Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

siouxsie
30. máj 2010

@qetinka
@tibinka22
ako sa vam vcera spalo? mne vyborne, take tichuuucko bolo 😀

bubba
30. máj 2010

aj mne sa dobre spalo len sa mi volačo pchalo pod paplón 😀 😀 😀 najprv som sa potešila..a potom že...manžel 😀 😀 😀

siouxsie
30. máj 2010

@bubba
co si si myslela, ze to je sused? 😀 😀 😀

tibinka22
30. máj 2010

@siouxsie

vies co ja som okolo pol noci zaspala a neviem nic :D

qetinka
30. máj 2010

🙂 Jaaaaaj Siouxsie.....zaspavala som s tym ze mi uz trapny Rytmus lezie totalne nanervy....a neviem ani kedy skoncili.... 😀 😀 😀 Inac na mestkej policii mali hadam miliooooon telefonatov.....
Bubba 😀 😀 😀
Tibinka a už sa ti to kraaaati.... 🙂 držim palce 🙂 😉

tibinka22
30. máj 2010

@qetinka
dakujem... ale uz som z toho taka nervozna, ze az ;)

siouxsie
31. máj 2010

@tibinka22
neboj, za chvilu, ani sa nenazdas, si budes obyvatelku bruska drzat v naruci 😉

susika
31. máj 2010

vitam novú tibinku.
no, my sme tiež pri jantári a ja osm si vypočula aspon Daru, a to, že to bol Rytmus, to som ani netušila, ibaže to ich buchanie som nemusela..len ma štvalo, že soms a nemohla čumnúť, lebo malá ma ušká ako radary a vyspevovala kým nekončili. ale netuším, kolko bolo hodín a ostalo ticho..ale keby to mam počuvať celú noc, tak neviem....inak vždy lepšie, ako som to mala priamo nad hlavou cleé 2 roky..našich susedov uziapaných.....
ja keby mám v pase 40tt, tak tu skáčem meter dvadsať od radosti🙂nejde o to čakanie, ale že sa budem muesiť celé leto krotiť, čo nie je moja parketa 😒

qetinka
31. máj 2010

🙂 ahojte..pekny cely týžden prajem..
i ked som pozerala počko..ma byt relativne chladno a dažd 😠 😠 🙄
no ja som 40tt nemala ani raz 😅 ani 39tt...všetky deti boli 38tt...SC...
Leadka ty vieš už čo budeš mat?
Tibinka aky maš kočik?

lenonka
31. máj 2010

Kočky slniečkový týždeň Vám prajem, nech nás kočíkových po parku čo najviac chodí 🙂 🙂

lenonka
31. máj 2010

A poraďte, čo varíte malým chrústikom dnes?

ollako
31. máj 2010

Ahojte dlhsie som tu nebola 😝 ale zbezne vas citam,
lenonka my mame zo vcera, nedelnu polievocku a zemiacky s kuracim reznom 😉

lenonka
31. máj 2010

už aby sme mohli rezniky aj my!to kombinovanie a mixovanie ma ubíja sem tam 🙂 🙂

lenadka
31. máj 2010

@tibi, cely cas spinkala ako anjelik, ani ked ju krstili sa nezobudila...pamatam si aj moja to volakedy cele odspala..🙂

lenadka
31. máj 2010

getinka babo vyzera na dievcatko-dufam ze sa aj dievca narodi, lebo co som pokupila nove veci echt babske 😀

dnes sa mi do rana snivalo ze rodim a neslo toooo, nemala som kontrakcie ani bolesti a tak som behala rozculena za sestrickami nech mi nieco daju nech uz porodim 😀

siouxsie
31. máj 2010

@lenonka
my mame takmer rovnako velke kocky, tak mozno ta inspirujem dnesnym nasim menu - kuracie masko, ryza, spenat, olivovy olej, prichutit petrzlenovou vnatkou a feniklom a sup ho mixovat 🙂 ale uz nemixujem na totalnu kasu, vsak uz mame zubky, tak nech aj na daco sluzia 😉 inac vyssie spominanu kombinaciu ma nasa mala zatial najradsej. urobila som viac a svacla som aj do mraziaka, za par dni sa to bude hodit, ked na mna zase sadne lenivost.

inac mne to pocasie nejako vyrazne zase neprekaza, hlavne ked v kuse neleje a da sa v pohode vonku kocikovat.

@lenadka
takze to nemas este na 100%? no ja by som asi este nenabrala v takom pripade odvahu nakupovat. ale drzim palec, nech vam ta kocka vyjde a tie nakupene vecicky vynosi 🙂

@susika
ty si ale netrpezliva 🙂 keby niekto na priebeh tehotenstva vymyslel nejaky urychlovac, to by bola vec! nobelova cena by dotycneho urcite neminula 🙂

siouxsie
31. máj 2010

@tibinka22
a este ziadne signaly od malickej nemas, ze sa tesi von? ci vo vnutri je aj tak najlepsie 🙂 no ja by som uz pomaly bola zvedava na mamicku. 😀

lenadka
31. máj 2010

@siouxie, no vies ako to je sice na sone je cosi vidiet ale na 100% je to az ked sa babo narodi, ja sama som tam videla susku, ale...ale...na 100% to povedat nemozem 😅

tibinka22
31. máj 2010

@qetinka

kocik mam babyactive/ oranzovo kremovy a k tomu aj autosedacku, ja som za klasiku ;)

tibinka22
31. máj 2010

@siouxsie
prave ze nemam ziadne 🙂 asi sa netesi :(

tibinka22
31. máj 2010

@susika

vdaka za privitanie ;) no ved ja sa uz tesim ze mi tam svieti 40.tt a ze dva dni do porodu 🙂 ale malicka to akosi nechce pochopit ;) ako jej to vysvetlit :D

lenonka
31. máj 2010

@siouxsie
a ten fenikel čerstvý či už ako korenie?Ale super nápad, ďakujem

susika
31. máj 2010

tiež sa chystám nejaké vecičky kupiť do tesca, teraz je tam dobrý výber.dufam, že viem isto, čo to je, lebo už 2x sa pipik ukazal, aj ked prcko vždy spal skrutený do klbka, doky ho tak "pootáčal" na tej obrazovke, že sa to nejako ukazalo. a lenb to odkladám...
@qetinka-tiež dufam, ež to aspon tak ďaleko dobačujem.zatial sa zlepšilo všetko zlé, tak dufajme...
@siouxsie-ten urychlovač by bodol🙂necheš si vyslužiť nobelovu cenu?🙂
kde sa daju kupiť klasické dupačky? v tescu som ich nenašla, aj v just play som pozrela. nejaké butiky som neprešla, a v meste okrem toho malého detského butiku hore v Pirore-teda ak tam eštre stale je-neviem o ničom.

siouxsie
31. máj 2010

@lenonka
to mas za jedno 🙂

qetinka
31. máj 2010

Susika chodiš na sever ku Gažimu..že?sa mi zda ze si to spominala....si snim spokojna?
Nesleduje ta castejsie koli tomu ze si mala predčasny porod?
Ja chodim tiez ku nemu....
Tebe by bodlo vydrzat do 30.septembra....potom hocikedy.... 😉
Neboli ste v MC v sobotu na burze?
Dupky sme mali tescove..ako pyzamka....ja som von deti obliekala hned do dospelackych veci... 😀 😀 myslim nohavice...body..svetre...nosili aj dupacky..ale vacsinou vón hned takto....
Ako to rýýýýýchlo ušlo... 😒 ☹ ja mam na porody len tie najlepšie spomienky... 🙂 😵 kedze deti boli planovanou sc..pri spinalnej anesteze som si to uzila..hned ich vidiet..o vsetkom vediet...skvelý pocit ked mama uvidi to svoje miminko hned..a naj spokojnost ked prišli zahlasit...apgar skore..ked povedali 10...vedela som ze su absolutne zdrave... 😵

qetinka
31. máj 2010

Teraz o inom...aj v tom daždi kosia travu....ak mi zobuia maleho ..spi na balkone..tak budem veeeelmi rada 🙄 😠

siouxsie
31. máj 2010

@susika
na tom urychlovaci pracujem, len neviem, ci to stihnem na tebe este odskusat. vies, tieto veci chcu svoj cas a zbytocne ponahlanie moze experimentu skor uskodit. ak to aj nestihnem, mozme sa kludne uz teraz dohodnut, ze ked budes cakat tretie babo, tak potom to spolu spachame 😀
tie obchody s detskymi vecami este skus mrknut vo Vtacniku - hned vedla Tevosu, potom na Zapotokoch obchodik pri budove Luky, neviem, ci take malinke veci nahodou nemaju aj v tom obchode vedla predajne prievidzskych pekarmi na Zapotokoch, co je spojeny aj so sekacom. potom este na namesti "Draha Barbora" 😀 viac na teraz nenapada

siouxsie
31. máj 2010

@qetinka
myslim, ze chalani miluju techniku a tak monotonny hluk kosacky mu ku spanku len prospeje. a to s tym kosenim travy - konecne!!! uz to uz vsade vyzeralo ako v dzungli

qetinka
31. máj 2010

hej hej..uz je hore 🙄 snad ho flaša čaju ešte uspi 🙂
no....maš pravdu trava vysoka meter nie je bohviečo...
Siouxsie..ty chceš tretie mimčo?

qetinka
31. máj 2010

je ticho....spime ešte 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre