Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

ollako
29. apr 2010

ocino bol vtedy dakde asi v praci a my sme mali cestu okolo pneuservisu, ked sme sli do mesta, tak som sa tam stavila a ked som sla domov, bolo to hotove 😉

adena13
29. apr 2010

super, si šikulka mamina.. 😉

lenadka
29. apr 2010

ollako inak ja uz mam brusko ako sudok 😀 takze zohnut sa dost problem, ale stava sa mi ze som naklonena dopredu pri pocitaci a vtedy krpec protestuje...

gyndosi...hm...ja mam Sviezenneho...no co ja viem... nic moc, handlovska porodnica ako pise ollako v rozpade, skoda Duricu /o nom si pisala?/ ze odchadza...teraz chodim k Volmanovi a celkom fajn, aj Lanyi ma raz vysetroval a tak..neviem posudit normalka z jedneho vysetrenia neviem, Hudec ten je odbornik, ale taky mechanicky, odbrble svoje odborne terminy, vsjo spravne, ale trosku ludskosti mi na nom chyba...akoby pacientky neboli ludia, ale len material do poradia aj ked pracu urobi bezchybne...zas ma toho vela, je asi pretazeny, tak je vecny, tazko posudit a na kesegyho mam svoj nazor a nie kladny, vzdy si na neho spomeniem na dusicky, ked ideme okolo Adkovho hrobceka ☹

ollako
29. apr 2010

lenadka, ja som vravela o Durkechovi primarovi v Handlovej, leni prepac , ze sa pytam nemusis odpovedat ak nechces, Adko bol tvoj syn? 😕

hawajcanka
29. apr 2010

lenadka a kde ordinuje volman ved odisiel z bojnic
a co sa stalo ak sa mozem opytat co pobabral kosogy

hawajcanka
29. apr 2010

adenka kludne sa mozme skontaktovat a spolu skocit na kafco

adena13
29. apr 2010

hawajcanka budem rada.kika sa rada stretáva s deťmi a danko jej bude aj vekovo podobný.inak som z necpal. 🙂

bubba
29. apr 2010

lenadka tak ja som bola zasa z hudeca unesena ako sa rozplyval na sonach nad mojim mini babatinom vykrikoval v euforii ze "aha rucicka,aha nozicka"!a ja furt len ze kdeeeeeee kdeeeeeeee ja nic nevidim 🙂)) este sme sa s muzom bavili ze to prezival viac nez my🙂

ianc pamata sa niekto na stareho Osucha? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ááááááááá potom prisiel gazo na sever ako jeho nastupca... dedulo Osuch bol iny gynekolog 😀 😀 😀 😀

lenadka
30. apr 2010

Adko bol syn jednej znamej, mali sme rovnake terminy porodu, aj sa narodil dva dni pred Luckou ale mrtvy, no jeho mamina bola v nemocnici este pred tym, ze s babom nieco je, ze sa zle citi, prosila o cisarsky a on jej robil sono, ze vsetko je ok, len je maly stalceny, ze ma tesne pred porodom a tak nema miesto, nech pride o 2 dni, prisla na druhy den a maly uz nezil 😢 ..ono je to tak, ze keby tam bol iny asi to dopadne rovnako no ja som si to takto zafixovala 😒

bubba, na tom sone si bola u neho v ambulancii alebo v nemocnici? Lebo podla mna je to aj o tom, v nemocnici ma toho asi vela, caka na neho rad pacientiek, tak sa snazi rychlo rychlo vsetko vybavit a asi u seba, kde ma objednane na cas sa moze rozplyva 😉

ollako
30. apr 2010

Lenadka boze to je strasne ☹ , no fakt je tazko povedat, ci bol on fakt na chybe, ale chapem , ze to vnimas, mne porod natahoval aj ked som ho prosile nech to nejak urychli, alebo nech spravi cisarsky, po dvoch dnoch som uz bola tak unavena, nevyspata, nenajedena, nenapita, ze by som uz tlacit ani nevladal, aj porodna asistentka sa cudovala, ze preco mi uz nerpavi sekciu 😒 ...a nakoniec to inak ani nebolo, len co ma nechal az vrieskat od bolesti a unavy, ale nastastie Petko je uplne v poriadku 😉

qetinka
30. apr 2010

http://prievidza.sme.sk/c/5347708/prievidzan-do...
vedeli ste??? všetko dobre 🙂 🙂h lavne zdravie..to je to najdoležitejšie..ostatne už pojde... 🙂

imarikai
30. apr 2010

hawajcanka dakujem za pochvalu dcera sa poteši no vlasy ma po svojom otcovi neni na fotkach mam ju s prveho manželstva aj oči ma šikme po nom 😉 ,,,,,,,,,,,,,,,dnes som bola na urade možno sa to niektorej s vas bude tykať tak ak matka poberala zvyšenu matersku na dieťa a narodi sa jej druhe čiže dojde k reťazovej materskej bude poberať i na to druhe dieťa zvyšenu matersku do dvoch rokov dieťaťa

qetinka
30. apr 2010

imarikai...zvysenu matersku ci rodičovsky prispevok??

imarikai
30. apr 2010

opravujem rodičovsky prispevok ja som matersku nepoberala hned som šla na rodičovsky prispevok

qetinka
30. apr 2010

imarikai..a ešte otazocka ,aby som sa vedela zorientovať..od kedy to plati? a si zamestnana?lebo ja mam deti s malym rozdielom..a poberam ten nižsí rodičovsky prispevok..lebo nemam odvedených tych min270 dni poistneho.....
predtym som robila ale len kratko a nesplnam tuto požiadavku...by ma zaujimalo či aj v tom to nastala zmena...dik..

imarikai
30. apr 2010

no to neviem nie niesom zamestnana ja som bola na podpore v tehotenstve ale pred tym som pracovala ale toto sa netykalo zamestnania ale platenia nemocenskeho na socialnej poistovni schvalili to v januari moj syn mal vo februari dva roky tak sa mi ušlo zvyšenie len na dva mesiace ale kedže budem mať v decembri dalšie babo budem mať narok poberať do dvoch rokov zvyšenu ak to nesplnaš asi narok mať nebudeš inač v tom mali riadny bordel aj na urade aj na poistovni najprv nam vraveli nemaš narok potom zase maš narok nakoniec som nechala žiadosť na socialnej poistovni a zapadala som tam ,,,,,,,,,osobne si myslim že to je nespravodlive riešene mala by to dostať každa ved za to aj tak len plienky kupim 😖

imarikai
30. apr 2010

baby prosim vas je tu nejaka mamina čo otestovala obe porodnice prievidzu aj bojnice?

ollako
30. apr 2010

imarikai neviem o tom , ze by v PD bola porodnica, no asi si mala na mysli Handlovu 😉
mne zvyseny RP priznali, ale ja som zamestanana v CR, a v ramci EU staci dodat potvrdenie, ze som poberala matersku od zamestnavatela a pri druhom budem znova poberat z ciech pol roka matersku a potom asi oddialto RP no nato sa musim este opytat 😕

adena13
30. apr 2010

presne to si chcem overiť.ja som poberala zvýšenú materskú a teraz mám rodičovský.zaujíma ma, že ak budeme mať druhé mimčo a ja dovtedy nenastúpim do práce,či mám právo na tú istú zvýšenú materskú

qetinka
30. apr 2010

nooooo,musim s tebou plne suhlasit..maju v tom taky strašnyyyyy bordel že az...moja skusenost..to by bola na dlhúúúúú debat🙂

qetinka
30. apr 2010
ollako
30. apr 2010

qetink pocula som o tom , je to strasne, ja neviem,ale to tu uz fakt speje do sr... ☹

bubba
30. apr 2010

😅 😅 😅 😅 😅 zasa sa zvysili moje sance najsti si zamestnanie 😖

adena13
30. apr 2010

bubba a kde si pred tým robila ak smiem vedieť?

adena13
30. apr 2010

ozaj a je tu vôbec niekto?lebo ak nie, vypínam pc...zajtra sa chystám ísť kúpiť malej 1.vé ozajstné topánočky..už nie capačky.Tak som zvedavá, ako dopadne lov.. 😎

adena13
1. máj 2010

vyprážam karfiól..kto sa pridá?? 😀

ollako
1. máj 2010

adena ja idem dnes robit cestoviny s omackou zo sacka 😝

adena13
1. máj 2010

aj to je dobré.a hlavne oveľa rýchlejšie ako ten karfiól..môj priateľ ho má rád len je s nim piplačka..a už aj skončila v našich žalúdkoch.. 🙂

katrin21
2. máj 2010

ahojte
ja karfiol zjem jedine ak mam k nemu uhorkovy salat alebo tatarsku.. inak brr... ale moja polovicka ho miluje, tak ho obcas robime,ale ja neznasam ho obalovat,, toje nieco strasne, aka piplacka 😀

qetinka
2. máj 2010

nedelne menu bolo ake?? 🙂
inač karfiol by som si dala...mnam,samozrejme aj s tatarkou 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre