Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

moncicii2000
8. dec 2009

katrin: to je dobre ze mate s ex dobry vztah ... vzdy je to lepsie ako sa snikym hadat .. napr . jedna od nas sa ted rozvadza a ani na druhy krat ju nerozviedli lebo prvy krat klamala pred sudom ze nikoho nema .. a druhy krat povedala ze nechce aby sa jej muz stretaval zo synom (nokoze jej muz je uplne super chalan nepodvadza nepije maleho vsade bere ) .. no muz kt. by chcela kazda .. ale ona si ho nevazila .. no co uz ... takze sa sudia o maleho .. maly strasne trpi .. a este jeho matka spravila z neho psychopata .. dala mu vystavit papier ze jej dieta ma psych. poruchu alebo co ze aby ona mohla byt dalej na rodicovskej .. nakoze toto by som nikdy neurobila .. sak ted sa to stym malym bude tahat cely zivot ...

preto som rada ze som ted sama a mozno niekedy si najdem niekoho lepsieho kto si ma bude vazit .. a si ma mozno i vezme . a mozno si napise maleho i ako jeho syna ...

katrin21
8. dec 2009

moncici: sak kukni do temy paragrafy: nechcem aby sa moje dieta stretavalo s otcom" a pochopis .. moj sa s ex rozvadzal dva roky.... malu tahala po sudoch, po vsetlijakych psychologoch, lebo ona chcela byt velmi s otcom a ona sa ho snazila vykreslit ako nejakeho debila( pritom sa o malu , aj o moju strara pomaly viac ako ja 😀 ) vie varit, prat, zehlit( nerad , ale vie ked treba), uprace, riad umyje sam od seba... akurat aml jefdnu chybu.. ze si zobral totalnu kravu, ktora nezvladla, ze bol,a na MD... a ze on pracoval... vraj sa nestaral o rodinu... 😀 lebo chodil z roboty o piatej, niekdy o siedmej, ked robili na firme .... no proste uplna krava... a vyzivne chcela 10tis!
my s nou mame problemy dodnes....

uricte sa toho neboj, je vela muzov, ktorým nevadi, ze mas dieta a praveze to je lepsie, ak im dalsi oco nebude zasahovat do vychovy, bude maly uplne " jeho". 🙂)) to je fakt 🙂

katrin21
8. dec 2009

a aj teraz v piatok kvoli mame Veronika plakala, a my sme museli uz zaplatenu chatu(!) prehadzovat, ( este ze mali volne aj dni predtym 😝 ), lebo ona nam ju nechcela dat... len od 25.do 30teho.... a t ju ma doma 24 dni !!! lebo oni maju prazdniny uz od 18.( to ide naposledy do skoly...) aby som neklamala , este mu ju nukala ten vikend do stredy, ale ona nevie pochopit, ze my nechceme 2X po 4-5 dni,( naftu mame zadra?? a ten cas....) ale aspon 6 -7 dni v kuse, nech mozeme aj niekam ist...vsetci 4....
Nie, ona ju musi mat aj na Vianoce aj n Silvestra.. a pritom v papieroch ma, ze ju mame mat kazdy parny rok do 28.12 do KONCA zimných prazdnin 😉 .. minuly rok sme ju mali po dlhých hadkach od 30teho do 7. lebo tiez sme sli na lyzovacku, a to nam teraz vyhdzuje na oci, ze sme ju mali na Silvestra a tento rok ju chce on! krava.. lebo inak nam ju uz dva roky po sebe chcela dat az 2, januara!!! predminuly rok sme ju mali az 2 dni(!)... a min. rok tych 7...
moja, to by si si uzila.. keby som mohla, beriem muza bez dietata, alebo ked, tak s normalnou EX( takou ako ja 😀 😀 ) ale vazne.. ved co to dieta za to moze? Veronika potom v aute plakala, ze " ocíno, mame to my tažke..." co ma robit? Ma 8 rokov a matka jej nedovolki prejavit svoj nazor... takze sme spravili kompromis, ideme uz 25( takze danko sadne rano do auta, leti po nu do BA, potom naspat a ideme do tatier...) ale nevratime jej ju 30teho, lebo mame zapl. 6 noci, ale 31! ved oc, na Silvsetra ju doma bude mat nie? tak musi byt spokojna... akurat my zas budeme lietat ako splasene kone.... 😝

katrin21
8. dec 2009

pardon, od 28 do konca prazdnin..

kkatrina
8. dec 2009

Kati no úplná paráda, som rada že takéto problémy sa mi vyhýbajú 😝 len škoda že na sprostosti dospelákov doplácajú deti s ktorými sa to ťahá celý život ☹

a moncici určite je lepšie byť teraz sama ako sa po pár mesiacoch rozvádzať - na okolí mám mnoho prípadov, keď mladé baby donútili sa vydať kvôli "hanbe" a už sú rozvedené - no načo je to dobré????? 😕

bubba
8. dec 2009

cauteeeeeeeee
moncici aj ja mam ten kociarik a sa mi strasne pacil preto som si ho kupila vlastne aj mojmu muzovi sa pacil velmi koli kolesam a tak...a farba zeleno zelena je uplne nadherna.neznasam tie UFo nske kociare plne kablikov a rucna brzda a cojaviem co..a kedze byvame v RD mi nezalezalo natom aky tazky a velky je kociar ....a veru sa v nom vozili uz hadam 3 -4 deti velakrat sme ho pozicali znamym a vsetci boli spokojni...

bubba
8. dec 2009

a mne nesiel asi 3 dni poriadne internet asi daco robili...smradi 😀

katrin21
8. dec 2009

ved sa nam aj zdalo, ze si nejako moc ticho, bubbka🙂) 😀 😀 😀
aspon som sa mohla ja realizovat, aha kolko som popisala 😀 😀 😀 😀

danulka2
8. dec 2009

ahooooojte, ale som tu dlllho nebola 😅 . Ale teraz mam dovcu, tak idem vypekat k vianociam. V sobotu sme s drobcom piekli perniky. Mali ste ho vydiet, muka bola vsade, formicky tiez, ale mali sme zabavu a bolo nam super.

katrin21
8. dec 2009

danulka: tak dlho dopredu ides piect? ved to sa ti este pokazi 🙂

moncicii2000
8. dec 2009

katrin .. uff to mas dost tazke .. takze budem hladat len takeho co je sam :D alebo ma babo ale bud je vdovec alebo ma normalnu ex :D .. aby som nemusela zazivat taketo veci

a inak my sme tento tyzden piekli oplatky ... sladke a slane ... a nabuduci tyzdne pondelok zaciname robit strojcekove kolace .. medovniky .. vanilkove rozky ... atd ... zajtra chceme okolo dveri dat vyzdobu aj po nutry ... stromcek dame az par dni pred vianocami ...

danulka2
8. dec 2009

kati my tie perniky stihneme este pojest 😅 , takze budem robit aj druhu davku 😉 😀 . No a vanilkove rohliky sa tiez nepokazia,Tak ako moncicii2000. Inak moncicii my sa este nepozname. Ahooooj 🙂

katrin21
9. dec 2009

tak to hej.... inak , ono sa to nezda, ale za dva tyzdne su Vianoce.. a ja nemam ani jeden darcek.. teda okrem notebooku, pre nas vsetkych. a ten stal tolko, ze by aj mohol stacit, nie? chi chi 😀
ale malej musim nieco kupit..ale co???? ona chce nejaky Little Pet schop pocitac ci co... no uplne chujovinka.. 😀

kkatrina
9. dec 2009

kati aj ja už mám medovníčky 😀

polovica pre nás a polovica išla včera svokre. A cez víkend sa chystám na linecké. Tieto suché koláčiky vydržia aj mesiac 😉

katrin21
9. dec 2009

a pre mna aspon tretinu nemas? chi... 😀 😀

ja chcem oblatky!!!! nepecete niektora take dobre sladke rurky? 😉 kupila by som si 🙂))
volakedy nam to pekával starky, Lenadka to si ty asi nepamatas, jaaaj, tie boli dobreeeee,neviem ,ci Marta pekava,ale asi nie....

kkatrina
9. dec 2009

kati ak tým starým myslíš uja Keratu tak na tých oblátkách som vyrastala aj ja a boli naozaj výborné. A Marta nepečie, myslím že ten stroj aj predali 😉

moja svokra síce pečie ale nie trubičky a ten zvyšok len pre rodinu, je to riadna drina a navyše je teraz po operácií 🙂

katrin21
9. dec 2009

kkatrina: ano, jeho, ved je to moj starky, za slobodna som sa volala Keratova 🙂

no.. pamatam si aj ja, ked som bola mala, ze vzdy pred Vianocami dosli ku nam a doniesli nam za krabicu oblatok.. jaaaaj, vyborneeeee.🙂
Marta ten stroj predala .? A co rozum potratila? hned by som ho brala 🙂)), aj by som jej zaplatila🙂))
veru , ro boli casy.. starky sa pekne dozil, ved zomrel ako 91 rocny, ale posledne roky uz oblatky nepiekol... a starka zas vedela skvele zakusky robit... a na to, ze nam bola nevlastna, bola na nas vzdy lepsia a milsia ako starky.. chuda a teraz je na tom ako zle..... ☹

bubba
9. dec 2009

cooo???? 😀

bubba
9. dec 2009

ja na vianoce zasadne nepeciem,neupratujem ani sa nenahanam,darceky mam pokupene uz v novembri oplatky ani trubky nelubim,ale vzdy kupim 2balicky v jednote a potom sa toho nemozem zbavit aj pol roka,minuly rok som to muzovi nabalila do roboty ze nech zje v slabej chvii 😀

bubba
9. dec 2009

katrin ty co mas s lenadkou?ste rodina? 😀 😀 😀

kkatrina
9. dec 2009

kati a ona ešte žije? ja sa vždy na ňu zabudnem mojej starkej opýtať, viem že sa o ňu starali, že na tom bola veľmi zle..... ☹ s mojou starkou boli veľké kamošky - ja som bývala pár domov pod nimi 🙂

a ujo? no ten bol vždy taký nevrlý ale ako píšeš ona bola veľmi zlatá 🙂

bubba
9. dec 2009

cc 😀 aj ja chcem byt s vami nejaka rodina ci susedka 😀 😀

katrin21
9. dec 2009

no a? jasne ze sme rodiny, jej Rudino je moj bratranec!! ved je cely moj tata 🙂))))) kazdy hovori, ze je ako moj ocino za mlada( jeho ocino a moj su bratia)

bubba: ja tiez extra nepeciem... nieco nam da Dankova mama, take suche, to ja nepekavam vobec.. akurat dlabky s mamou a medovnicky.. ale ona vselijaek rozky, linecke, kosicky a co aj viem co....
ja upeciem jeden zakusok a dost, lebo jednak je to zybtocne drahe a hlavne u nas to nema kto zjest! vsetko musim potom ja, Danko plnkove moc nemusi, ani baby tomu neublizia a kedze navyse tento rok uz 25 odchadzame na lyze, tak piect sa bude az na Slivestra a novy rok, nech potom pecieme cely rok 🙂)))

jaaaaaj, katka... co som pocula,(aj moja mama, ked sa tam vydala) tak mamina mojho ocina, Julka, bola strasne dobra zena( moj ocino je po nej 😉 ) a on ju utrapil na smrt.... zomrela ako 37rocna...☹( a starky sa tusim ani nie do roka ozenil 😖 ... nastastie tato starska, ako hovorim, bola zlata, ale vies ako... ocino mal 16 rokov, a tazko to niesol, ze mu mamina zomrela.. oni spolu spali v posteli a on jej hovori" mama, ved som zaspal, co ste ma nezobudili?? " a ona uz mrtva.. zomrela v spanku... ☹ ☹
starky bol vzdy cudny, chladny, aj ako otec, aj ako starky... starka bola dobra, aj nejaku korunku nam skor ona vzdy dala... mala rada deti 🙂

katrin21
9. dec 2009

no a este zije.ale uz nevidi skoro nic, nepocuje skoro nic, len lezi... ani otocit sa nevie vraj... strasne.. a uz kolko... ☹

katrin21
9. dec 2009

bubba: no... sak pockaj, ked nam deti dorasti, sprav este nejakeho syna a mozeme byt rodina 😀 😀

bubba
9. dec 2009

katrin,to je tak komplikovany clanok 😀 😀 😀 😀 este ze si ho venovala katarine ,nech sa ona trapi 😀 dobre dajme tomu ze hned zajtra sa idem supnut nato a vyrabat syna ,vlastne ale nehovorte to nikomu (bo tu ide o cas) mm pride odmov az o 2 tyzdne 😀 😀 tak by bola tvoja dcera od svojho muza len o 10 rokov starsia?dobre ratam? 😀 .........ááááááááále šak ...nech su spolu stastni nie? 😀 😀

katrin21
9. dec 2009

no sak, staci ked si vezme lenadkinu Lucku, ta ma len 4, to je v pohode a nevyse moderneeee 😀 😀 😀

bubba
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 akoze vy ste sestry? 😕

katrin21
9. dec 2009

na sak nie, ale uz to bude do rodiny, ked ma za musa bratranca, nie? co na tom, ze to bude cez tri dediny 😀 😀
a sak co, Studenkova ma o 19r mladsieho a kukni ako jej to prospieva 😀 a Mickovicova ? ta o 9 🙂

danulka2
9. dec 2009

ahojte, bubba ved Katka je nasa frajerka. Ci nie? 😉 No a uz mas rodinku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre