Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

eimiky
11. máj 2010

domeenika už som podávala inzeráty zatial nič... ☹
my máme pukylino, ale malý na tom nechce veľmi behať, bicykel s pomocnými máme ale ten je nám ešte veľký tak preto chcem trojkolku, na tom by sa vytrénoval 🙂

katrin21
11. máj 2010

quetinka: jasne, ja som nemyslela teba, ze nevies prat 🙂ale ze uz som sa tym stretla 🙂 preto som aj napisala, ze bez urazky, lebo nehovorim, ze sa to teba tyka 🙂 🙂 ja tiez periem vsetko na 40 🙂 a svetre na vlnu 🙂

susika: tam je sekac? aj tade denne chodim a neviem? t kde? tak kde je aj oprava obuvi? lebo som nevsimla nikdy nic....ci kde? CBA je kde?

adena13
11. máj 2010

eimiky, susedky síce úplne nie sme,ale je to neďaleko.ja som na kútovskej ulici, pod oknami máme také pekné parkovisko.minulý rok naň dávali nový asfalt.inak, nie si mi povedomá.videla som síce jednu maminku ktorá mala možno takého starého drobčeka ako ty.chodieva pred vedľajší vchod,ako máme večierku.ale ty to asi nie si..?..inak, ja mám taký oranžový trojkolieskový šporťák..podľa neho ma najskôr spoznáš, lebo nikoho som tu nevidela s podobným..tak ak ma nabudúce uvidíš, zakrič..ale tiež,kto si,aby som nepozerala na teba ako puk.. 😀
inak,maminy,kde je ten safari sekáč,vôbec o ňom neviem..čo chodím do jedného,ale ten je na námestí a druhý na rozvoji..
quetinka, mne to potom neskôr došlo,že si chcela asi to..no dnes malá skoro buntošila tak som od rána ako mechom trafená..

adena13
11. máj 2010

katrin,ten náhodou viem kde je..ako cba tak na rohu.vchod je na tej strane ako do cba potravín..ja som tam bola raz no vtedy ma to akosi neoslovilo.čo ti môžem odporúčať na detské vecičky je jeden obchodík na zápotkách..je spojený aj so sekáčom no nové vecičky v 1.časti sú krajšie a za dobré ceny

adena13
11. máj 2010

qetinka,tu je tá adresa..baby,bohovské čiapočky pre malé kočky..mrknite aj fotky.ja som z nich očarená a možno aj objednám malej...http://www.mimibazar.sk/tatianaturner

eimiky
11. máj 2010

adena ja sa po necpaloch pohybujem veľmi málo, lebo rodičia bývajú na žabníku v dome a malý tam má raj na hranie, tam sa mi prehrá najlepšie, takže chodievam každý deň tam, tu po necpaloch len tak okolo domu, ale keď ťa uvidím tak ťa oslovím, ale neviem či ťa spoznám 🙂

adena13
11. máj 2010

emiky ja tiež málo chodím po necpaloch.keď sa idem s malou prejsť,tak často smer žabník potom zápotky abo mesto..aj zajtra sa chystám ísť do mesta.potrebujem skočiť na poštu..a tuším zajtra začínajú mestské dni.. 🙂

eimiky
12. máj 2010

adena a koľko ma tvoja malinká? máš dcérku, že? tak niekedy sa môžme aj spolu prejsť 😉

qetinka
12. máj 2010

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_odrazadla-trojk... Doeenika..pre teba...
ma ho Oliver..sice sa na nom nechce vozit..ale vsak mu pride na chuť 😉 Dominika sa na nom naučila skvele udržat rovnovahu..do dvoch tt sa vedela pekne sama bicyklovat 🙂
Oliver zatial upredostnuje klasicke odrazadlo...motorku alebo puky...

siouxsie
12. máj 2010

este k tym sekacom - podla mna vacsinou sa jedna fakt o vcelku velmi zachovale odevy pre deti cca do tych troch rokov, lebo takyto malicky betari z toho jednak velmi rychlo vyrastu, takze moc ich ani neponosia a tiez ich tym padom nestihnu ani nejako zhumplovat, ako uz odrastenejsie detuchy. ja osobne teda hodne nakupujem prave v sekacoch. no a my mame take super babky s fakt dobrym vkusom a tie nam pokupuju vela veci v normalnych obchodoch.

qetinka - myslis, ze taketo bicyklove odrazadlo je vhodnejsie ako normalny pedalovy bicykel? nas Kubo mal sice odrazadlo, ale iba take plastove a potom uz presiel na riadny bicykel. uvazujem, ze mozno Barbore by som, ked na to dorastie, zaobstarala aj take, ako si poslala link. ale cas ukaze. a neni to nahodou tazke, ked to ma kovovu konstrukciu?

qetinka
12. máj 2010

http://www.ole.sk/odrazadlo-yedoo-too-too-12-b-...
SIOUXSIE...pozri..hmotnost 3,85kg...nosnosť 75kg tušim...no podla mna je to dobre ako medzistupen medzi klasickou malou plastovou motorkou a detskym bciklom..malej sme kupili ako 3rocnej bicykel a tažky je ako 😝 netvrdim že to musi byt..len že je to dobre...mi sme ho dostali od krstnych 😉 🙂 a teraz by som to po skusenosti riešila takto..toto odrazadlo a potom seriony bicykel od 6 rok.

siouxsie
12. máj 2010

qetinka - jeee tak to je super sprava! kupim teda hned dve, ved podla nosnosti sa na tom odrazadle mozem prehanat aj ja 😀 😀 😀
inac minule vedla toho atlantiku, to som isla fakt ja. 😉 vsimla si si tu ohnivu ciaru, co bola za mnou? trielila som ako najata, hladala som po sidlisku tetu s nasim Kubom. ked ma zbadas nabuduce, mozno uz budem na odrazadle. potom ti dam zveza, beries? 😀

qetinka
12. máj 2010

😀 😀 😀 😀 jaaaaaj...išla si rýchlooooo,to je fakt 😀 😀 😀 a zvezenie..dikes... 😀 😀 😀 😉 by som ti to pokazila 😀 😀 😀 neberem ani mojim deckam 😕 😀 😀

domeenika
12. máj 2010

qetinka tak presne take som myslela a uz som sa aj rozhodla ze kupim.. Mala je sinter, cize ona ho vyuzije jedna radost, keby malo byt aj na toto leto iba.. Tiez som rozmyslala ze by to bolo len na to medziobdobie, ked sa jej nechce slapat.
inak aj ja beriem malej hracky.. teda podla nosnosti.. niektore su aj do 100 kil.. napriklad mame taky traktor na slapanie a mala je cela bez seba, ked si na neho sadnem.. 😀 😀 😀 😀 no co..vtipne, este ze nam nik nevidi do zahrady..

siouxsie
12. máj 2010

a to je chyba qetinka. z vecera do rana by sa z teba razom stala zapotockarska legenda 😀 takze nic sa neda robit, tato uloha zostava zatial na mojich pleciach 😉

siouxsie
12. máj 2010

domeenika - a vsak co sa hanbit! za nasich cias taketo vymozenosti neexistovali, tak preco si to neuzit aspon teraz 😉

bubba
12. máj 2010

😀 😀 😀

domeenika
12. máj 2010

siouxsie to je pravda.. a ked zbadas dvoch dospelych ludi v strednom veku na kolobezkach 😀 😀 😀 😀 tak to su moji rodicia.. No co, sme my to rodina... 🙂

susika
12. máj 2010

adena, kde na zapotokoch je ten obchodik, čo o nom pišeš? ešte som ho neobjavila. je tu jeden sekač blizko otvorený, ale zatial som v nom nič neobjavila...na rozvoji som bola ešte pred tým, akos a mi narodila malá naposeldy, nejaké tehu veci a ani detských tam vela nemali..ale v meste je ešte jeden, niekde tam na tej ceste ako stoja autobusy a je tam Marienkina komorka, tak dole schodmi sa tam ide. ta je pre malých tiež dobrý vyber, ale nechdím tam, je to od ruky....

katrin-v novakoch je to safary hned prva odbočka za tým parkom. potom je už rieka a odbočka na stanicu a k Lidlu.....tuším je tam aj CBA, sako dieťa si tam pamätám aj mäsiarstvo, neviem, či tam ešte je, ale dosť tam predavaju aj v lete dyne a zeleninu...je to také velké parkovisko a k tomu sekačiku tam maju velkú tabulku so šipkou...je v rodinnom dome, neda sa prehliadnuť, aj veci na vešiaku amju vonku...ano,. bola tam aj oprava obuvi, neviem, či tam ešte je.....
na sidlisku je to v tých tichých uličkách hned za malou poštou, čo je pri jednosmerkách...tiež sa nedá prehliadnuť velká tabula so šipkou....a inak autom je to jednoducho...od kruhača smer Magura a stale rovno aj cez jednosmerky a potom je to tuším hned prvá opdbočka za tým nabytkom.tabulu vidno na činžaku aj z cesty. su pri nom aj preliezky, tkaže super v lete nechať tam detičky, ked je tam viac mamin.....ja osobne som to nikdy neriskla, lebo neviem, kto by tu moju malu pohromu ustražil.... 😀

katrin21
12. máj 2010

safari kids je v prievidzi ako je posta oproti magure, ale vzadu za tymi domami vo dvore, v pivnici tusim, ze? pod bytovkou.... je to zastrcene.... keby mi tam nechodi dcera, tiez neviemm...asi sa tam ide lespie tak zboku ako od strany kde je nabytok, ale proste do dvora...

Susika: no tak tam je v Novakoch nneviem ci CBA ,ale je tam nabytok a masiarstvo...... a oproti je orpava obuvy, tak je to tam , kde som mysllela, ale nic som si nevsimla nikdy 😅

adena13
12. máj 2010

susika, ten obchodík je na zápotkách ako keď prejdeš od Jantáru na 2.str. a ideš ulicou popri benzínke chodníčkom na pravej strane a až za zákrutou je tam aj škôlka je taká malá budova, vedľa je aj predajňa s pečivom.Nájdeš to ľahko lebo von je figurína a za ňou Second hand.No nie je to len sekáč ale aj nové veci.Fakt odporúčam. 🙂
domeenika, to fakt vaši behajú na kolobežke??to som fakt ešte nevidela..musia byť suproví.. 😀 😀

bubba
12. máj 2010

domeenika,prosíííííííííííííííííííííííííííííím ukáž nám fotkuuuu 😀 😀 😀 😀 to musí byť supéééééééér 🙂)

bubba
12. máj 2010

teda tvojich rodičov na kolobežkách 😀

bubba
12. máj 2010

baby zahlasujte za tento domček prosím,majiteľ je kamarátkin známy a má dosť ťažký život chcela by som pomôcť malou kvapkou a osloviť každého ochotného človeka kto by mohol pomôcť,zaslúži si to za všetko čo robí pre ľudí...

http://www.ruukkistrechy.sk/renovation/contest/...

ďakujem za ochotu 😵 😵 😵 😵 a čas 😉

siouxsie
12. máj 2010

domeenika - gratulujem k rodicom kolobezkarom, nech im to este dlho takto spolu kolobezkuje 😉 inac co su to za stroje na ktorych jazdia? to zrejme nebudu take tie klasik hlinikove skladacie kolobecky. ci?
pred par dnami som nahodne na nete natrafila na novinku - trojkolobezku a normalne som sa pozastavila nad tym, ze by to mohla byt celkom zabava 🙂
http://www.worker.sk/1394/trojkolobezka-worker-...

bubba
12. máj 2010

podotýkam malú vec,ak objednávate Worker cez net,tak nerobte objednávy po telefóne 😉 čerstvá skúsenosť 😝

adena13
12. máj 2010

siouxsie, fakt je zaujímavá ta kolobežka..vlastne trojkolobežka.Inak myslím si,že to nie je úplne také jednoduché ovládať ju,ako to vyzerá na tom videu..no keď sa to človek naučí,asi je to zaujímavejšie ako na tých klasických, kde sa musíš stále odrážať nohou.. 🙂

adena13
12. máj 2010

bubba prečo?Worker je tá trojkolobežka..chceli ťa obabrať?
inak buba,už som hlasovala.určite to nemajú ľahké a keď im to môže pomôcť,mňa to nestojí nič..prajem im aby sa im to podarilo.strecha fakt nie je lacná záležitosť..

katrin21
12. máj 2010

baby, a to ako ide ta trojkolobezka... to stale ti ludia musia chodit cik cak??

bubba
12. máj 2010

adena kľudne objednávať,ale radšej cez net objednávku aspoň budeš mať dôkaz v rukách a vyhneš sa stresu v akom som bola ja(asi maju pri tel.objednávkach nejakého novica 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre