Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
21. jún 2010

@qetinka ani nestras 😀 zlate je to na chvilku si vyskusat mat tolko deti...baby faaajn, len ten chalanisko jeden! 😀 neda sa povedat ze by neposluchal, aelbo sa velmi jasil, skor bol nepozorny a stale sa chcel stratit, oci na stopkach pri nom...no zlatucké boli, vytesené, nevedeli co skor...vodili sme sa za ruky stale taka retiazka vsetci spolu za ruky, mna sa drzali vacsinou baby, a mm chlapec a deti este spolu za ruky,,,tak sme zabrali dost miesta ked sme isli 😀

qetinka
21. jún 2010

bubububuuuu Lenadka 😀 😀 😀 strašit nebudem...je to dost...
...inac pokazila sa mi pračka....po 11 rokoch 😀 😀 😀

qetinka
21. jún 2010

malo tam byt 😠 nie 😀 ale vsak prečo nie..ked sa dari tak sa darí...

lenadka
21. jún 2010

@qetinka tak po 11rokoch moze byt aj ten 😀 dost si odsluzila a mozno je to len nejaka krepost, co manzel kukne a pojde to 😉

bubba
21. jún 2010

@lenadka akééééé brušoooooo 😀 😀 😀 😀 😀 konečne vyzeráš ako tehula 😎 susika aj ty ukáž aké máš 🙂 🙂
fotky sú super aj moji švagrovci tam boi,že bolo super že si aj zatrsali 😀

bubba
21. jún 2010

@qetinka kedysi práčky vydržali 20 rokov a keby nebol nemoderný dizajn,tak dodnes ich používajú. ja mám práčku 6 ročnú a ž chcem novú aj so sušičkou tak dúfam,že mne sa pokazí skorej ako tebe 😀 😀 😀

qetinka
21. jún 2010

Bubba a aku chceš novu...spolu so sušickou či zvašť...?pozeram...naj su zvlasť susšicka zvlašt pracka...miesto..? dat na seba...len sa neviem rozhodnuť pre zn....

bubba
21. jún 2010

to je 2 v 1 sušička s práčkou.kedže mám plne funkčnú práčku ktorá výborne perie ešte som sa nezaoberala myšlienkou kde a akú kúpiť.
ja sušičku ťažko dám na práčku,keďže mám práčku zabudovanú v kuchynskej linke 😀 😀 😀

bubba
21. jún 2010
katrin21
21. jún 2010

bubb, quetinka
: nechcem ta strrasit, ale pracka so susickou je ako mačkopes.... mozhno bude dobre prat, ale nie dobre susit a naopak.. ludia s tym nie su spokoojní ... ani predajcovia to moc neodporucaju, pradlo sa dobre nepresusi, vraj kto vyskusal aj tak, aj kazde zvlast, uz by nesiel do 2v1.. ani ja..... velakrat som sa s tym stretla, tak asi na tom nieco bude.... proste nemoze mat dobre fugujuce obe funkcie, lebo kazda funguje na inom principe.. vseobecne panuje nazor, ze ak nemas miesto,alebo peniaze na samostatnu pracku a susicku, tak si susicku radsej nekupuj...ale ani 2v1... 😝

katrin21
21. jún 2010

jeej, akí maju moji bratranci krasne deticky, lenadka🙂 a ty si pekna mamina 🙂

bubba
21. jún 2010

čítala som na to recenzie na forumoch,niekto je spokojný,niekto nie.ja to nepotrebujem na plne usušenie prádla,iba na zimné obdobie vysušiť aspoň na 80 percent aby sme nemali potom doma vlhko...nad touto kombináciou rozmýšľam už 3 roky,hádam sa technológie vylepšili a ešte dokým si ju kúpim aj vylepšia.

qetinka
21. jún 2010

🙂 🙂 pračka funguje!!!ocino zmakol na jednotku... 🙂 😉

lenadka
21. jún 2010

@qetinka no vidíííš 😀 ocino je sikovny 😉

@katrin21 ze su rodina tie decka to sa nezaprie, dost sa podobaju...Lucka je tiez taka Rudinova kopia, som zvedava po kom bude Terezka, dufam ze tiez ponom a vlasky moze mat pomne 😀 si to planujem cooo? 😀 ... pri Lucke som mu nakazala ze ma take babo namiesat aby sa na neho podobalo, pri Terezke som zabudla 😀

teodorka
22. jún 2010

babenky pridavam sa k tehotnym 🙂 🙂 rano som si robila test a je pozitivny 🙂 🙂 🙂 🙂

teodorka
22. jún 2010

a od vcera mame kluce od bytu takze mozme zacat makat 🙂 🙂

ollako
22. jún 2010

ahojte teodorka gratulujem k tehotenstvu a k novemu bytu 😉 pekne vam to vyslo, do noveho bytu babatko 😵

siouxsie
22. jún 2010

ahojte babulky 🙂
uz som tu nejaky cas nebola (teda citala som vas obcas, len som aktivne nepisala), takze prehlad mam a viem o vsetkom, co sa tu suchlo 😉 moja absencia bola sposobena situaciou, kde som sa naplno venovala rieseniu nepriaznivej zdravotnej situacie celej rodiny, vratane mna. vsetci prislusnici uz dobrali atb, kt. boli nutne a su uz oki, no a mne este zostava posledna tabletka. dufam nam to znovu nadobudnute zdravicko nejaky cas vydrzi a bude chvilu svaty pokoj.
@teodorka gratulujem a nech ti tehulkovanie v PD prebieha prijemne.

bubba
22. jún 2010

@teodorka gratulujem to je supeeeeeeer ešte bude dievčatko 😵 😵 😵

bubba
22. jún 2010

@siouxsie ahoj - no tak dúfam,že to nebolo nič vážne,lebo absencia bola dosť dlhá ,dúfam že ste sa neotrávili hríbami abo dačo také.ja už som rozmýšľala,že ste asi zrušili net alebo čo...

bubba
22. jún 2010

ohľadom tej našej kúpelne,sme objvili nádherné mosadzné doplnky,len nemôžem zohnať v tej istej farbe sprchový kút - to vy ako vyzeralo mosadzné batérie a chromový kút 😅 😅 😅 😅 katrin,nevieš o nejakom riešení?ak nebude kút,tak idem od toho a bohužiaľ pojdeme po chróme,ktorý sa nám tam tak pekne nehodí 😅 ale ujde ..

katrin21
22. jún 2010

jeeej, teodorka, to je super!!! gratulujem 🙂

lenadka: no,hej , podobaju sa, ale ja v MArekovi a hlvane Barborke vidim velmi aj janku 🙂

katrin21
22. jún 2010

bubba? chromovy sprchovy kut? akoze co chromove? asi myslis sklo, ze?
riesenie? zaves 😀 😀 😀

qetinka
22. jún 2010

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahojte 🙂 😀
Teo srdečna gratulacia k tehulkovaniu....nech je vsetko ok,teda vam to fajn vyšlo...novy bytik....bejby....
mi sa stahujeme za par dni.....ale pevne dufam že u nas to bude len o stahovaní... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nejaky darček gratis by som uz asi nezvladla 😀 😀 😝 🙂
Olako už si v polovičke 🙂
Ako sa ochladilo sa mi Oliver zacal zasse pocikavať 😠 😠 ☹
kde je normalne počasie 😒 🙄

bubba
22. jún 2010

pochromovaná konštrukcia ..zááááááááááááááááves?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

qetinka
22. jún 2010

si rozumiete baby... 🙂 😀

djann
22. jún 2010

Ahojte babule, mozem sa k Vam pridat?

qetinka
22. jún 2010

djann...vitaj..dalšia tehulka 😵
napiš niečo o sebe..nech vieme... 😉 🙂
Katrin už len ty aby si prišla čoskoro s oznamenim o tehu...držim palce... 🙂

djann
22. jún 2010

Dakujem velmi pekne za privitanie 😉 Ja som momentalne v praci a trosku sa nudim, tak reku idem pozriet co je tu nove...Kedze cakam prve babatko, rada si precitam rady skusenejsich mamiciek 🙂 Som v 22 tyzdni a uz sa neviem dockat, kedy bude babatko na svete, aj ked mi kazdy hovori, nech si uzivam tehotenstvo 😀 Este nevieme co cakame, ale koncom mesiaca by som mala ist na 3D tak sa nam hadam podari zistit pohlavie...doteraz sa s nami hralo na schovavacku 🙂 bude to betar, ako jeho ocino :D

ollako
22. jún 2010

djann ahoj ja som o tri tyzdne za tebou 😉 mozno sa stretneme v porodnici...
baby prave som zazila sok , moj maly syn vysiel na gauc z neho na parapetu okna, a na nej si stal akoby sa nechumelilo, ja som prave davala pradlo do pracky, skoro som dostala infarkt , ked som ho zabadala, este ze si neotvoril okno, alebo nespadol dole , boze nechcem ani predstavit co by sa mohlo stat 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre