Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
19. júl 2007

O siestej som mala taky desny krc v bruchu dole, asi minutu to trvalo, ale bolest strasna a od vtedy nic, ak neratam, ze aj krize ma bolia. Vsak uz hadam 😅

paska
19. júl 2007

ahojte
kika no moja máš to podobné ako ja 😅 a furt nič 😠 do jedu ja viem 😉
neboj domček si tam nepostaví 😀 pusti mu nejakú music a možno sa mu zachce na disco ísť 😉

kika13
19. júl 2007

paska 😀 😀 😀

paska
19. júl 2007

lebo ja by som išla a tááááák strašne by som sa dopila 😅 😀

kika13
19. júl 2007

Ja by som teraz robila, jedla a pila vsetko co nemozem 😠 , si predstav asi tak tri mesiace dozadu vravim mojmu, ze by som si dala rum. Ten na mna pozera, ze ci mi vyhrava 😀 .

lenadka
20. júl 2007

stani celkom to tam uslo na tej Remate..take klasicke kupko 😎

stanka7
20. júl 2007

Ahojte no tak asi to kupko voda ako voda ked je teraz hic 😝 Je tu niekto???

qetinka
20. júl 2007

ahojte,ako preživate v tomto teple??mne je teda otrasne ja toto priam neznašam 😖 na kupko nechodime,ked tak ku svokrovcom maju taky vačši bazen,tam sa mala vyjaši,včera sme boli do 21.30 vonku,bolo fajn ked už slnko zašlo...boli se na pizzu,mala si tak našla kamošku tak sa fajn prehrala a mi sme si s mužom fajn oddychli a pokecali...ak sa mala na obed dobre vyspi tak aj dnes takto potiahneme,sa tešim 🙂 a tešim sa aj na ochladenie,už aby to bolo...

qetinka
20. júl 2007

kika,drzim potom palce ked to už na teba pride...predpokladam že budeš rodit v handlovej,mas aj porodnika vybraneho alebo odrodiš pri tom kdo bude mať službu...?byvas priamo v handlovej?poznam tak zopar ludi...

kika13
20. júl 2007

qetinka diky, ani som nerozmyslala ist niekam inam ako do Ha, nemocnica skoro za rohom, a lepsia v okoli podla mojho nazoru nieje. Takze som z Ha, koho tu poznas, ja som sa sem sice vydala, zopar ludi poznam, ale moja polovicka ich pozna dost. Porodnika nemam vybraneho, myslim, ze sa zato plati asi 3500skk, ale to by nebol problem. Stretla som sa so styrmi z nich a vsetci su vraj dobri, takze nemam dovod, si vyberat konkretneho, ked osobne sa ani s jednym nepoznam. qetinka dopln si profil, nech vieme ktosi-cosi 😉

paska
20. júl 2007

ahojte
to je hruza pred piatimi minutami som sa dneska už asi po 15x sprchla a zase som spotená 😝 už mi ôeze tá sprcha na nervy som v nej častejšie ako po pôrode 😅

paska
20. júl 2007

kika moja no nezávidím ti samko nech počká na to ochladenie 😉 potom sa niede musíme stretnuť ked budeš s malým na prechádke strašne som zvedavá naňho 🙂

kika13
21. júl 2007

Takže Kika to ma za sebou, Samko je na svete narodil sa o 5 rano, váži 3 500 g, meria 51 cm, začalo to o druhej v noci a o piatej sme to mali za sebou. Baby poviem vám nechcel by som byť na vašom mieste máte všetky môj obdiv, že zvládnete takúto vec!!!!!!!!!!!!!!!! Držať toho drobca v náručí je niečo úúúúúúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééé .Fotky pridám dnes trošku neskôr

paska
21. júl 2007

júúúúj sa teším 😀 😀 😀 😀 😀
šťastný tato pozdrav kiku a drobcovi veeeelkú pusku daj 😵

dobromila
21. júl 2007

Jeeeej, super, no toto, aky je presny ten Samko 😀

Kike a oteckovi srdecne gratulujeme! Inac ja by som chcela byt na kikinom mieste, vsak to bol super rychly porod!!!! 😵 U mna sa to zacalo o pol siestej rano a maly bol na svete az o pol siestej vecer 😖
No ale na bolest sa rychlo zabuda pri pohlade na tie krasne zazraky 😵

Tak nech ste vsetci zdravi a nech ma mamina veeela mliecka,aby mohol Samko rast ako z vody!

kika13
21. júl 2007

tak dievčatá pridal som nejaké fotky a ďakujeme za priania všetky kike odovzdám

paska
21. júl 2007

no veru presný bol ten Samko 😉

aj lenadka pozdravuje a gratuluje 😀

dobromila
21. júl 2007

no to je krasa! 🙂 Samko je zlatulinky, drzte sa! 😵

stanka7
21. júl 2007

Tááááák konečne a gratulujem nech sa má k svetu malý aj mamina. 😀

paska
22. júl 2007

ahojte

tak som rozmýšlala že jedno vzrúšo pominulo neni tu teraz ani jedna tehula 😀 takže baby s jedným bejby rýchlo nás dobehnite 😀 😀

martina1980
22. júl 2007

kika13: Maťka gratulujem je kráááássnyyy... 😉 Dúfam,že aj ja o chvíľu pôjdem a tiež to bude tak rýchlo 😅 teraz pozerám,že máme rovnaký kočiar 🙂 😀 ešte raz gratulejem a držkajte sa 😀

butrus
23. júl 2007

ahojte dievcata, mam na Vas jednu prosbu........poradte mi prosim nejakeho dobreho gynekologa v Bojniciach (najlepsie v nemocnici), u ktoreho by som mohla pripadne aj rodit, a ktory by ma samozrejme zobral do svojej starostlivosti.
Mam dr v Partizanskom a uz dlhu dobu k nemu chodim s roznymi zapalmi a vytokmi a on mi len stale obmiena tie iste vaginalne tabletky a kremy a mne sa to vsetko vzdy vrati. 😖 Este nikdy mi nerobil kvoli tomu ster alebo ine vysetrenie, najskor to bolo podla neho kvoli antikoncepcii, potom ked som ju vysadila, tak sa to nezmenilo, proste stale do okola a bez vyliecenia.
Teraz som v 15tt a zase mam nejake vytoky a svrbenie a nechcem teraz riskovat zdravie mojho baba. ☹ Dakujem 🙂

paska
23. júl 2007

butrus zober katru od dokiho a chod normálne do nemocky na oddelenie a povedz o čo ide oni si ťa počas teho zoberú na starosti určite a potom sa už dohodneš 😉

butrus
23. júl 2007

hej? no super
to tam mozem kedykolvek pocas dna prist?

paska
23. júl 2007

jasné normálne tam chod kamoška tam rodila v septembri a tiež mala výtoky len tak to na sone spomenula a doki jej sám povedal nech si donesie kartu 😉

butrus
23. júl 2007

ale mam pocit ze tento moj dr nedava kartu do ruk, ale ju posiela postou na adresu noveho dr 😒 Bola smo svedkom hadky sestricky a jednej holky, ktora si ju chcela zobrat len tak, no nepodarilo sa. Uvidim, poviem mu, ze chcem ist rodit do bojnic a preto by asi bolo lepsie zacat teraz chodit tam.
Na nete som nasla najakeho Ernesta Lanyiho, neviete nieco o nom?

paska
23. júl 2007

lany je super lekár fakt odborník ked som mala MA tak mi všetko vysvetlil a robil mi čistenie bol vtedy primár na gynde teraz je durčenka

paska
23. júl 2007

kikovci pridali samkove fotočky 😀 😵

mimonenka1
23. júl 2007

ahojte.

kika gratulujem, ku krásnemu chlapčekovi.

qetinka
23. júl 2007

kika gratulujem!!!samko je krasny,prajem ti skore zotavenie 🙂 mimonenka,tebe tiež gratulujem k miriamke,je zlatunka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre