Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
15. jan 2010

leni ja neviem, ja sa už na to radšej ani nevyjadrujem, stačí ti keď ti poviem že veľakrát môj ocino z Novák z roboty uteká pre nich do škôlky, ide k nám a ja keď prídem domov tak on večer ide zase späť do Jalovca? ☹

katrin21
15. jan 2010

danulka: 😀 😀 ona je na krtka uz trochu velka.. 😀 ma 8 a pol 🙂

livia1
15. jan 2010

Lenadka tak to si nebola ty, lebo ja som si myslela že si bola aj s mm v 101drogerie pozerať plienky, ale tá pani mala bruško tak na 5 mesiac, to si ty nebola.

No dnes som bola v meste 2 hodiny so svokrou a švagrinou bola si niečo vybavovať, celú dobu som čakala že mi príde sms že mám peniaze na účte sa pojdem kupiť mliečko a až ked som bola na zastávke tak mi prišla, to je na šlak trafenie, tak teraz poobede idem zase do mesta. vobec sa mi nechce.

Lenadka nebudeš v meste okolo 14.15?

lenadka
15. jan 2010

kkatrin-to nemyslis vazne-ved ona je uz doma nie?

lenadka
15. jan 2010

livia bola som aj v 101 obzerat plienky, ale to bola sekunda, neboli, otazka na predavacku ci ich mavaju,. povedala ze nie tak som isla...to vies chlap za patami vecne sa ponahlajuci...a brusko mi v kabate vobec nieje vidno este 😉

livia1
15. jan 2010

Tak si to určite nebola ty, lebo ako hovorím bruško tak na 5 mes. a ešte som sa im aj prohovorila a poradila kam pozriet dobré a nie drahe plienky. mozno na buduce to budeš ty 😉

kkatrina
16. jan 2010

leni - je na invalidnom, dobré šak? ja niekedy kolabujem a najhoršie je že si stále hryziem do jazyka lebo sme v podstate na nich závislý 😒

teraz sú urazený lebo od včera sú deti v jalovci - ideme na ples a prídu kamaráti z Považskej Bystrice tak aby mali kde spať. Ale nepovie mi šak ich nechaj doma my ich postrážime 😠

lenadka
16. jan 2010

kkatrin, tak dobru zááábavu 😀

lucijja
16. jan 2010

aj ja chceeeem ist na ples... 😀

moncicii2000
16. jan 2010

ahojte ... uz som tu pekne davno nebola .. prajem vam stastny novy rok i ked dost neskoro 😀 😀

mame sa dobre maly rastie ako z vody 12steho mal 10 mesiacov .. mame 77 cm a 10,5 kg ( ked sa narodil mal 47cm a 3120g ) :D ...
mame 4 zubky , 2 dole strede a 2 hore upirske 🙂 ... vonku je tak nadherne slnecno len keby nebolo tak chladno .. maly bol dnes uz od 8 rana hore (hrali sme sa , behali za ruku, bol v choditku, potom sme boli vonku tam i zaspal a spi ted dole v hale uz skoro hodku ) tak trosku odychujem ... 🙂

livia1
16. jan 2010

moncicii tak to ti pekne pribral a narástol. A kedymu višiel prvý zúbok. Náš Kubko má 5 mesiacov a hrizie do všetkého čo nehrizie jeho, slintá ako doga. nervozny je ked sa mu nedari dat do pusy čo chce a tak by si s tým rád behal po dasienkach, že až. ked mu dám prst do pusy a behám hore dole tak drží ako hluchý dvere. 😀

moncicii2000
16. jan 2010

livi: nam vysiel 1 zubok ked mal viliamko 8 mesiacov a 2 tyzdne , po tom o tyzden na to druhy , o dva tyzdne na to treti a po tom o dalsi tyzden posledny stvrty ... nam nechcel nejak vyst az takto neskoro :D :D ale pomaly dobiehame i tych co mali v 5 mesiaci prvy :D...

lenadka
16. jan 2010

livia a kde dostanem tie dobre a lacne plienky????? Nech dopredu viem kam chodit nakupovat 😉

livia1
16. jan 2010

Lenadka ja som do dnes kupovala v DM drogerii na vtáčniku. su to babylove. Tie najmenšie sa moc neoplatia lebo 42 ks stoji 7.60 a tesco plienky vyjdu 80-86 kusov na 12.5? tak volako. ale od 4 do 9 kg sa oplatia, lebo je to v krabici 2x50 kusov za 13,25. tie sa oplatia najviac a sme s nimi spokojný. večer po kupani mu ich dám a ráno o 7 ho prebalujem a nieje precikaný.

lucijja
16. jan 2010

baby a videli ste baner tu na konikovi ze najlacnejsie plienky? V trencine maju obchod. Muz tam raz za mesiac chodi tak ak by bol zaujem tak by som vam dopratala odtial ak si vyberiete... 😉

susika
17. jan 2010

ahojte. ja som malej kupovala plienky v hyperke. 4-9 kg 68 ks vyšlo 199 sk.aj minule som po ne bola. su to dobre latkové, ako baj tesco, len su ovla lacnejšie.aj teraz jej ich na noc dáva, kedže vahu má stále 9 kil🙂))
Lucia-tých zubkov sa neboj. malej vyšli o dalšie dva mesaice jej vyšli aj stoličky. tak už má okrem druhých stoličiek, tých trvalých, všetky.
o tých školkach i ani nevravte. u nás v okiolí su školky do 16:00, čo viem a ja ak osatanm na tom fleku, kde som robila, tak robím do 15:30 niekedy dlhšie. tatino robí mimo SR, svokra nehrozí, rodičov mám 20km daleko, tak si to stráženie vobec neviem predstaviť. aj teraz som mala možnosť ísť do práce, ale nemá kde nechať malu a neviem si rpedstaviť, že by som bez nej bola týžden, alebo že by som ju denne vozila a odvážala od našich..asi to budem mať riadne ťažké, ked začnem pracovať🙂))

livia1
17. jan 2010

susika ja som včera kupila tie od 4-9kg a nie som s nimi spokojná, kamaratka čo má dceru si ich chváli. chlapci cikaju inak.

livia1
17. jan 2010

lucijja normálne baner.sk?

lenadka
17. jan 2010

livi to je tusim na uvodnej stranke, ale nie vzdy, tam nad inzeratmi som to tusiim videla

tie hypernovacke plienky su pod akou znackou?

huleni
17. jan 2010

ahojte, hadam sa vam sem mozem pridat:o) ja som tu bola raz straaaaasne davno a teraz som sem nakukla ze aspon pokukam ci niekoho nepoznam a poklebetim..tak som sa vam sem votrela.o)

lucijja
18. jan 2010

livia: toto je ono, hadam to nevymazu, ked je to tu na stranke 😕 http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky

bubba
18. jan 2010

huleni 😀 😀 😀 😀 háháá vitaaaaaaaaaaaj de si sa flakala doteraz??teda viem 😀 ale zes sem nedosla kuknut rodacky 😀

kkatrina
18. jan 2010

ahoj, ples dopadol dobre 🙂

závidím vám tie plienky, moji chalani sú obaja atopici a zo všetkých sa vyhadzovali, najviac Kubko z babylove - z tých mal po zadočku červené šráfy akokeby sme ho bičovali 😠 takže sme museli kupovať zelené pampersky 😖 ešteže u nás v Rudne sú za dobrú cenu inak by som si to mohla rovno hodiť ☹ a podobne aj s mliekom, kojenie u mňa katastrofa, a obaja alergici, takže buď beba H:A alebo nutrilon H.A, ešteže pri Dadovi sa doktorka umúdrila a dávala mi ho na predpis ale Kubkovi sme poctivo cvakali 2 roky plnú taxu 😝

lucijja
18. jan 2010

kkatrina, fuu, tak to teda muselo byt narocne na financie. Ja som tiez nekojila ale nastastie si Nutrilon vlacim z ciech za 300czk 800g. Tu prosim pekne ak kupim 800g za 470 tak to je dobra cena... 🙄

bubba
18. jan 2010

kkatrina my detto...sme od 2 mesiacov mlieko kupovali(sice neni alergicka zatial klop klop) a co sa tyka plienok mojej robili zle aj zelene pampersky strasne dlho mi trvalo kym som nasla znacku ktora jej sedela a tou bola HAPPY (stredna cenova relacia) len tie rpetekali tak na noc som davala HUGGIES (a tieto boli vyborne len mali strasne silne gumicky a ked som jej ich dala cez den tak jej rezali pri chodeni nozicky)

danulka2
18. jan 2010

susika to je na nervy s tou skolkou. Oni si neuvedomuju, ze aj rodic musi dochadzat do prace a potom este dochadzat po dieta do skolky. U nas je nastastie skolka do 16,30h
o tych plienkach-my sme kupovali z lidla, myslim, ze mali znacku CIEN. Ale lidl sme mali daleko, tak sme presli na fialove z tesca a odkedy ma plienku len na noc, tak mu stacia aj biele tescove.Nastastie mu vyhovovali vsetky 🙂
kkatrina ta doktorka ti nemohla to mlieko pisat aj pri Jakubkovi, ved by ju to nic nestalo. To je dobra trubka 😒 😝

kkatrina
18. jan 2010

dani no nechcela 😠 a vieš ja mladá prestrašená, nejako som to prestala riešiť, bebu sme kupovali v nestlé - tam bola vtedy lacnejšia
a pri Dávidkovi som už prišla rovno že chcem recept - lebo ja som astmatička, že na to mám nárok a pindala ošívala sa ale ja som neodišla kým mi ten recept nedala 😠 a aj to som jej musela doniesť od Virčíka potvrdenie že ma eviduje v ambulancii 😖

iné doktorky keď chcú rodičom pomôcť tak predpíšu H.A. aj takým čo by nemali 😒

aj kamarátky kupujú sunar v ČR a nikdy som nemala chuť skúšať tie lacné mlieka - hami, hipp, a podobne...

ešte sme skúšali humanu H.A - ale tú nechcel, bolelo ho z nej bruško 😒

lenadka
18. jan 2010

ja som si musela mlieko na predpis u malej vydupat, nakolko jej v 1.5 roku zistili alergiu na kr. bielkovinu, to bola uz 2 mes na UM mlieku a stale bol nejaky problem-hlavne zapekalo... a dr. mi povedala ze je jma mdavat nizkotucne mlieko 😕 😅 ...nuz pomyslela som si svoje a vravim ze chcem mliecko na predpis, a ze musim na alergologiu a gastro, isli sme a este do 2r. potom dostala par baleni na predpis, lebo tie HA mlieka su proklete drahe 😝

lucijja
18. jan 2010

fuha tak to moja doktorka vzdy zabuda ze nepotrebujem mliecko na predpis a vzdy sa pyta ci mi ma napisat a to berieme normalny nutrilon nie HA. Ale ja som celkovo s doktorkou veelmi spokojna. Aj ked musim dochadzat ale stoji to za to. Cokolvek chcem aby jej spravila testy tak bez reci zoberie krvicku a da spravit. Uz dva krat mi na poziadanie spravila testy na kravsku bielkovinu, lebo sa furt bojim ze je mala alergicka. Lebo ma okolo pusinky stale cervene flaky. Doktorka vravi ze je to od dudla - ze ked ju vonku ofukne tak sa jej to spravi. Testy na bielkovinu ma ok, tak asi to bude tym. Aj jej to natieram aloe aj kalciovou mastickou ale ma to stale chudatko... ☹ nemate s tym skusenosti?

moncicii2000
18. jan 2010

ahojte ja som davala malemu do pol roka bud happy alebo pampers plienky .. od pol roka hore mu davam rozne podla toho na ake lacne natrafim ked idem do tesca tak mu kupim tam tie za tych 220sk alebo ked zas do lidla tak tam .. mozem si zaklopat nema alergiu na ziadny druh tak mu ich striedam .. len horsie je ked ho prebalujem tak mi lozi po celej posteli a nemozem ho prebalit :D :D najradcsej by len holy bol :D :D ale to musi pockat do leta :D :D

ja maleho este stale kojim 😎 vecernu kasu alebo puding mu robim bud zo sunaru alebo z kravskeho mlieka .. 😉

luci: skus skus jej dat na to hojivy zazrak (to male ruzove z oriflemu) to zaberava .. i ked stym skusenosti nemam este sme to nemali ale davam mu ho ked sa poskrabe alebo tak a dost rychlo mu to zmizne ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre