Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
23. jún 2010

SIOuxsie..no ja viemže radi prečitate 😀 😀 😀
Teo...snivat nie je zakazane...ešte že tak...🙂))to nas niekedy drži pri živote..nie???

katrin21
23. jún 2010

teodorka: no ja by som namiesto prikupenia izby asi rychlo hladala dom..len neviem, ci sa neplati vysokanska dan, ked rychlo po kupe predas nehnutelnost, na to vas nikto neupozornil?

susika
23. jún 2010

@djann -si skoro rovnaký týžden ako ja🙂))prave dnes som boal v poradni, preto si tu vegetím, malú som nechala u našich🙂) a z toho, ež budeš sama, si nič nerob. ja osm tiež na malú stale sama, moj robí rpeč aj na 6 týždnov. ked bola malá to bolo rovnako. ale aspon som si všetko zariadila tak, aby som stihala s nou. malis me toho vela, kedže bola skor narodená. pravidelné cvičenie a kontroly u lekárov aj u 2-3 za týžden, a to som s nou chodila aj do MT, okrem toho , malá sa nevedela prisať, tak som odsavala ako blázon 7 mesiacov, čo mne zaberalo vela času, kedže mliečko sa akosi ťažko pušťalo, v noci sa často budila, takže ten istý kolotoč, tak som toho ani vela nenaspala.a dospavala po poobediach, takže som boal rada, že ma tu nikto neotravuje, kým sme si našli systém 😀

@teodorka -z toho si nič nerobi. ja som si tiež urobila test a šla hned k dokimu...kukal na mna, že prečo tak skoro, hovorím, že potom nebude času, lebo budem sama s malou a ak nemám prísť až v 10 tt, tak radšej hned.a to som už bola v 2 tt🙂) a tiež si idem dať darček na 33narodky🙂) termín mám den rped narodkami 😀 😀 prvý darček som si dala k 30 😀 😀 pekne nám to vyšlo, tie trojky, malá tiež bude mať v júli 3 roky 😀 😀 😀 inak tiež sme sa prave sťahovali a prerábali, ked som malú čakala a sama som to tu škrabala, kým bol moj chlap preč, asi preto je malá taká hyperaktivuš 😀 😀

lenadka
23. jún 2010

@teodorka ja som mala 33 tento mesiac, pred 13 dnami 😀

qetinka
23. jún 2010

Lenadka tak dodatocne všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepšie 😵 😉 🙂

djann
23. jún 2010

@susika - si uzijeme leto v velkymi bruskami 🙂 som z vedava, ako to bude, ked sa male narodi, byvam u svokrovcov, tak o to to bude narocnejsie...keby sme sami, ze nikoho nebudeme rusit bolo by to asi lepsie, ale dna druhej strane, zase mi bude mat kto pomoct, ked to budem potrebovat...a to urcite budem 🙂 kym si zvyknem a vybudujem nejaky system..Si toho veru mala dost, na vsetko ostat sama..

lenadka - veru veru, aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie 🙂

lenadka
23. jún 2010

@qetinka dik 🙂

lenadka
23. jún 2010

@djann dik 🙂

a v ktorej casti Chrenovca byvas?

teodorka
23. jún 2010

katrin pokial predas za tu istu sumu alebo preukazes naklady napr.okna vymenene atd tak neplatis ziadnu dan ...my sme tak predali uz dva byty a neplatili sme nikdy nic ...da sa to obist ....a tiez kukam len domy na nete ale aj tak nech uz sme prestahovany aspon do toho bytu a potom sa bude lahsie hladat aj dom
lenadka gratulujem aj ja k narodkam
susika vsak radsej skor ist k dr ako neist a potom ma dodrbe 😀

djann
24. jún 2010

@lenadka - hore, posledna ulica ako sa ide do Lipnika...blizko je ihrisko

lenadka
24. jún 2010

@djann ja zas v Jalovci ako je krcma Jalovcanka tak 4 dom od nej dolu kopcom vedla mlyna 😉

djann
24. jún 2010

@lenadka ked pojdem cez Jalevec pojdem kuknut okolo 🙂

lenadka
24. jún 2010

@djann v chrenovci mi byva kolegynka blizko tej ulice, ale nejde sa hore ale rovno smerom k vlakovej stanici maju taky ruzovo-oranzovy dom posledny na tej ulici

djann
24. jún 2010

@lenadka - viem kde asi...my byvame kusok odtial, len hore kopcom a trosku doprava...

lenadka
24. jún 2010

tam blizko tej krcmy?

lenonka
24. jún 2010

@teodorka tak to sme rovnako staré 🙂 hmmm, mne už tretie dieťatko nehrozí- vaječníky podviazané.Teším sa na spoločné kočíkovanie po parku!

teodorka
24. jún 2010

lenonka a chcel ti dr podviazat vajecniky? lebo ja som si to chcela dat po dvoch detoch tiez a dr nechcel ze az po troch detoch alebo po 35-ke a ani jedno ani druhe som nesplnala....teraz poviem nastastie 🙂 🙂 🙂
na spolocne kocikovanie sa tesim 🙂 🙂

djann
24. jún 2010

@lenadka vedla tej krcmy, kde bola predtym materska skolka...hore tym kopcom a druhy dom doprava...

katrin21
25. jún 2010

teodorka: mozno mala lenonka dva cisarske... vtedy sa da..

teodorka
25. jún 2010

aha to ma nenapadlo 😒

bubba
25. jún 2010

mosadzné doplnky idú het...sprcháč sa mi nepodarilo zohnať ani len taký aby sa hodil 😀 😀 😀 a radiátor som zohnala a vyšiel by taký malinký ako potrebujeme úplne tá najmenšia veľkosť že 330e 😅 😅 😅 😀 😝 tak ništ teda.tie batérie sú tiež drahé aj doplnky,vešiaky,atd...ale ten radiátor ma teda šokol,to nedám už len z princípu za to 😀 😀 😀 takže sme tam kde sme boli,vaňu sme už chvalabohu vybrali,umývadlo tiež,dlaždice máme - už len dlažbu a mozaiku a ...no to bude ešte dllllho trvať kým sa to vôbec začne robiť 😅

lenonka
25. jún 2010

@teodorka
@katrin21 kočky, pravda- dva cisárske a jedno mimomaternicové ☹ A doktorka mi to sama navrhla.Teraz trochu ľutujem, ale neva
tie prerábky Vám nezávidím...

zuzkabar1983
25. jún 2010

Ahojte baby,
chcem sa spytat, ci mi neviete odoprucit nejakeho fotografa/fotografku z okresu, co foti aj babatka. Take tie umelecke fotecky. ... Dakujem.

tibinka22
25. jún 2010

@zuzkabar1983

Ahoj, skus si pozriet www.nikolabodova.sk , inak je to velmi mila mlada baba 🙂

lenonka
26. jún 2010
teodorka
26. jún 2010

a ja zase potrebujem poradit ci neviete kde sa v Pd hra pingpong...obidvaja chalani tu v Lc hraju a chcem aby hrali aj ked sa prestahujeme....dik

bubba
26. jún 2010

http://www.sportove-centrum.sk/trencin/270/1-mi...

my sme ešte ako decká chodili do športovej haly ale to už asi nefunguje ,tak som vygúglila toto

teodorka
26. jún 2010

bubba dik o tom centre viem ...ja som skor myslela riadne treningy 😕

bubba
27. jún 2010

tak to nemám tušenie.skús si zistiť v CVC či ako sa to volá centrum mladých ja neviem.

slniecko_z
27. jún 2010

ahoj aj ja som z pd cakame druhe babatko 10.12.mam termin je tu niektora priblizne ako ja?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre