Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
16. júl 2007

kika ty do rána porodíš 😀 preháňa ťa? takto to začína 😀 júj sa teším 😉

kika13
16. júl 2007

No a to mna fakt nezvykne, tak dufam ze mas pravdu, ani som nic take nezjedla, paska som zvedavaaa 😕 😕 🙂 ci nieco, alebo nic

paska
16. júl 2007

určite bude 😀 nebolí ťa nič? 😕 ani kríže? mna tak nenápadne pichalo dole v drušku ani do nemocky som nechcela ísť a nakoniec som bola na 5cm otvorená 😀

kika13
16. júl 2007

tvrdne mi brucho sem tam, ale to uz skoro kazdy den, a krize len obcas zabolia, vsak ak sa zajtra doobeda neozvem 😀 , ale zopar takychto straseni sme tu uz mali a nic z toho

paska
16. júl 2007

to mám ešte v živej pamäti to strašenie 😖 tiež som si myslela že už to bude hlavne ked mi odišla tá hlenová zátka ale až po týždni som rodila

kika13
16. júl 2007

a po zatke ani stopy 😅

paska
16. júl 2007

to si ani nemusíš všimnúť že je fuč hlavne pri prehánkach ale ja som ju postrehla v obidvoch tehu a aj pri prvom som porodila do týždňa
neboj bude to ešte tento týždeň budeš Samka prebalovať 😉

kika13
16. júl 2007

to dufam 🙂 , zatial papa

paska
16. júl 2007

😔 bru

srdcko
16. júl 2007

ahojte, tu je to ako v napinavom filme, vsetci cakaju, kedy kika13 porodi 🙂....stavim sa, ze to bude, az ked sa ochladi, aj pred rokom bol takyto hic a ked som rodila, prsalo...my sme boli dneska na ockovani, dali nam tu novu injekciu a zase mame horucky, ale cely den behal, asi mu tam dali aj trosken hyperaktivity 😀 hadam ho to zajtra prejde, idem aj ja do hajan....bru noc a keby daco, stastny porod 🙂

lenadka
17. júl 2007

kika? Haloo si tu este 2v1 alebo si posluchla pasku a sup do porodnice pre Samka? 😀

kika13
17. júl 2007

Takze kika sa hlasi 2v1 😖 , brusko tvrdne ale inak uz nic

lenadka
17. júl 2007

kikaaa, normalne mi srdco podskocilo ked vidim ze pises...no ale 17.7.2007 to by bol pekny datum-chod sa prejst do obchodu a schody vybehni co najrychlejsie nech uz idete 😀 😀 😝 😝

kika13
17. júl 2007

Uz asi rezignujem, nech ide von kedy chce, akurat sme sa bavili s polovickou, ze je pekny datum a tiez 20.07.2007 nieje najhorsi, tak uvidime. A keby nahodou 24.07. to je Vladimira, manzel je vladimir, moj otec a brat tiez, takze budu vyzerat tak ci tak 😀 . Moj ide zas na cesty, vrati sa asi az vecerom, ale povedal, ze keby nieco, tak za hodinu a pol dofrci za nami, ale bola by som najradsej, keby bol doma, ked to na mna pride 😅 . Nahradny odvoz mam dohodnuty, preistotu.

lenadka
17. júl 2007

kika, neboj v handlovej mas odvoz aj sanitkou do porodnice hocikedy zdarma...ja som sa na to drzala, lebo moj bol na tyzdnofkach, ale nakoniec ma svokrovci zapratali 😝

srdcko
17. júl 2007

kika13, sa pamatam, ze my sme obcas trenovali cestu do porodnice hore rudnom-daco strasne, neodporucam ☹, takto som potom plakala 😢 ...chod poumyvat okna, to ze tiez pomaha..alebo ti donesiem Ada, on ponahana teba a je to..

paska
17. júl 2007

kika chuda moje v tom teple 😉 počkaj do soboty má byť celkom fajn 26stupnov tp sa bude rodiť jedna radosť 😀

kika13
17. júl 2007

Dakujem ze na mna myslite kočky, dnes sa citim ako keby som ani nebola 2v1 😀 , az mi je to divne, vonku som sice nebola, ale fakt ma nic neboli, ani chrbat a to mam skoliozu. Samko sa mrvi stale, a zajtra idem k doktorke, tak sa mozno nieco dozviem, aj ked si myslim, ze vsetko bude po starom 😠 , potom napisem, ze ako 😉 pa pa

stanka7
17. júl 2007

Ahojte tu sa rodí ostšesť.KIka to teplo ti nezávidím a som rada že to mám za sebou rok dozadu bol tiež takýto hic 😝 a možno to pomôže.Ešte si doma ?Včera som bola v tescu baby ale akosi som nenatrafila na tie obrázky na rortu len postavičky mali. 😒 Leni ostane to na tebe.Môže byť? 😅 dobru noc 😔

lenadka
18. júl 2007

Stani jasne, vyber fotky v piatok mam teren tak to tam mozem zavliect 😉 do IP ti napisem telefon 🙂

kika13
18. júl 2007

Tak som spat od doktorky, stale opakovala to iste, ze dobre to tam vyzera, len nech to zacne 😒 , ale tesi aspon to , ze do knizky mi napisala, ze ak sa Samko nebude pytat do pondelka, tak v pondelok ideme uz do nemocnice 😉.

kika13
18. júl 2007

Tak ak by nahodou, tak ziadne dlhsie prenasanie sa nekona, som si vydychla, uff. Na julovkach som citala, ze jednu po 11. dnoch posielaju do nemocky, tak som sa bala, aby aj moja doktorka nebola taka podobna, ale nastastie nie 😀 .

stanka7
18. júl 2007

Ahojte Lenadka nedá sa mi odoslať IP neviem prečo aj ten net mám ako slimák či z toho tepla neviem 😠 Fotky som vybrala však uvidíš.Tak zatiaľ pa.

srdcko
18. júl 2007

ahojte, my sme sa prave s Adom zubudili, ale po tom spanku sme akurat dost opuchnuty a nie vyspaty 😵 asi takto 🙄 ...sme boli vcera u babky na dvore a ta tam ma aj sprchu, to bala parada..ado tam bol skoro stale, aspon ho trochu aj slniecko lizlo...teraz papa nektarinku, tak mam 10 minut free a potom mozem ist po jeho stopach a poumyvat vsetko, co zapackal 😀 ...akurat vcera moj muz uznal, ked videl nasho syna rozhadzovat struky po obyvke, ze je radm ze chodi do prace..asi som si mala toto uznanie nahrat na mobil 😀 majte sa pekne a pite veeeela vody

dobromila
18. júl 2007

ahojte,

baby viete o niekom, kto tu v okrese vysiva krstne kosielky? Ak ano poprosim kontakt alebo adresu do IP. Dakujem pekne. Planujeme krstiny na prvu augustovu nedelu.

paska
18. júl 2007

kika to máš fajn mna dokino poslal do nemocky na osmy deň ale andrejko ho predbehol a narodil sa na siedmy deň prenášania 😀

lenadka
19. júl 2007

Stani, ukazala som tie fotky kolegovi /nas informatik/ a predstav si "vystrihol" z nich male a spravil fotomontaz-este to nie je hotove ale sklbil tu peknu zo skolky a Paulinku vybral z tej druhej, vyrezal okolie, dal ich k sebe...este najdeme nejake pekne pozadie a fotoramik a potom ti to poslem alebo dam si to do albumu ci moze byt-dobre? Mozno to nakoniec bude super oblatka 😀 😀 😀

stanka7
19. júl 2007

Leni šikula informatik pozdrav 😀 Fakt super idem ešte zavesiť prádlo bo potom chceme ísť na kupko. 😀

kika13
19. júl 2007

Este ste sa neuvarili v tomto teple, ja uz som asi prevarena 😝 , dufam ze na kupku bolo fajn 😵 , len tisko zavidim ☹ .

stanka7
19. júl 2007

Ahojte kika 13 neboj všetko dobehneš.Boli sme na Remate voda síce studená ked vojdeš do bazéna ale v tejto horúčave mi to neva. 😀 Aj ľudí bolo akurát.Chceli sme ísť pôvodne do Teplíc ale že tam teraz býva hlava na hlave 😖 Leni a tebe sa to tam ako pozdávalo?Kika ešte fúúúúrt nič?Dobromila ja som si košieľku kúpila pod kláštorom aj sviečku a vyšila som si meno sama.Ináč košuľa bola vyšitá.Tak pa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre