Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
26. jún 2007

srdcko na prednášky všetky nemusíš a platí sa 15850,- 😅

domeenika
27. jún 2007

dneska nikto?

srdcko
27. jún 2007

ahojte...paska, to je celkom dost..ked vyhram na sportke, tak si tam dam ziadost 😀 😀 ...alebo tento rok nasporim a potom mozem ist do ksoly

srdcko
27. jún 2007

domeenika, ako? uz citis aj dake pohyby?

kika13
27. jún 2007

Ahoj kocky, niezeby som sem dnes nepozerala, ale nevedela som sa akosi chytit na vasu temu, ja sa uz len tak tmolim po byte hore a dolu a nudim sa trosku. A mate pravdu zachvilu budu studovat uz len prachaci. Ti co to navrhuju spoplatnit, svinky 🙄 , studovali vsetci zadarmo a teraz tam mudruju. Samko dneska cely den skusa kolko si moze vystriet nozky v brusku, tak sa hybem len tak opatrne, mam pocit, ze keby sa pohnem prudsie tak mu ju aj zlomim 😅 . Uz mu je tam tesno chudiatku. Za taky tyzden, dva ho zacnem trosku prehovarat, ze ma nachystanu krasnu postielku, a tam sa uz nebude musiet tlacit 😵. Tesim, tesim... 🙂 😀

srdcko
28. jún 2007

kika13, ja sa pamatam, ze ked som sa vydavala, ado skusal, kolko si moze dovolit, to bolo asi mesiac pred porodom, ale zvladli sme to obidvaja 🙂 aj my sme chceli dat nasmu meno Samko, podla tej pesnicky od Tublatanky-Slabikar, ale nakoniec zvitazil Adrian, lebo to ma tak pekne pocas roka rozlozene meniny, narodeniny a Vianoce....akurat povytahoval svokrovi veci zo skrine 😠 , idem ho vyhresit 😀 😀

stanka7
28. jún 2007

Ahojte kika13 dobrá pripomienka na tam tých hore čo majú diplom zadara 😠 Mňa malá kopala ked som ležala na pravom boku asi sa jej nelúbilo ale ked som sa dala na druhý bok tak sa už ani nepohla.Ináč bola živšia ako prvá dcéra.Tá si len nožičky vystierala a bolo mi vidno po bruchu kopce.Teraz krpec sedí na gauči a debatuje so mnou ale ja jej nerozumiem.Skerí sa ako slniečko 🙂 Včera som bola s ňou u doktorky v čakárni hrdinka 😀 no ked zbadala doktorku pustila plač 😖 Srdcko naša malá ked je so mnou v kuchyni tak trieska dvierkami po skrinkách už sa teším ked ich otvorí úplne a začne riady upratovať 😝 To bude mať po mne aj ja som to robila 😀

srdcko
28. jún 2007

stanka7, ado skor trha gombiky na sporaku a otvara trubu a este vytahuje zaluzky..ako v kuchyni sa moc nepohra, ani do kredenca mi ZATIAL nelezie...ale co sa tyka skrini s vecmi, tak je ako doma...
kika13, nemola si dneska nahodou na severe v obchode okolo 11-12tej

kika13
28. jún 2007

srdcko, ja tu v Ha som rada ked prejdem, pod okno do primazdroju, inak otrasny obchod. Dnes som este nevystrcila nos z dveri, ale asi sa na mna niekto podobal. Akurat rozmyslam, ze aspon by som mohla ist pozriet do schranky ci nieje posta. Som sama doma, moj isiel na cesty, inak umyla som konecne okno na kuchyni, ale za 2 dni, bude asi vyzerat rovnako, mame pod oknom lipy a vsetko, cize okna, a auto je dolepene od pelu. Nechapem zenske co tam vesaju pradlo, ved sa im to musi lepit dokopy. Uz som zvedava ake zazitky budeme mat my s nasim prckom, a potom sa zapojim do debaty, co kt. dieta vyviedlo. pa pa

stanka7
28. jún 2007

Ahojte kika13 máš sa na čo tešiť tie deti sú fakt niečo úžasné 😅 Malá ešte nespí a pozerá si leporelo ako keby tomu rozumela. 😀 Dneska som bola poobede v HA kúpiť kvety do škôlky pre dcéru.Akurát cez ten lejak a rady boli všade až von 😠 Ešteže som mala dáždnik 😀 Pasi ako sa máš?Však sa už vari neučíš. 😅

paska
29. jún 2007

ahojte žienky 😀
kika už to máš za pár 😉 tieto posledné týždne sú najhoršie 😝

stanka učím 😖 ešte jedna skúška a konec 😉 (dúfam 😅 )

srdcko
29. jún 2007

kika13, ale fakt sa ta pani brutalne podobala na teba, som rozmyslala, ci sa prihovorim, alebo nie, ale potom som to radsej nechala tak, ze ak si to ty nie..ale vyzera tak, ze uz ma toho plne zuby 😀
tak na tie zazitky sa mas na co tesit...my sme svera Adovi pustili kazetu Beatles, ak ho to bavi, tancuje ako divy 😀

lenadka
29. jún 2007

srdcko, nasa mala 1x pocula beatles u nasich na dvore som to spustila to bol rokec! Skoda, ze sme vtedy nemal ikameru natocit to 😀

kika byvas na morovne? Lebo tam je prima zdroj ozaj otrasny, ale pod nim je taka mala predajna v tej budeove kde pred tym bola lekaren-mala ale vyber je ovela vacsi-v niecom 😉 ... zachvilu tu nas drobca, pamatam si tie posledne dni ako som sa tesila ze uz sa coskoro narodi a skakala po schodikoch a behala nech uz ide a este vselico ine 😝 😝 😝 a ked mi odtiekla voda, brala som to ako beznu vec akoby som to uz 1000x zazila, strach s porodu prisiel az ovela ovela neskor par hodin muselo prejst a potom zase nan nastastie nebol cas. Drzim ti palce nech vsetko dopadne dobre 🙂

lenadka
29. jún 2007

srdcko, nasa mala 1x pocula beatles u nasich na dvore som to spustila to bol rokec! Skoda, ze sme vtedy nemal ikameru natocit to 😀

kika byvas na morovne? Lebo tam je prima zdroj ozaj otrasny, ale pod nim je taka mala predajna v tej budove kde pred tym bola lekaren-mala ale vyber je ovela vacsi-v niecom 😉 ... zachvilu tu nas drobca, pamatam si tie posledne dni ako som sa tesila ze uz sa coskoro narodi a skakala po schodikoch a behala nech uz ide a este vselico ine 😝 😝 😝 a ked mi odtiekla voda, brala som to ako beznu vec akoby som to uz 1000x zazila, strach s porodu prisiel az ovela ovela neskor par hodin muselo prejst a potom zase nan nastastie nebol cas. Drzim ti palce nech vsetko dopadne dobre 🙂

stanka7
29. jún 2007

ahojte tak vaši drobci tancujú? 😀 Aj moja malá ale tá sa hmíri na akúkoľvek pesničku.Ked jej poviem tani tani tak sa už natriasa. 😀 Pasi veľa šťastia na tej poslednej skúške 😅 Ja že už je po skúškovom 😖 Malá momentálne sedí na šerblíku a obzerá si nohy 🙂 Srdcko nedáva si malý palce na nohách do úst?Moja hej taká je podarená. 😅 Mám aj kameru ale tie momentky sa mi nedarí natočiť nemám stihy 😖 Caute 😲

srdcko
29. jún 2007

stanka7, ado si tiez smula nohy a nemusia byt ani jeho, staci, ked dake trcia z gauca 😀 😀 Nas tancuje len na stare hity, neviem preco, ais z neho bude OLDIESAK 🙂 baby, idete dakam na dovolenku s detckami?

kika13
30. jún 2007

Lenadka, byvam pri vezicke, myslela som ten strasny obchod rovno pod nou. Ale som aj tak rada, ze aspon nieco je blizko, teraz sa mi to celkom hodi. A ty si odkial, mam taky pocit, ze ked som chodila rano do roboty, tak si zvykla nastupovat v niektorej z tych dedin po ceste, pravdaze ak si to bola ty 😀 . Dakujem, ze drzite palce, ste super 🙂 😀 😀 .

srdcko
30. jún 2007

cavte, my mame hnacku, neodporucam, ado ma dietu a moze len vodu z vyvarenej ryze a mrkvy ☹ chudatko, ziadne natierkove chleby a salamka, nech uz je zdravy, pojdmeme na pizzu, zevraj v lesoparku robia 6 druhov syra, tak si pojdeme dat. Je mi ho tak luto, ale asi to ma zo zubov, ani von radsej nechodime, aby sme dakoho zo susedstva nenakazili ☹
co inak porabate, ja pijem cierny caj, stary je na chate a ado spi...tak mam vecer slobodnej mamicky 😀 😀

kika13
30. jún 2007

Moj isiel kamaratovi zagratulovat na svadbu, volal ma sice, ale zmestim sa uz len do tristvrtakov a tenisiek, tak som mu nechcela urobit hanbu a sedim doma. A nejako mi zacalo tvrdnut brucho, tak kazdu polhodinku, dufam, ze este len poslickovia 😒 , tak som sa aj bala niekam ist. Takze lustrujem internet, potrebovala by som nejaku dobru temu na surfovanie, lebo uz sa aj tu nudim 😖 .

srdcko
30. jún 2007

ja som kukala hracky na www.dumhracek.cz, bo Ado bude mat rok a teraz letia dake bublifuky Gazilion ci co, asi mu kupime trojkolku 🙂
to mas este len poslickov, ja sa pamatam, ja som nemala tvrdnutie, ale chytala som take strasne krce, ma to vzdy chitilo doma a normalne som musela az do kolien. Vtedy ma vzdy napadlo, ze ak taketo bolesti budem mat pri porode, tak umrem, ale nastasie nic 🙂
a este som mu objednala tenisky na mimibazar, tiez dobra stranka 😉

kika13
30. jún 2007

na mimibazare som kazdy den a idem kuknut na tie hracky 😉 , a nech sa ten tvoj poklad skoro uzdravi, nech moze maskrtit 🙂

srdcko
30. jún 2007

dakujem...ja si asi idem robit fotoknihu, minule som si stiahla softver na www.fotostar.sk a da sa s tym pekne vyhrat. Dala som si spravit svadobny zosit, len tak na skusku za 99 Sk, tak cakam, kedy to pride a co to bude zac...potom ich budem davat robit kazdemu na sviatky 😀

srdcko
30. jún 2007

idem spat, padla na ma unava, dobru noc kika13 😔

kika13
30. jún 2007

dobru srdcko 😔

paska
1. júl 2007

peknu nedelu želám 😀
srdcko maly aj vracá? ak nie tak je to dobré a do troch dní by to malo prejsť 😉 aj siska to v jeho veku mala dokina mi vravela že je to tým teplom a hlavne ked spapá niečo mastnejšie a potom to zaleje studenšou vodou alebo džúsom a prehánka je na svete

kika to máš poslov 😀 už to budéééééééééééééé 😀

stanka7
1. júl 2007

ahojte Srdcko aj ja som bola raz na pizzi v lesoparku so švagrovou.Fakt robia tam dobrú pizzu. 🙂 Malý je už v pohode?Chúdatko.Ja som so staršou dievkou chodila od roka vždy v lete do nemocnice.Jednoducho dostala hnačky a vracala. 😒 Salmonela to ale nebola ostala dehydrovaná a hotovo. ☹ A zistili sma že v lete nemohla jesť jogurty.Ale teraz jej to už nevadí Mávala to do troch rokov.Kika ja som sa už ku koncu tiež do ničoho nezmestila 😀 Chodila som v mužových trenkách a v tom najväčšom tričku čo mal 😀 Ale teraz už nosím svoje 😀 Malá bude mať tiež rok v auguste a neviem čo jej kúpiť.Hračiek má plno po Lucii.Nemám to kde dať 😖 A oblečko tiež.Spravím jej tortu a hotovo 😀 Poprosila som síce susedu ale nebudem ju zaťažovať.Baby kde by som zohnala taký obrázok na tortu,ktorý sa dá aj jesť.Viem že to existuje aj mi kamoška vravela kde to dostať ale zabudla som ☹ Krásny deň 😎

srdcko
1. júl 2007

bre ranko, dneska Ado vykakal konecne uz gulicku, tak hadam to bude uz lepsie...
ja take problemy s oblecenim som vobec nemala,est, ked som nebola v tom, som si kupila rifle a tie som nosila az do konca, aj tricka som mala stale tie iste..ale hlavne moj dedo nadaval, ze co si nekupim tehotenske saty, take ako nosila aj moja mama (ale pribrala 25 kg a ja len 6)...ze beham stale v tom istom, ako keby sme nemali na to, aby mi muz kupil tehotenske veci...Ale ked som to nepotrebovala, tak naco 😠

stanka7, na severe na energetikov robia take torty, ale ci len obrazky, to neviem...ja chcem dat tiez urobit tortu, ale vetdy, ked ma Ado narodky budeme na dovolenke, tak ani netusim, kedy budeme oslavovat

paska
1. júl 2007

stani v hypermarkete barsjakom 😉 aj v tescu majú tam ako sú potreby na oslavy pri papiernictve

stanka7
1. júl 2007

ahojte babenky dík za radu ja len ten obrážtek by som chcela zohnať. 😅 Dnes sme boli v zoo. 😎 Nebola taká horúčava Aj malá bola v pohode ale bála sa orangutana a pštrosa. 😖 Myslela som že bude mrzutá lebo na obed málo spala a teraz zalomila už o ôsmej aj tak má výdrž na také malé decko. 🙂 Srdcko a kam ideš ak smiem vedieť?Kamoška ide do Chorvátska.Potom ked príde tak mi povie ako to malý zvládol.Ide autom a začiatkom septembra.Ale však každé dieťa je iné 😅 Malá bude narodky oslavovať skôr lebo svokor odchádza na liečenie na tri týždne a vráti sa až v septembri to už aj Lucia pôjde do školy 😝 Dobrú noc a tým komu sa nechce spať pekný večer 😀

srdcko
2. júl 2007

my ideme do Velkeho Medera, aspon na tyzden, chceli sme ist do Bulharska, ale nevydal cas, ani korunky 😵 a este pojdeme aj do ciech, tak pojdeme cca 6 hodin autom, tak som zvedava, co to s adom spravi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre