálne prestávam mať trening na takéto situácie, od kedy osm na MD. v práci som bola velmi odolná....a tie depky...v tom to blbom počasí, sa tiež utešujem, že aspon, že sme zdraví, ako by sme potom riešili trable🙂))))

katrin-takú "trúbu", ako je tá Dankova ex poznám tiež, ale v tej situácii to bolo opačne. že tá "trúba" bol chlap a kamoška si t odniesla. je bez dcery a bez peňazí. tiež na dlhé rozprávanie. vlastne sa jej po všetkom tom ona vzdala. vídava ju , len ked stíha, ked nie je v práci, alebo stíha z práce, a aj to ked trošku s nou mešká domov,t ak dostane vynadané. ex a aj jeho terajšia sa ku nej správajú,a ko keby jej 8 ročná dcera nebola vobec jej... z peňazí, čo dala do domu, kým boli manželia, jej nevrátili nič, lebo vraj z toho sa zaplatil úver na dom, tak nemá nárok, aj ked ex mal krčmy a prachov má kopec.....zatial....bohužial ,teraz žije s takou, čo narozdiel od kamošky "cicia"prachy a chlapec sa začína zobúdzať. hold, karta sa obrátila.....

Leni-no, ja sa tiež toho držím, že niekedy treba počkať problémy sa vyriešia "samé".lenže ten "Samo" si sem nejako dáva načas, lebo sa to už dllho ťahá....

danulka2
14. okt 2009

ahojte, baby ja nechceeeeeeeeeeem zimuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😅 ☹

lenadka
14. okt 2009

kati, ked uz to predal 2 roky pred rozvodom tak co jej vyhrava ci co???
mozno na nu treba robnako ist. povedat jej ze ked bude rypat poziada sud o zverenie malej do jeho starostilivosti-ved budete mat domcek a spolocnu domacnost - rodinku=zazemie bude mat...nej jej zalepka 😉 😎

lenadka
14. okt 2009

danulka ani jááááááááááááááá 🙄 😠

danulka2
14. okt 2009

lenadka kam sa zasijeme do leta? 😉 😀 😀

danulka2
14. okt 2009

ozaj zienky chcem sa opytat ci ste niektora /alebo vase kamosky/ nechodili so svojimi drobcami k logopedicke? Su tu dve Tomasikova a Kossova. S ktorou mate skusenosti? A ake? Dakujem 🙂

katrin21
15. okt 2009

leni: o tom sa sudili uz dva roky.. neni šanca a podla mna, aj tak je kazdemu dietatu, hlavne dievcatku lepsie s mamou, ale keby ju aspon bez problemov davala ked treba...

a s tou rodinkou: no to si trafila klinec po hlavicke.. ona totiz za rodinu povazuje iba seba a svojho priatela s k.t ma decko a my sme pre nu nic.. oa to aj vzdy napise,že: my sme rodina a chceme mat rodinnu pohodu,mala bude doma... cista jeblina, sorry za vyraz 😝

katrin21
15. okt 2009

ja som chodila do PD, ale volala sa inak, sedela na Zapotokoch v ybvalom urade prace, meno si uz nepamatam, ale bola uzasna ,Kika ju milovala a suslanie jej odstranila hadam po dvoch tyzdnoch a vobec bola velmi sikovna....

bubba
15. okt 2009

ludia u nas rano snezilo 😅 😅 😅 vnoci som mla zimnicu tak som nevyspata.... 😅 este ze mam moje pozitivne myslenie 😅 😝

bubba
15. okt 2009

danulka aj my budeme asi chodit k logopedicke...sa mozno teraz pocudujes,ale moja mala ma nabeh na rackovanie a uz aj dr nas odporucala,ale prehovorila som ju ze naco,ze ved este uvidime...a inac byt tebou tak idem podla mena.tomasikova sa bude hodit k malemu 😀

bubba
15. okt 2009

a tie vase čakry makry 😀 😀 😀 😀 akoze no nechce sa mi to pozerat 😅 😅 radsej mi urobte nejaky supr vycuc 😀

katrin21
15. okt 2009

buba: dost dobre mi konkurujes dneska v tom, ze ja vzdy napisem prispevok, a potom citam dalej a zistím, ze este toto a toto som chcela a mam viac prispevkov po sebe, co som nedockava 😀

u nas bol v Cigli normalne tiez sneh, asi 1cm na aute som mala, totalne ťažký mokrý 😝 .. brrrrr

bubba
15. okt 2009

katrin,vsimam aj na fejsbúku fičíš 😀 😀 o 106 ...ako ...no zavidim ti tovje zazitky ale hadam ti to tam nebudem pisat,este budes namyslena 😀 😀 😀 tu to nikto nevidi tak mozem 😀

katrin21
15. okt 2009

aaaale, bubba... ja na facebooku ficim minimalne, ked uz fakt nemam co robit, tak to pustim, ale viac citam ako pisem....

he he.. no vcera bolo super, ale neboj , nebudem namyslena 😉

lenadka
15. okt 2009

asi sa musim aj ja zaregistrovat na ten facebook 😲 😀 😉

lenadka
16. okt 2009

halooo haloo kde ste vsetky, kava mi chladne 😀

katrin21
16. okt 2009

tu som... si tu ešče? 😀

lenadka
16. okt 2009

som ale uz nemozem kecat-makam, lebo poobede idem ku kadernicke 😉 😎

bubba
16. okt 2009

lenadka uz by bolo nacase 😀 sa zaregistrovat vlastne ani neviem ci sa ti to este oplati lebo som uz viac krat pocula,citala aj v spravach davali ze facebook je velmi nerentabilny ze maju velke dlzoby a nevime neviem...ako to dopadne....kua mam tam tooooooooooooooolko albumov 😀 😀

katrin ale tak mohla si napisat nieco viac k tvojmu umeleckemu zazitku ja viem ze ty nie si namyslena 😝 som le rypkala...dnes od rana myslim na lucinku dufam ze vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵

danulka2
16. okt 2009

ahojte, to mame krasne pocasicko 😠 😝

bubba
16. okt 2009

danulka,aj my....sme sa nalahko poobliekali a isli sme sa poprechadzat do slnecnych ulic nasej okresnej dedinky 😀 😀 nahodou sme sa hodinku pomotkali a decko sa hned lepsie sprava...jaj ozaj my sme doma trosku marodime....vlastne take jednodove nevolno bolo a do piatku sme preventivne po porade s dr soatli odma ale ako pocuvam z kazdej strany tak to aj bolo zbytocne lebo jednodove srackogrcacky su tu ako bioplyn ide to z domu do domu z cloveka na cloveka....atdatddd 😀

lenadka
16. okt 2009

bubba, aspon si urobila vsetko co sa dalo 😉 😵 nas to asi tiez caka, lebo ked som vcera Lucku davala do skolky telefonovala nejaka mamina riaditelke ze maly nepride...a ona spat ze to bude asi viroza tak ako u....hm...ved vikend ide, co by sme si nezagrali 😀 ? 😀

lenadka
16. okt 2009

prajem krasny vikend-aj ked pocko bude asi na....treba si ho uzit proste inak

bubba
16. okt 2009

v sobotu sa ma oteplit 😀 😀 😀 😀 o 2 stupne 😝 😀

susika
18. okt 2009

ahojteééééé. je tu tichučko, vonku sa opeknilo,t ak asi beháte po vonku...vraj sa má otepliť. huráááá, toho dažďa mám už po krk.keby aspon snehuu, ale tu kosu vonku nemusím....doieťa doma vystrája, je to jeden nerv za druhým. už začína od nervov aj mna hrýzť...no čo ešte na mna prichystá.....ale som orzhodnutá, že idem kupiť pršiplášť a čižmičky🙂a budeme pochodovať aj v daždi 😀 😀 😀 😀

kedy sa začína riešiť či ísť alebo neísť k logopedovi? tatino začal račkovať, ked mu vypadli predné jednotky, logopedička mu vobec nepomohla a ostalo mu to. tak neviem, či to malá nejako zdedí alebo azčne až potom, ale zatial dosť dáva jazyk pri sykavkách medzi zubky, tak asi to šušlanie tam bude. ved uvidíme, kým bude nornálne hovoriť. ale super katrin, že sa to tak rýchlo napráva, čo s týka račkovanie.

katrin-tej truuube by osm povedala pár teplých slov. sesterka sa s ex sudila asi 5 rokov koli výživnému. baby už aj vyrástli a výživné nikdy nevidela. ešte aj z bytu ju vyhodil s dvoma deťmi. našťastie ho potom dostala späť a on šiel kade lahšie.takým ľudom by som priala len to "najlepšie".....

bubba
18. okt 2009

my sme vcera boli "kaluzovat"znovu dobre ze tam neplavala v tej mlake ale co uz no...hlavne ze sa vyjasila...a dnes sme boli na obrovskej prechadzke a celkom pekny dnik zanami..a inak pekny vecer nedelny zelam prievidzanky (handlovcanky) 😉

katrin21
19. okt 2009

susika:

tato logopediska jej ako prve odstranila suslanie, lebo ja moja suslala( teda vobec to dieta nje je po mne, ja som 1,5rocna uz vsetko rozpravala a dvojrocna aj R a ona nic 😀 )
No fakt to slo super rychlo a to sme teda ani nejako extra doma necvicili, ale mala to hned pochopila a akosi sa jej to upravilo, len parkrat sme to cvicili..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre