• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
no a zabudla som.. myslela som polikliniku na starom sidlisku.. doktor to nechce robit mamickam skor ako od 32.tt ale ja som ho prehovorila lebo som nebola vobec spokojna s lekarom co mi robil sono v nemocnici tak to asi pochopil..
12. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ta nervozita, no len aby to aj dnes vecer nebolo :astonished: :confused: aj ja som bola tesne pred porodom nervozna, normalne som sa potme von isla prejst a ked som sa vratila voda mi odtiekla :wink:
12. júl 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qetinka vitaj
lenadka, to s tymi fotkami na torty si ma potesila, asi si spravime s Adom taky maly vylet do kanianky.
Kika13, ako? este stale nic?
12. júl 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme sa isli podla vzoru lenadky trosku prejst, prisli sme pred vchod a zacalo prsat, tak davaj naspät. O chvilu sme isli zase, lebo prestalo a presli sme 50m a znova zacalo, ale zobrali sme velky dazdnik a slo sa. Uz sa aj manzel stazoval, ze ako sa mne nechce nikam ist, tak aj on sedi stale doma. Dnes mi vravi, uz aby si bola v tej nemocnici, lebo mam z tejto neistoty stres a co jáááá :astonished: ? Inak Samko mi dnes strasne tlaci na spodok uz sa mi aj zle sedi, to sme tu doteraz nemali, tak uvidime. Inak poobede som si dve hodky pospala :dizzy_face: , celkom sa uz so mnou da vydrzat, uz nevrcim za vsetko :grinning: .
12. júl 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, dufam, ze das vediet co najskor ak pojdes po Samka:slight_smile: :grinning:
mne sa terminom celkom trafili, mala sa narodila o 3 dni skor. Ale mala som dva terminy 14-21.1 a ona sa narodila 18.1-asi aby sa nik nehadal, co najviac do stredu :grinning:
srdcko tebe to ako vyslo s Adom?
13. júl 2007 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite dam potom vediet :grinning:
13. júl 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahojte :wink:
leni ja som to mala tiež tak s tými termínmi

kika drž sa :grinning:
13. júl 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, Ado sa mal narodit 28.7 a uz v ten vecer mi zacali bolesti, ale potom presli, aj v noci som mala tak kazdych 12 minut a rano sme isli do nemocnice, lebo som mala na nohavickach trocha plodovej vody a poobede sa narodil, takze skoro na termin :slight_smile:

kika13, chlapi su strasni, aj moj mi hovoril, ze co uz nejdem rodit, ze sa tu len gulam :slight_smile: , ze uz aj susedina svagrina porodila (a ta mala termin az v auguste) a ja stale nic.....este aj na sale, ked som sa "roztahovala" sa stale pytal, ze kedy pojdeme rodit, su strasne nedockavi ti nasi chlapi :angry: :grinning:
13. júl 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi no konecne ta citam:slight_smile:
13. júl 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi si idem hodit slofika, ado spi, tak idem k nemu, aby mu nebolo smutno...a ked sa zobudime, pojdeme minat matersku :grinning: :grinning: -dneska pride, dneska odide :grinning: :grinning:
13. júl 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOMEENIKA: Tej ujo v pondelok na sone bol doktor Gál. :sweat_smile: :grinning: Aj ja som tam naňho natrafila prvýkrát :sweat_smile: .Takže som sa moc nedozvedela :angry: :grinning:
13. júl 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ani ja som z Gala nemala dobry dojem, ale ked som sa mu v ambulancii skoro rozrevala, lebo mi naordinoval hospitalizaciu v nemocnici, tak zrazu bol velmi citlivy a nezny. On toho vela asi nenahovori ale mala som taky dojem nakoniec, ze je to dobry clovek.
13. júl 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko, tak si nieco pekne kupte:slight_smile: :grinning: aj za nas :rolling_eyes: :wink:
13. júl 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dobromila :slight_smile:
Ty si mala vybratého pôrodníka? Mimochodom gratulujem k synátorovi :slight_smile: :wink:
13. júl 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martina1980, inac aj ja som v civile martina, ale narodena o rok neskor, ak je to teda tvoj rok narodenia v nicku :wink:

nemala som vybrateho porodnika, lebo som nikoho nepoznala. Rodil ma Durica a nebola som s nim spokojna a primar na vizite ma totalne vytocil, takze tych dvoch neodporucam ,minimalne z psychologickeho hladiska. No ale mozno keby sme im boli dali nieco do vacku, tak by sa ku mne spravali celkom inac, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za gratulaciu :wink:
13. júl 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sme asi tri Martiny, a som tiez november 1980 :grinning: :grinning: .
13. júl 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska dakujem za podporu, boli sme sa zasa prejst a teraz čkáme v brusku o dusu :grinning:
13. júl 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak mimonenka a femmefatale už porodili tiež :wink: takže grulujem
aj tebe dobromila :dizzy_face:
13. júl 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, sa nam to tu rozrasta :slight_smile: normalne mam chut este na jedno, ale len tak na pol hodku, aby som si mala na co polozit tanier pri telke :grinning: :grinning:
baby gratulujem
13. júl 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko len roď :grinning: kolotoč ti odložím :grinning:
13. júl 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no diky, a co poviem doma :grinning: :grinning: mne jedno staci,hlavne, ked ma nasere...ved ja mam vlastne dve deti, jedno bide mat rok a druhe malo 28
13. júl 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolotoc nechaj, co ty vies, co bude mojho stareho bavit na dochodku :wink: :dizzy_face:
13. júl 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, srdcko, dakujem :wink:

Paska, to grulujem je len preklep, vsak :grinning:
13. júl 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe som si ani nevšimla :grinning: že grulujem :sweat_smile:
14. júl 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre, ze grulovacka :grinning: :grinning:
paska, a uz ho tatino opravil, ten kolotoc myslim...alebo je to ako u nas? Podla hesla : obuvnikove deti chodia bose. Moj muz je murar a mame dopukane omietky :grinning: ale uz slubil, ze donesie omietku z roboty, len este dakoho ,kto to spravi :grinning:
14. júl 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravený :grinning: točí sa ale nehrá :sweat_smile: pukla strunka a bohvie kedy kúpi novú :grinning:

inak my máme dneska polrôčik :dizzy_face:
14. júl 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved kukam, grulujem :grinning:
14. júl 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, ked kupis strunky a narobis krik, tak bude aj hrat...alebo pockaj, Andrejko si ho sam opravi :slight_smile:
14. júl 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru asi hej :grinning:
14. júl 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok