• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
leni ja som myslela že Matušková je v pohode :astonished:

ja som u nej bola raz s Jakubkom keď mal asi 5 mesiacov, stále chorý soplavý a ona napísala nasratá taký flajster mojej detskej že čo s ním má robiť a kde všade ho má poslať - ale keďže Matušková pozná môj zdravotný stav od útleho detstva tak za ten hysák sa jej ani nečudujem :grinning:
18. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka tie z hyperky su euroshoper a stoja za prd. hned ich preciká :angry:
18. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucija aj moja mala to mavala od dudla :grinning: :grinning: chihci mozem vydokumentovat stovkami fotografii kde mala flaky presne podla dudlika tvar :slight_smile:)) ja som jej to natierala seckym moznym,nic nezabralo az ked prestala tolko slinky pustat to preslo.

ajnasa dr hned ked nam prvy krat odporucila UM tak mi dala hned s predpisom bebu HA ale kedze malej robila velmi zle sme prestupili na obycku (ta na predpis nie je)
18. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja moja to mavala tiez a myslwli sme ze od cumla, lenze v tom case na nom zavisla nebola a ked sme jej ho aj nedali mala flak, ale nejak to same preslo a zhorsilo sa to v case davania UM, vtedy to mala fakt hrozne, ale s HA mlieckom to preslo :wink:

katka, ja proti nej nic namam ale ked ma raz decko alergiu na kr, bilekovinu, tak ked vylucim s toho mlieka tuk, bielkovina tam ostane a co tym riesim? na to nemusim mat ani MUDr. pred menom aby to clovek pochopil...to je jedina zvlastna vec s ktorou som sa u nej stretla, no nakoniec sme sa dohodli...inak sa nemozem stazovat ma fantasticky pristup k detom, aj to ako svoju pracu zerie a ze mava dobrovolne denne pohotovost a pride ti aj domov ked jej zavolas a potrebujes-tak to klobuk dolu :wink:
18. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooo :grinning: prievidzaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuu uuuuuuu, ja som tuuuuuuuuuu :grinning:
19. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herečky prievidžanky :slight_smile:)

môže mi niektorá z vás venovať chvíločku ?? potrebovala by som jeden dotazníček, rýchly jednoduchý a samo nie zadara
19. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no daj danielitka :grinning:
19. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba podmienka je mať mimi alebo byť tehula spĺňaš??
19. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka aj mne mozes. :wink:
19. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka, a ake cajiky to budu? :grinning:
19. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak som sa vratila s poradne, rano som tam volala kazali mi prist pre duphlaston a ze teda spravia mi aj poradnu ked uz som tam a sono tiez. Takze krv dobre, az na zvysenu hodnotu, ze som prekonala volakedy davno toxoplazmozu-tak to len budu sledovat, pojdem na krv na viac na infekcne, objednali ma 2.2....sono babatko OK, velkost zodpoveda 11+5, podla ms som v 11+6, cize takmer na chlp, velke je 50mm, ma rucicky, nozicky a prsteky-kyvalo zatvaralo a otvaralo rucku, kopkalo a dobre sa na zaciatku schovavalo bolo vidno len dutinku a metajuce sa rucicy a nozicky, dr. musela dost zatlacit aby bolo vidno cele babo, placenta je ulozena spravne, akurat mi zistili zrasty...najskor ma presviedcali ze to mam vrodenu vadu maternice, ale som sa s nimi hadala, ze nemam! Uz som jedno dieta cakala, vsetko bolo ok, druhe som cakala a zas neboli ziadne zrasty ani na vajecnikoch ani maternici, zistovali mi to na sone, lebo mali podozrenie z mimomaternicoveho a zrasty sa nepotvrdili,,,takze zavolali druheho lekara - Hudeca a ten povedal ze su to zrasty bud s predch. porodu, alebo kyretu v lete-co je pravdepodobnejsie, kedze pred nim bola maternica krasna takze teraz budu sledovat ako sa tie zrasty budu spravat, v praxi to vyzeralo, ze dutinka bola rozdelena napolovicu ako ked sa cakaju dvojcata
19. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka,ak sa ako mimi rata 3,5 rocne dieta :grinning:

lenadka....tak teraz co??? :sweat_smile: dvojicky? :sweat_smile: :sweat_smile: pomooooooooc lenadka v teme dvojickovo :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, tak to uz je taka slivka, nie fazulka. :grinning: Ja som mala tiez prekonanu toxoplazmozu tak ma sledovali, aj na infekcne som chodila - je tam super doktor, Dr. Malinjak. :wink: Pri porode museli odobrat vzorky tie poslali na infekcne a museli sme tam ist ked mala Ema mesiac a potom pol roka. A potom uz nie. :slight_smile:
19. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinjak je super len pokial decko nevnima..ale ked sme tam boli naposledy narobil taky krik ze sa ho dcera bala :grinning:
19. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka: pockaj, najprv pises, ze dietatko ma uz 5cm, tak to uz nie je len dutinka..... alebo to tak vyzerali tie zrasty? mam v tom mišung...
19. jan 2010 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni závidím - to tehulkovanie :slight_smile:

a ten zvyšok hádam bude všetko ok, mne pri Kubkovi v 6tt zistila doktorka 2 cysty na maternici - dva mesiace pred tým som ich tam nemala :angry: tak nevedela - či dieťa vytlačí cysty alebo naopak, musela som vtedy aj ležať v nemocnici, ale našťastie všetko ok a po pôrode zase všetko čisté :slight_smile:

a tiež závidím mudr. matuškovú, ten jej prístup a vôbec všetko, keby nebola od nás 30 km tak som tam ako na koni :pensive:
20. jan 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, ziadne dvojicky nebudu, dutinka bola rozdelena na polovicu zrastom a ten ako taka blanka prechadzal-zavadzal vo vyhlade akoby cez babatko a babo bolo v oboch dutinkach-jedno :grinning: dutinkou nazyvam bublinku v ktorej plavalo, samotne babo malo 50 mm, dutinka bola si 2x vacsia :wink:

luci mne sa to zda zbytocne, tie testy, aj pri Lucke som mala zvysene hodnoty a obvodak ma nikam neposielal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vsak nevadi, no budu ma cedit s krvi a potom este aj babo-trepat na infekcne :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze nemusim cakat v cakarni ale mi sestricka ukazala bocne dvere aby som medzi tymi chorobami nemusela cakat a este nieco lapnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka: mne to tiez prislo zbytocne, ale co uz. :unamused: A veru, aspon ze necakame...inak by sme mohli veru odist s niecim s cim sme rozhodne neprisli. :grinning:
20. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na toxoplazmu museli chodit pravidelne na KO a to som mala len zvysene protilatky.ja som bola v tehu 2x potom ked sa mala narodila hned mne aj jej brali krv na rozbor,potom ked mala 6 mesiacov,1rok,2roky a 3roky naposledy ked sme tam boli nam povedal maruniak ze nie je nutne viac sledovat malu...
20. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ech pardon za dochomlenie jeho mena :grinning: ale tiez tieto behacky boli podla mna zbytocne.a kazdy krat jej koli tomu museli brat krv...to teda bolo! :sweat_smile:
20. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zasa nasa detska dr.tvrdi,radsej urobit viac a zbytocne ako menej a zanedbat... :dizzy_face:
20. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, vies ked ja ani neviem kedy som ju mala, tak to teda muselo byt vaaazne ochorenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: nepoviem ak by som mala akutnu v tehu to je ine kafe, ale takto...hlavne ked 1x nemusim absolvovat nic a 2x su pokakany s toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani ja.ked som bola tehu a zistili mi to mi povedali ze to nie je nic vazne ze toxo nie je aktivna ze uz bola prekonana preto zvysene protilatky.tie som mala okolo 100 a ked je to uz zavazne maju byt okolo 1000 nepamatam presne ale tak zhruba...

katrin21 ty si si co dala novorocne predsavzatie ze nam uz nebudes pisat?resp.tak malo? co si?? :grinning:
20. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
buduci tyzden ideme do prievidze na par dni. neviete o nejakom detskom centre alebo niecom podobnom, kde sa da prist s babatkom a zahrat sa aj s ostatnymi detickami? proste kam sa ist pobavit? nieco pre 10 mesacne mimi.
uz sa celkom tesim, ze opat uvidim prievidzu :wink:
dakujem.
20. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, ja som mala nieco okolo 80

wild.horses, MC je na sportovej ulici na zabniku: http://www.materskecentra.sk/old/zoznam_mc/materske-centrum-slniecko-prievidza.php
20. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žena sa pri spovedi pýta farára, čo má robiť, keď v kostole niečo vzala a
teraz to ľutuje ?

Kňaz jej odpovedal, že rozhrešenie dostane až potom, keď to čo si v
kostole zobrala vráti a svoj čin úprimne oľutuje.

Na to "hriešnička " odpovedala, že si pred rokmi v kostole zobrala
manžela,
teraz to úprimne ľutuje, len nevie kam ho má vrátiť, aby jej bolo
odpustené?!
20. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, babulky prepacte.. nejako som teraz viac na streche, lebo sme musime riesit dom a tak... a debatujem a mame tam aj taku temu sukromnu , co se si zalózili :slight_smile:)) mozes sa pridat bubba :wink:
a nemam ani nic take nove.. cakam , ci mrcha buduci viekend dojde, alebo nie..
inak dnes som v PD videla last minute na Kaprverdy za 299 + 249 sk !!! ja ta, chcem ist !! a nemam s kym :frowning2:
20. jan 2010 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka... dakujem. to mc ani nie je daleko od domu, vobec som nevedela, ze nieco take v pd existuje.
:confused:
20. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin preco prave ja?je to nieco zaujimave? :grinning: ja by som isla na kapverdy len neviem kde to je a do dovolenky musim schudnut aspon 5 kg :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa robi tazko takej chudej. :grinning:
21. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok