Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
12. feb 2010

aj moja dnes prisla uz total nasciposena, tak bud sa cez vikend vylieci alebo to na nu viac pride, no ockovanie v utorok urco nebude 😝 fakt som bola jedina kto fotil z rodicov, nik tam nebol... inak ucitelky fotia a raz za rok dostaneme CD-cko s fotkami..u nas sa deti ucia kazdy den nieco, a predskolaci maju aj pracovne zosity...kazdy den malu spovedam vecer co sa ucili a referuje, tak ze odniekal to mat musi 🙂
vlani sme mali na karneval toto iste-myslim chorobu 😕

b.janka
13. feb 2010

leni aj danka už v piatok išla s kašlíkom do škôlky... aj sa sťažuje že ju hrdielko bolí... tak čakám čo to bude... dnes od rána mala na hrudníku handru s masťou a alpou...
to máš dobre že lucka ti referuje čo bolo v škôlke... danka mi nič nechce povedať... včera som ledva z nej dostala aké mali deti masky... aj to som jej musela hovoriť mená aby mi ako tak povedala...
keby som nebola v práci tak aj ja by som si ju išla pofotiť... ale aspoň že zo škôlky dostaneme cd

hawajcanka
13. feb 2010

ahojte dievcata prosim vas nechodila alebo nechodi niektora z vas na plavanie s babatkami? dakujem

lenadka
13. feb 2010

b.janka, ja som ti ju 1x cvakla 😉 ak chces hodim to do albumu a skopiruj si potom ju zmazem 😉
moja detto, rano este nekaslala len trosku soplik a v sobotu rano uz kaslat zacala a tiez s stazuje ze ju boli hrdielko, ale nema ho cervene ani afty nema, ani teplotu...tak to asi prejde same...ale do skolky v pondelok-utorok nepojde a potom sa uvidi 😕

susika
13. feb 2010

ahojte. tak nás ta choroba asi už prešla. lebo napíšem snád?pomohol ten mucosolvan, asi týžden som ho do nej džgala. je ku nemu super poharik, tak sa jej to ratalo ako štamperlik🙂dnes som na to rano zabudla tak som sa na obed na to vybodla a aj večer. ale vonku bolo otrasne. boli sme asi pol hodku a už jej tiekli sople, tak snad sa nevratia...to radšej zajtra stravim cleý den dnu...
havajčanka-jedna mamina tam chodila, hodím ti IP, pohladám jej nick a dohodnite sa, má už durhé baby, tak možno aj s tým chodí..
ja osm sa dnes rozhodla konečne pre istu školku.ako som tak tie lajstra čítala, v každej maju skoro to isté, tka uvidíme...

lenadka
14. feb 2010

hawajcanka, ja som s malou chodila ale uz nechodime, najskor od 5. mes sme mali 2 alebo 3 kurzy, uz neviem, a potom ako 3rocna...chodili sme do nemocnice k Tanicke, neviem ohladom coho potrebujes info 😕

bubba
14. feb 2010

hawajcanka aj my sme chodili na plavanie naskor do baby look 🙄 a potom k tani.skoro rok.

b.janka
14. feb 2010

leni ak by si bola taká zlatá tak hoď mi tú fotku... lebo ja ju vôbec nemám odfotenú
danke sa vyhodili na tváričke herpesy či nejaké infekcie... a v ústach mala riadnu aftu... volala som matuškovej tak do stredy vôbec nemá ísť do škôlky... ale vyzerá že som jej to včas podchytila tak sa jej to nestihlo riadne oliať... ten herpes má v nošteku, pri ústach, na nošteku a v kútiku očiek sa jej spravili červené fľaky tak uvidím či to tak zostane alebo sa to oleje... my máme na toto šťastie... ona má nonstop nejaké afty a herpesy

lenadka
14. feb 2010

jani, dam ju do mojho albumu skopiruj si ju 😉

b.janka
14. feb 2010

už to mám skopírované... ďakujem

kkatrina
15. feb 2010

ahojte,

my sme boli cez víkend v Jalovci tak Kubko asi ešte viac nachladol, tak som ho dnes do škôlky nedala a nepôjde ani zajtra - ale ideme zase k zubárke. Stále má kašel a soplíky. Dávam mu iba hedelix, xyzal a detský olynth do nošteka na striedačku s morskou vodou. Dávidko chudáčik išiel do škôlky sám, tak dúfam že nebude plakať 😖

a Jani ale veď herpes na tvári to nie je žiadna sranda - to s ňou radšej nepôjdeš k Matuškovej?

danulka2
15. feb 2010

ahojte, mam poobednu, Domca je v skole, muz v praci a pocitac je len moooooj 😀 😀 😀 . Aspon na chvilu 😉
bubba u nas v skolke boli skoro vsetky deti chore. Z 90deti chodilo len 20 /ks 😉 /. My sme dnes prisli po dvoch tyzdnoch.
b.jamka nema oslabenu imunitu? Vhodny by bol Zodac kvapky alebo nieco podobne na zmiernenie a nieci na podporu imunity, inak sa to bude tahat dlho casto.

danulka2
15. feb 2010

ups 😅 oprava: 😉 b.janka

lenadka
15. feb 2010

ja som vo stvrtok z 20 deti na vychadzke napocitala 11 😅 takze taky tak 😉 krpata je tiez doma

danulka2
15. feb 2010

u nas sa to uz zaplna. Nasa trieda vypadla posledna a posledna sa aj zaplna. Ale rano tam uz bolo celkom dost deti.

danulka2
15. feb 2010

halooooo, vsetky pracujete? ☹

trogir
15. feb 2010

Ahojte.

Chcela by som si od nejakej mamicky z PD prenajat na 2-3 mesiace choditko. Skusala som malu usadit u kamaratky, ale nic, ani nezaberie, tak nevidim zmysel investovat a potom predavat za tretinovu cenu,ked ho nevyuzijem.

Pokial uz nepouzivate a za rozumnu cenu ho prenajmete potesim sa. Dakujem.

danulka2
15. feb 2010

skoda, predali sme asi v auguste

b.janka
15. feb 2010

manžel ide s dankou k doktorke ale až zajtra... volala som jej včera a povedala že pondelky má plné tak nech tam ani nechodíme... a takúto infekciu (či herpes) na tvári už raz mala... a na imunitu berie lieky... teraz som jej vysadila imunoglukán... ten užívala cca 1,5 roka nonstop (ale popri tom mala ešte iné lieky na imunitu) ... ale ako začala kašlať tak som jej ho znova dala... a ešte berie 1 tabletky... ale vôbec ma nevie napadnúť ako sa volajú... my na tie herpesy a afty máme šťastie... od malička má s tým problémy

lenadka
15. feb 2010

jani, my ideme k dr. tiez zajtra, ma ist na 5r. prehliadku, dnes som jej volala, ze ci prist aj ked je chora, povedala ze ano, prehliadku urobi a ze ockovanie dame inokedy...len rano idem do tehu poradne, tak ze k pediatricke sa dostaneme az pred obedom 😅

b.janka
15. feb 2010

s dankou by mal ísť igor... ak sa ešte do zajtra niečo nestane... a leni ako ideš?... ak by si nemala ako môžem sa spýtať igora a zobral by vás... len neviem kedy chce ísť on... to by som sa musela spýtať

kkatrina
15. feb 2010

možno sa tam baby stretneme - my máme byť o 13. hod u Mikuškovej 😅

bubba
15. feb 2010

b.janka aj moj muz je citlivy na herpes a po rokoch zistil ze ked si nasadi vitamin C tak sa mu rychlejsie vyliecia dokonca ked stihne este ked sa mu zacina len robit,tak zmize.

trogir ahoj 😵 zastavim sa ale cica choraaaaaaaaaaaa... kasli na choditko nie je to potrebna vec zeby ked ho nebudete mat tak o nieco pridete,dokonca ho vacsina lekarov neschvaluje ani nepodporuje vraj sa krivi chrbtica.my sme ho absolutne nepotrebovali. susedina mala chodila v choditku a potom mala problemy s chodenim chodili k ortopedovi pretoze pouzivala viac jednu nohu (tu ktorou sa odrazala v choditku) a ortoped jej zakazal pouzivat choditko ale az chces sa jej opytam ze ak ho este ma ,ci preda...

lenadka
15. feb 2010

jani , mm nas vezie, najskor ide somnou do poradne a potom s nami oboma k pediatricke, objednaní sme na 11.30, takze v tom case sa budeme snazit tam byt, ja musim byt na poradni uz 8.30 / len v tedy zacinaju ordinovat/ lebo idem na krv

lenadka
15. feb 2010

bubba a ja som mala herpes teraz ale spravil sa mi len taky pidi, ze by preto ze rano aj vecer papam celaskon? dokonca ho uz mam zahojeny po 4 dnoch 😕 🙂

susika
15. feb 2010

Leni, komu chodíš do proadne? u nás, ked som chodial do proadne, prišla osm o siedmej a dostala som sa na rad aj o jedenástej.minule som bola u gyn. asi po roku na rpeventivke a som kukala, ako je tam prázdno. o siedmej som dobehla a už o desiatej som boal doma....

na imunitu su dobré aj jedny kvapky s probiotikami. neviem ako sa to volá. mala ich mala brať,a by nebola chorá,ale rpestala som s tým. vystačili len na 10 dní a malá chora našťastie nebýva...ale na kakanie zaberaju. 😀 😀

bubba
15. feb 2010

lenadka dovolim si tvrdit nakolko to ma mm uz dlhorocne otestovane ze ANO. ja mam vzdy v pohotovosti nejake MG cecko inac to nejeme len ked je chripkove obdobie a manzel ked je herpesove obdobie...

lenadka
15. feb 2010

bubba ja ho tiez beriem len preto ze je chripkova sezona 😉

susik, chodim k Volmanovi do rizikovej do Bojnic-nemocnica, rano idu primarove pacientky a potom od 8.30 zacina uradovat Volman, necakam nikdy dlho, uvidim co zajtra 😕

trogir
15. feb 2010

bubba

Tiez som si najskor hovorila, ze nie, ale vsetky slepice v okoli maju a len sa vypytuju, ci mi uz chodi v choditku, tak ja ako "tiez slepica" zhanam choditko. Ale viac menej preto, aby si malicka poskusala a pozerala na svet znova z inej perspektivy.

Znova ste chory? Ked si sa ku mne chystala....no to uz je aj nejaka doba co Ta cakame..., tak bola malicka tiez chorucka, to ten kolektiv co?

Zmenila som operatora, tak Ti poslem SMS-kou cislo, ten orange ma uz tolko krat napalil, ze ich mam dost. Este rok som ich pouzivala, aj ked som nemala viazanost, ale ani nevolam a chodili mi astronomicke faktury, a nielen preto, su to pazravi, neochotni, arogantni uzernici, manzel im platil 20 tis faktury a ked bol v cudzine a nestihol zaplatit tak mu vyrubili pokutu...fuj!

Tak Ta cakame, pridi pozriet, ake pokroky sme urobili...

danulka2
16. feb 2010

dnes som tu prva 🙂 , ci ste len nakukli ? Zelam krasny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre