Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
16. jún 2010

Pozeram ten sprchovy kut, zaujimave....a ci gíč???no moj manzel by povedal ze je to slabe..Mi ked sme spolu par veci kupovali ja som bola v nemom uzase co sa jemu ake gicoviny pacia..mne upne mderny stylovy nabytok nad ktorym on krutil ocami...A ja ked mi ukazal tepetu more palmi, slniecko ze do obyvacky....a to nehovorim o tych neuveritelnych gicov co zvyknut mat u cinana taky obraz s morom alebo vodopadom tam sa ta vodicka hmiri..su tam hodinky a tak..nad tym je careny...no ja neviem ci by som to dala ..no vlastne neviem kde by som to dala... 🙂

hanka21
16. jún 2010

bubba inak okazavala som to mojmo manzelovy pacilo sa mu to...aj mne je to zaujimave take netradicne.... 😉

nebbia
16. jún 2010

haloooooooooooo,je tu niekto?

lenadka
16. jún 2010
lenadka
16. jún 2010

@nebbia uz vsetky spinkaju, aj ja idem....😉

bubba
17. jún 2010

prvá? 😅

qetinka
17. jún 2010

Druha 😀
KDE ste?, 😕 😲 😝
si uživate slniečka po vcerajšom dni,však?

lenadka
17. jún 2010

no uz asi nie 😀

v sobotu na letisku ma byt letny fest Gewisacky, a ma prsat 😝...jedine an co sa cely rok z mm prace tesim..akurat ze si vymyslel ze zoberieme aj svagrovcov deti 7 a 5 rocne...tak na neho kukam, noo, ale budes to stihat?

katrin21
18. jún 2010

jeej,ale ved Marek a Barborka vyzeraju byt v pohode , nie Lenka? teda ak myslis ich 🙂

lenadka
18. jún 2010

@katrin21 barborak ano, ale Marek + Lucia pokope su ako 100 certov a najhorsie je ze niekedy sa im Barborku podari medzi seba vtiahnut...a pravdu povediac mne teraz robi problem ist na kludnu prechadzku len s Luckou nie stresovat kde mam 3 deti 😅

lenadka
18. jún 2010

aj keby boli ako anjeli...mne uz ta predstava...no prostee citim zodpovednost za nich a tam bude kopec deti a talcenica...pamatam vlani bolo treba pomoct malej "pretlacit" sa k sutaziam, mieste na autodrome to bola hotova kovbojka, vylozit do kolotoca a z kolotoca...bojis sa ci sa ti nestratia, nedochramu kolena, nezrazia sa s niekym skaredo...no a Rudi sa bars kedy zabudol na pokeci s kolegami, ze som o nom aj par hodin nevedela...takze...😝

qetinka
18. jún 2010

Noooooo,Lenadla...nebude to pre Vas oddych..lebo budeš vkuse pocitat..jeden-dva-tri-...hladat kde su..a neustale kontrolovat..viem čo hovorim...a zvlašt ked su to nie tvoje deti...zodpovednost..nie je to sranda ..ustraziť..
chodte len vy s Luckou a maš pohodičku 😉

lenadka
18. jún 2010

@qetinka no ak ich chce mm brat bude ich mat na starosti, aby som priamo s festu nemusela do porodnice...aspon by to daleko nebolo 😀

lenadka
18. jún 2010

@qetinka inak aj so samotnou Luckou to bol zaberak, teplo, tlacenica, neustale jej asistovat, hladat WC a tak podobne, papat, pit, premiestnovat sa hore-dolu, vykladat, prekladat, nosit jej vsetky paksamietre zo sutazi a hracky, obcerstvenie co dostala v balicku...no bola som rada ked uz sme sedeli v buse cestou domov 😅

lenadka
18. jún 2010

ale pre decka tato akcoska raj sa tam mozu vybesniet 😀

hanka21
18. jún 2010

Lenadka V sobotu je nieco na letisku??tu v pd??ako pre deti ci neaka akcia.... 🙂

bubba
18. jún 2010

no ale to je asi len pre gewisákov nie?lenadka je VIP 😎 ináč v sobotu je mdd v novákoch pri motoreste ak má niekto záujem ste všetci vítaní 😀 😀 😀 😀

eimiky
18. jún 2010

V nedeľu je aj divadielko 😉

Pozvánka na divadelné predstavenie pre deti

Best Western Hotel Belassi

srdečne pozýva rodičov s deťmi

V nedeľu 20. 6. 2010 o 10.30 hod.

do sveta rozprávky.

Príďte si pozrieť do reštaurácie hotela predstavenia:

„Živý plot“ a „Palculienka“.

VSTUP VOĽNÝ
Špeciálna ponuka pre rodiny – OBED PRE JEDNO DIEŤA ZDARMA

susika
18. jún 2010

@eimiky -eimiky, ja neviem, kde to je..možno by osm s malou doobeda vybehla....
@bubba-pri ktorom motoreste v novakoch? v Lelovciach, teda ak tam stale ten motorest, či krčma funguje....
@lenadka-to tam možu prisť aj rodinný príslušníci? a na moju hviezdu sa švagor vykašlal. tiež sa tam chystá aj so synátorom, ten je celý vytešený, že tam budú kolotoče a koli tomu aj oslavu narodením preložili na nedelu poobede.

dnes sme boli v školke sa zahrať aj s ostatnými novačikmi, no tá moja, čo tá tam vyvádzala. mamy nestíhali hlavy otáčať. jedna učka sa ju tam snažila zvladnuť, no to bol ešte väčší krik.bola rarita. vraj ju to riadne skoro chytilo, vraj to robia 3-ročné detičky v školke...no ale nestačili sa diviť jej rozumovým znalostiam🙂)to som sa azsa bavila ja. išla som odtial total zmorená a vynervovaná, aj ked rada, že som ju ako tak zvladla, ked tak vyvádzala.

@lenadka -Leni, ako sa cítiš?ja hrozne nemotorne a to som dobrých par týždnov za tebou.neviem spať na boku a ked aj zaspím, preberiem sa na chrbte a potom trpím celý den, ako keby mi parný valec po nom prešiel. to mrňa asi ani nespí, další hyperaktivny člen rodiny🙂zohýbať sa častejšie, to potom prehromžím dalšiu hodinu....aj ked som si tieto dva dni dala riadne do tela, okrem boja s malou. s mojim tatom som upratovala drevo a mamine pomahala so zelinou ale aj neičo pre seba🙂)oberala jahody, krpaté, ale boli, ale večer mi už za to nestali, ako mi bolo 😀 😀

eimiky
18. jún 2010

@susika je to v Bojniciach, veďla domu služieb, podľa foto možno budeš vedieť

bubba
18. jún 2010

@susika ano motorest pri jazere v lelovciach 😉 ale má pršať,tak nefíííííím karle... 😅

@eimiky som hovorila mužovi žeby sme šli,ofrflal,že keď vstupné zdarma,že tam bude nátresk a že nejde sa nikde 😝

eimiky
19. jún 2010

@bubba nátresk asi nie, ale je to prvý krát tak možno inokedy môžete prísť, ešte určite bude niekedy 😉

qetinka
19. jún 2010

Dnes mala Domnika vystupenie koncoročne z tanečnej v kulturaku..jaaaaj,pekne to bolo 🙂 😉 🙂

bubba
20. jún 2010

@eimiky avoj ako dopadlo divadielko?

@qetinka o čom bolo vystúpenie??ukáž foto 🙂

qetinka
20. jún 2010

bubba mam videjko..ale ešte som to nestahovala nebolo kedy..potom mozno hodim...no chalai su zase chorí... 😠 😠 😠 ☹ 🙄

lenadka
21. jún 2010

caute, caute, v sobotu som nepislala lebo nebol cas a bola ta akcoska na letisku...ano bola len pre zamestnancov gewisu a rod. prislusnikov, tj. manzel mohol vziat jednu dospelu osobu a pocet deti sa nahlasoval, tak my sme mali 3 zlobrikov a zlobrica v brusku 😅
najviac prace bolo s najstarsim zlobricatom, stale sa nam na to ze uz bude mat 8 rokov chcel niekam stratit a raz sa mu to na cca 5 min. aj podarilo, dala som ho vyhlasit, nastastie prisiel na miesto kde bolo treba ale dooost dlho po vyhlasovani 😅
baby boli zlatuckéééé take princezne...pridam fotky...

susika, no cez den sa citim ok, vecer KO 😀 po akcoske to bolo KO na piatu, myslela som ze do rana skapem 😅 nohy ma boleli, hlava akoby chcela...krce do noh, brusko tahalo..😝 proste uz taketo nic neabsolvujem do porodu, narocne pre mna uz....

inak decka sa tam vysantili kolotocov zas na mraky aj sutazi, ani sme s nimi vsetko nestihli absolvovat! a to uz je co povedat 😝

lenadka
21. jún 2010

fotky akcoska

lenadka
21. jún 2010
eimiky
21. jún 2010

@bubba hej boli sme, bolo fajn, hrali to detičky zo ZUŠ tak to bolo také milé 😉 .Aj malému sa ľúbilo, hlavne palculienka.miesto pre vás by sa určite ešte našlo.Nebolo to preplnené.

qetinka
21. jún 2010

😉 🙂 😵 Leni ake kraaasne bruško🙂a decká vypadaju na tej foto ako keby su vsetky tvoje 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre