Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
11. máj 2010

Adenka hod link..

domeenika
11. máj 2010

inak poznate Safari kids,nie?

qetinka
11. máj 2010

🙂 jasneeee...vcera som bola kupit kraťasky deckam ... 😵

domeenika
11. máj 2010

ja uz mam abstak, som tam skoro mesiac nebola.. nieje casu 🙂

qetinka
11. máj 2010

🙂 pozname 😀 ja som bola tiež asi po doch mes.inac nikdy nejdem na prazdno odtial 🙂

domeenika
11. máj 2010

noo to ani ja.. ale cim je mala starsia tak je menej veci pre nu.. ked mala nejakeho pol roka,tak sa tam dalo navyberat..teraz uz pomenej..

qetinka
11. máj 2010

🙂 Domeeenika..nebyvaš nahodou v Opatovciach?a mala sa ti narodila v decem.07?

domeenika
11. máj 2010

tak tak.. pozname sa?

qetinka
11. máj 2010

🙂 ani nie... 😅 moj Oliverko je narodený v decem.,a budeme skoro susedky 😅

domeenika
11. máj 2010

stahujete sa sem, ci ako?

qetinka
11. máj 2010

ano stahujeme..v juli..do bytovky

domeenika
11. máj 2010

Jaaj, no slavna bytovka.. a to uz bude v juli hotovo? minule sme rozmyslali ze kedy ju chcu spriistupnit.. Veru kukam na nu kazdy den z terasy..

qetinka
11. máj 2010

Domi poslala som ti ip
... 🙂

adena13
11. máj 2010

quetinka dnes mi to asi nemyslí,aký link ti mám hodiť? 😕 ..mimochodom, malá je už hore,takže skončila mi sladká hodka ničnerobenia.. 😒

adena13
11. máj 2010

mimochodom, už pár zistení na koníkovi tu bolo, že sme susedky a tak..je to super..neviete, či je tu niekto z necpal? 😨

eimiky
11. máj 2010

adena 13 ja teraz bývam v necpaloch asi 2 mesiace a ešte do leta, potom budem severanka, odkiaľ z necpál? ja urbarska, sme susedky?

eimiky
11. máj 2010

ja veľa nakupujem malému H&M, Zara, Next občas aj C&A, sú o niečo drahšie ale aj niečo vydržia.Ja som bývala donedávna v BA takže tam som mala kde vyberať.Občas na doma kúpim malému niečo v seconde.Safari kids tam som ešte nebola, to je second? Iba tabuľu som videla na sídlisku.

domeenika
11. máj 2010

eimiky ano to je second,no ale vecicky su viac menej ako nove, a to dolezite znackove - kvalitne.. No pre mna urcite lepsie ako just play.. 🙂
adena 13 tak v necpaloch som mala "frajera" a v tych pubertalnych casoch som tam bola kazdy den.. ale to je uz davno.. inak ja som povodne zo zapotociek.. momentalne Opatovce..

eimiky
11. máj 2010

domeenika pojdem pozrieť ,veď v seconde majú niekedy lepšie a kvalitnejšie veci ako v niektorých obchodoch 😉
baby neviete o niekom kto by mal na predaj takú tú klasickú trojkolku kovovú s pedálmi v strede? aj ten novší typ, nemôžem zohnať nikde

qetinka
11. máj 2010

Adena no však na tie čiapky...hačkovane 😉 😉

bubba
11. máj 2010

v tom detskom svete by ti trojkolku zohnali,lebo ako som hovorila,keď dávali tú reláciu a on rozprával o týchto produktoch,mal tam jednu aj takú klasiku 😉

katrin21
11. máj 2010

qutinka: c&a nakupujem aj ja, H&M menej, tam us veci uz tiez drahsie, ale obcas hej...NEXT to je draheeeee 😝

ja som kupila v TAKKO kike asi 3 veci, aj bundu jarnu,ale vsetko super, nic sa neznicilo, vsetko krasne, ako nove, tak neviem 🙂

veci z tesca sa mi nijako neroztahuju, ani nic, su uplne perfektne... nic v zlom, ale uz som videla vec znicene na detoch ,ale skor vinou zleho prania a pod... cize vina matiek, zleho vesania, susenia... nie oblecka.... 😝 mne sa fakt nevytahalo nic a kupujem tam uz roky veeeelka veci 🙂 aj suseda malemu a v pohode..aj sebe co som kupila tricka, periem ich dookola a pohoda 🙂

katrin21
11. máj 2010

ozaj, a safari kids ospevuje moja dcera.. lebó je to tam na sidlisku, kde byva jej ocino a jeho zena, ale co jej kupila, sice pekne veci,ale naposledy co doniesla ,tak to bolo nosene!!! to je podla mna second hand... 😝 nieco nove, nieco nie... doniesla odtias suknu Next, OK, ale napr., teraz tricko hannah Montana a uplne zlte vzadu na krku 😝

katrin21
11. máj 2010

aha, teraz som citala, ze ste aj pisali, ze je to second..no...mne by to ani nejako nevadilo,ale sa cuduje, ze taka pani ako Zuzana , manzelka mojho ex nakupuje v sekaci 😀 😀 😀 lebo ona je " ina " panicka" 😀 😀

qetinka
11. máj 2010

Katrin...nooooo..ja periem na 30-40st. a v arieli alebo persile...takže určite neperiem zle.. 😎 😉
a je to moja skusenost..ty maš inu a každy ma nejaku..ok? 😉 🙂

eimiky
11. máj 2010

bubba tá berta by nám bola ešte veľká, ona je pre trošku väčšie deti , na nete mám všetky prejdené či nové alebo používané a tá druhá, to nie je ono, najskôr kúpim túto, ale je len v cz ☹

domeenika
11. máj 2010

No ja uz rozmyslam ze kupim malej bicykel.. Len sa neviem rozhodnut ci normalne malicky bicyklik,alebo skor ten cvicny, este bez pedalov. nakolko mame kopec vseliakych strojov na pedale a zatial sa necha len vozit, nechce sa jej zaberat 😒
Nemate niektora skusenost s tym cvicnym bicyklom? to je vlastne ze nema pedale, inak je to presne ako bicyklik...

domeenika
11. máj 2010

eimiky ak ti mozem poradit, daj si na MMB inzerat, ze kupis a sto pro sa ti ozve niekto.. a este aj cenu lepsiu vybavis..
Poradila by som ti ze aj tu si daj inzerat, bohuzial, taky tu byt nemoze 🤐

susika
11. máj 2010

ahojte.
Takko-už mi trklo...raz som tam malje chcela kupiť také kvietkované kraťasky, ale k pokkladni sa neunúvala žiadna rpedavačka a mne sa tam už nechcelo dlhšie čakať, tak mali smolu.viac som tam nebola 😒

Safari mam tiež aj ja rada. ked potrebujem malej niečo fakt na doma, na zničenie, tak idem tam a nakoniec tam kupim také krásne a zančkové veci, že mi ani neveria, že je to zo sekaču.a nezničené.žmolky neratam....naposledy som je tam skušala nové tenisky. škoda, nesedeli jej, bez klemby, ortop. vložka by sa tam už nevopchala...ked vidím, že su velmi veci vynosené, tak nezoberiem, alebo to je ta roztriedené, že je to za 1euro.flaky tiež nemám rada, dosť čo na nových veciach s nimi bojujem a to viem, ež su čerstvé...ved sa da vybrať aj neflakaté....koli veciam som obehla už niekolko sekačov, ale tam sa da najviac vybrať. maju safari aj v novakoch, také velké priestranstvo hned pri rieke, oproti je tuším CBA. vlastníčka je sestra tej, čo to ma na sidlisku a tiež vela pekných vecí sa dá vybrať...naposledy, ked som zhánala malej gaťuše, som tam objavila krásne, len všetky pre nu už malé....a jeden som objavila aj na severe Motýlik, ked som išla od dokiho..

ved ja tiež na 40 a prevesujem to len dnu na sušiak, dlho som nemala šnury na balkone, tak sa nevyťahalo ani z vešania.nevadí, u nas sa vynosí všetko. ja to rada kombinujem, malá v zime vynosila aj tričká s kratkym rukavom.. šupla som pod to niečo biele alebo jednofarebné a bol akoby "dvojefekt" a s dlžkou som to riešila rovnako. 😀

ja som mala link na jednu stranku, pani bola z čiech, ale pozanm jednu maminu, čo tiež robí čiapky na predaj a je zo slovenska....bereim od nich inšpiraciu...škoda, že tie čiapky nemam nafotené všetky. vela som ich porozdavala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre