Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
22. jún 2010

@teodorka gratulujem k tehulkovaniu a davaj si na seba /vlastne na babatko/ pozor!!!! Nie ze to prezenies s tym stahovanim!!! 😉

@katrin21 mas pravdu, po nej maju gesta a vyraz tvare-taky neznejsi, Marek je vlastne cely jej tato a Barborkaj je viac Petova, ale tym ze je baba je to menej poznat...

bubba
22. jún 2010

djann kde bývaš?v ktorej časti pd?
ollako to musel byť šok teda to ti verím ...ešte že sa nič horšie nestalo. 🙂

qetinka
22. jún 2010

Ollako...toto je u nas normalne 😕
ani za svet si nedali povedat že do okna sa nejde..a uz vobec takto...až sme pre istotu pristupili k radikalnemu rišeniu...dali sme zamky na klucky..okna su uzamykatelne...a mame pokoj......to sa niekedy jednoducho neda ustražiť....stači chvilka...a...

lenadka
22. jún 2010

@djann vitaj...juj to iste som aj ja pri prvom babu citila a aj na toto druhe sa uz neviem dockat ked mi to bude vrestat po nociach 😀 a nech vresti, len nech uz mozem drzat tie male prstiky a vidiet ako spinka, ovonat, no a dojcenie na to sa neskutocne tesim, dufam, ze bude prisavka 😀

djann
22. jún 2010

ollako, jeej tak to by bolo super...skoda len, ze nam ostava uz len porodnica v Bojniciach..ja som chcela ist do Handlovej rodit...ale nevadi, v Bojniciach som na gynekologii lezala uz 2x a bolo celkom fajn, co sa tyka personalu aj starostlivosti...Petko bude asi horolezec, davaj nanho pozor, je to sila, ako take male babo vylezie bez problemov na take miesta...keby si to chcela, tak to nespravi...esteze to dobre dopadlo

qetinka
22. jún 2010

Leni..moja prisavka sa odstavila pred VYšE mesiacom sama...vydržali sme kojiť 14 mes....pekne..som spokojna..najdlhšie zo všetkych🙂

ollako
22. jún 2010

@djann ja som rodila v handlovej ale nebola som velmi spokojna, hlavne ohladom porodu 😒

djann
22. jún 2010

lenadka, dakujem - veru veru, toho sa sice najviac bojim, ked to spusti plac v noci a nebudem to vediet vypnut, ale aj tak to stoji za to...horsie je, ze na to budem viac menej sama, pretoze moj priatel robi v zahranici a domov chodieva po mesiaci a to vacsinou na 5-7 dni ☹ ... to ma najviac trapi, ale co narobime, ked u nas nie je praca...esteze existuju notebooky a mobilne telefony 🙂

djann
22. jún 2010

@ollako - ono co sa ma stat sa aj stane a nezabrani tomu nikto, aj keby to mala byt najlepsia porodnica v okrese...a pri mojom stasti, aj keby som mala vsetko vybavene, tak by sa urcite nieco udialo 😀

bubba
22. jún 2010

katrííííííííííííííííííííííííín ty sa ani nepochváliš,že si odfotená v prieboji 😎 😎 😎 😎

bubba
22. jún 2010

@qetinka aj my máme tie uzamykateľné kľučky sme s tým kalkulovali ešte pred narodením malej,ale nejako to vôbec nepoužívame,keďže nedočiahne na okno,ani ho nevie otvoriť,ani ništ.sedáva na parapete a kuká sa z okna úplne v poho.

lenadka
22. jún 2010

@qetinka ja som Lucku dojcila 15 mes. ale uz od 11 mes. vymyslala, lebo to uz chodila a "nemala cas" sa krmit, tak uz v tom case len vecer pred spanim, v noci, rano po zobudeni a na obed pred spanim, cize 4x za den...v jeje 15 mes. som nastupila do prace, este v noci obcas cucla, ale potom ocino nosil mliecko vo flaske a ked ma na 3 dni poslali na skolenie do Kosic babo bolo odstavene 😅

katrin21
22. jún 2010

bubba: ved s tym zavesom som zartovalaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 jasne? 😉

he he

lenka: mne sa aj ockami a typom tvare Barbi podoba na janku 🙂

quetinka: no veru, ani nevies, ako strasne si to babo zelame.... 🙂

bubba
22. jún 2010

@katrin21 jasnééééé 😀

bubba
22. jún 2010

jáj samozrejme cez zatvorené okno som zabudla dodať 😀

lenadka
22. jún 2010

@katrin21 musis prist na navstevu a okukat si ich nazivo 😉 😀

djann
22. jún 2010

@bubba som si nevsimla otazku kde byvam...momentalne u priatela v Chrenovci, v PD som byvala v tom cinziaku pod lekarnou co je v meste

katrin21
22. jún 2010

ale ved ja som ich videla , Lenka🙂 a nie raz 🙂

lenadka
22. jún 2010

@djann ja byvam v Jalovci 😉

djann
22. jún 2010

@lenadka jeeej tak to je na skok 😀

lenadka
22. jún 2010

veru 🙂 svagrovcov co tu o nich tocine s Katrin21 mam tiez odtial 😉 a samo sebou MUDr. Matuskova a ta zubarka to su lekari malej...

djann
22. jún 2010

to sa mozno niekedy aj v buse stretneme 🙂 ....Mudr.Matuskova je fajn, aj nase male bude k nej chodit, je najblizsie...nebudem musiet s babom utekat do PD keby nieco..

lenonka
22. jún 2010

@teodorka GRATULUJEM!poodkladám veci po mojej Dorke?

teodorka
22. jún 2010

ahojte a dakujem za gratulky 🙂 ja blba som to rano nevydrzala a isla som za dr tak kukal na mna ze aka som nedockava ako keby som cakala prve 😀 .No s tym bytom bude teda sranda ako to poriesime lebo je to dvojizbak styria by sme ako tak ale s malym babom si to uz neviem predstavit 😕 Musime susedu nahovorit nech nam preda jednu izbu alebo akutne riesit dom...tak teraz som si teda usila na seba budu 😎
bubba sprchace maju vsetky pochromovane tie ramy a k tomu sa Ti mosadz nehodi ...to je fakt 😕

teodorka
22. jún 2010

lenonka ak budem mat dievcatko ,preco nie?ja mam len dvoch chalanov ale aj po nich uz nemam vobec nic lebo ja som v 25-ke povedala ze uz ziadne dieta a chcela som dokonca podviazat vajecniky a v 30-ke ma chytil druhy osial kedy som si povedal ze na 33-ku si darujem tretie dieta 🙂

lenadka
23. jún 2010

@teodorka noo na tej fotke by so mti 33 nehadala ani nahodou 😅...tak servus sme rovnako "stare" 🙂

siouxsie
23. jún 2010

tak ja som vcera douzivala tu poslednu tabletku, ale telo akoby si este pytalo dalsiu davku, necitim sa stale uplne ze fit. boli ma hrdlo pri prehltani (uz nie tak vyrazne, ale boli) a v oblasti toho capika, co je v hrdle mam sliznicu tak belavo nerovnomerne sfarbenu. pockam nejaky den - dva, vari sa to nejako ustabilizuje. no ale ak to neprejde, zavolam doktorke, ci mozem zase prist sa ukazat. ja uz fakt nechapem cim to je, ze mi tie lieky nejako vyrazne nezaberaju. a to obycajne nebyvam casto chora. taketo podobne problemy som mala aj pri prvom dietati. ktovie, ci to nebude tym kojenim. inac ste tu rozoberali kojenie a jeho dlzku. tak aj ja prispejem - ja som svoje prve dieta kojila 19 mesiacov. a bola by som kludne aj dlhsie, ale synator mi sam jedneho pekneho dna povedal - fuj, staci. a tak sa odstavil uplne sam, bez akychkolvek problemov.
babulky, nemate nahodou doma odskusane recepty do domacej pekarne chleba? jedna sa mi skor o recepy na sladko. pred dvoma tyzdnami sa jedna pekaren ocitla u nas doma a odvety skusam kazdy druhy den upiect nejaky iny chlebik. zatial nam velmi chuti, uplne najviac celozrnny a spaldovy. chcela by som ale este vyskusat nejaky sladky chlebik.
@teodorka cary - mary, abraka - dabra, nech to je dievcatko. ved tvoji chalani by si zasluzili uz aj sestricku 😉

qetinka
23. jún 2010

Siouxsie...no ja som raz kd som bola tehu s Olim bola chora takto dva mes.vybrala som atb..vobec nezabrali..druhe som uz nechcela..lebo to bolo ešte v prvom trimestri....tak sa telo trapilo dva mesiace...to bolo ale fakt des... 😝
takze sa daj rýchlo do poriadku... 😉 🙂
no asi budem baby behom týždna bez netu ..neviem kolko... 😕 snad to prežijem 😀 😀 😀 😀
a že to nebude dlho trvať.... 😝 🙂
Teo.....keby natrafiš na taku susedku čo vam odpreda jednu izbu....no prajem Vam to..ale myslim si ze je to tak trochen nerealne....moja babka tak urobila volakedy..a dodnes to lutuje.... 😖

siouxsie
23. jún 2010

@qetinka tak hovoris, ze dva mesiace? ja uz mam 3 tyzdne uspesne za sebou ☹ a nebudem sa kafrat a ked bude treba dalsie atb, dam predpisat a budem prosit vsetky prozreletnosti nech stoja pri mne a nech ta pliaga zo mna cim skor zlezie.
ze budes bez netu? vsak mozes svoje postrehy za ten cas popisat do wordu a potom naraz nam to sem vycap. vsak my precitame 😉

teodorka
23. jún 2010

lenadka ja budem mat 33 v auguste a Ty?
siouxsie aj ja si to myslim 🙂
getinka no nasa suseda v tom byte ani nezije chodi k dcere do Prahy a v tomto byte je tak tri tyzdne do roka a ma cez 70 rokov takze mozno by to aj privitala vsak menej stvorcov menej platenia 🙂 ale ja aj tak verim ze pojdeme do domu a babo bude spinkat na dvore v lete v kociku ,chlapci v bazene ,ja na hojdacke 🙂 🙂 🙂 ach jaaaj este ze vieme snivat 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre