Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

siouxsie
19. júl 2010

tak sa nam zacal novy tyzden 🙂 s pocasim to vyzera zatial velmi prijemne. keby to odo mna zalezalo, taketo leto moze trvat az dokonca. ved tie brutalne horucavy neprospievaju nam dospelakom, ani detom. vidim to na nasej malej, je nekludnejsia ako obycajne, hoci bude to sposobene aj tym, ze sa jej dajako velmi rychlo po sebe zacali tlacit zubky von. mame doma uz 6-zubatu selmu 😀 stale si vrta rucickou v puse po dasienkach, co ju to tam pobolieva ☹
cez vikend sme boli na chalupe. boli to super dva dni, teraz sme uz zase na Zapotokoch. nas ocino ma tyzden dovolenky, tak sme doma s nim. Kuba si zobrali vcera svokrovci (tiez maju tanto tyzden D) ktovie, kedy nam ho zas vratia. oni by vydrzali ho mat u seba aj tyzden v kuse, lenze vzdy uz po nejakom dni - dvoch sa uz ale intenzivne pyta domov, tak som zvedava, ako to dopadne tentokrat. dnes pojdu spolu do Turcianskych Teplic na tobogany, tam je Kubo velmi rad, ved vari ako kazde dieta 😉 my dnes poobede sadame do auta a pojdeme sa v trojke mama, oco, dcera, poclnkovat na Labutie jazero do Rajeckych teplic.
http://www.rajecke-teplice.sk/pic/fotogaleria/l...
http://www.rajecke-teplice.sk/pic/fotogaleria/l...
velmi sa nam tam paci. len ktovie, ci nebudu robit problem, ze chceme ist do clna s takym malickym krpcom. no ja v tom nevidim ziadny problem, na rukach bude mala pokojna. zoberieme so sebou nejaky chlebik a budeme krmit labutky a kacicky. idem este rychlo dovarit a sup ho na vylet 😵

siouxsie
19. júl 2010

@bubba 😀

bubba
19. júl 2010

@siouxsie to je dosť toľko zubov nato že má len 10 mes. ..chudiatko malé v tomto teple ju to musí trápiť omnoho viac .tie rajecké sú ohromné kde to tam je?musím nahovoriť muža na výlet.koľko stojí prenajom lodky a dá sa tam niekde aj prespať?

siouxsie
19. júl 2010

@bubba kuk sem: http://mapy.zoznam.sk/. zadaj si do vyhladavania v mape - Rajecke Teplice, Osoboditelov. pribliz si mapu takmer na maximum a medzi Ul. osloboditelov a zeleznicnou tratou (oznacena je ciernobielou ciarou) najdes zaznacenu modru nadrz s popisom Rybarska basta - to je to Labutie jazero s restauraciou uprostred. co sa tyka ubytka, urcite nebude problem nieco najst, ved v case zuriacej hospodarskej krizy vsetci placu, ze kupelnictvo upada, takze moznosti na ubytovanie bude urcite viacero.

bubba
21. júl 2010

@siouxsie ďakujem možno nahovorím starého nech tam zbehneme...a dakujem aj ostatným čo nepíšete,aby som to potom nemusela hľadať 😀

siouxsie
21. júl 2010

@bubba len pekne chodte, je to tam totaaal romantikus 😵
to, ze baby nejako podozrivo mlcia, tak to tipujem na ticho pred burkou 😀

qetinka
21. júl 2010

Dnes sme dostahovali zvyšok veci..starý byt totalne vypratany....pripraveny pre novych majitelov 🙂
Stale doriešujeme veciohlladom našho milačika Oliverka....
a v sobotu ideme na svadbu...s milovanym manzelom ,bez deti..no nenormalne sa tešime🙂)))))))))))))))))))) 😀
Siouxsie..ako bolo v Rajeckych??? 😵 by som šla...jaaaaj....

siouxsie
22. júl 2010

@qetinka vo vypratanom byte musi byt pekna ozvena co?
v Rajeckych Tepliciach bolo mnamkovo 😵 tie fontany v jazere su uzasne. clnkovali sme sa celkom blizko pri nich a nechali sme sa pekne ospiechat. v tejto horucave takyto zazitok nicim nezaplatis 😉

nika80
23. júl 2010

Ahojte maminy, vedeli by ste mi poradiť dobrého pediatra v PD, najlepšie na Severe? Ďakujem

marcelkatt
23. júl 2010

@nika80
MUDr Hrnková Sivia ak teda ešte robí 😉

teodorka
24. júl 2010

a so stareho sidliska mam kde najblizsie dobreho pediatra ja?

bubba
24. júl 2010

na starom sídlisku 😀 😀 kedysi boli na detskej poliklinike taká nízka budova smerom ako sa ide ku kauflandu ale či to tam ešte je... 😅

qetinka
24. júl 2010

Dnes sa ideme svadbiť🙂)))tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂 😀 bez deti... 😲 🙂 😀 😀

lenadka
24. júl 2010

@qetinka uzite si to 🙂

qetinka
24. júl 2010

DIK Leni..ako sa citis??? uz nejake naznaky...???už 39tt 😲 waw,,ušlo to...držim palce... 😵 😵

lenadka
24. júl 2010

@qetinka ziadne necitim, Dr. mo povedal, ze do 10 dni porodim pred 10 dnami a niiic 😀 este prenasat budem 😝

teodorka
24. júl 2010

getinka veru uzite si to 🙂 🙂
bubba preco sa smejes?ja to tam nepoznam preto sa pytam 😕

lenonka
24. júl 2010

@teodorka je to kusok od Vás, od hotela magura smerom kaufland

ollako
24. júl 2010

@teodorka ja tam tiez chodim k Dr. Seleckej, chodila som k nej este ja ako dieta pozname sa a tak som nehladala ineho, som na nu zvyknuta aj na sestricku, ta vie byt niekedy taka neprijemna, ked sa snou bavis na chodbe, ale uz ked ma cas a venuje sa nam ako pacientom tak v pohode aj lekarka je mila, taka jemna, niekedy mozno prehana , je prilis opatrna, co niekedy nie je zle, a radi sa aj s inymi lekarmi, ked si nie je ista, ...ale viem, ze uz s nou mali aj negativn sksenost, no ja zatial nastasie nie.... je tam, este jedna pediatricka, na poschodi,oni sa s tou mojou zastupuju... ale nemam s nou skusenosti, v podstane nemam skusenosti so ziadnym inym pediatrom, a este su tam tusim dve ordinacie, ale netusim co su to zac 😕

teodorka
24. júl 2010

a ten dr v Bojniciach o nom neviete nic?tiez pediater

bubba
25. júl 2010

@teodorka šak preto sa smejem ebo to máš blíííííííííííííííízko 😉

teodorka
25. júl 2010

jaaaaj a ja ze na starom sidlisku nie su pediatri ...ale baby mi potom vysvetlili ze su 🙂

siouxsie
25. júl 2010

@qetinka ako ste sa zabavili?
@lenadka drz sa. babatko si to aj tak samo nacasuje, doktorov nepocuva 😉

bubba
25. júl 2010

už len týždeň a šupsa do pracovného procesu 😅 😀 😵 😝 😔 😅 😨 😉 😒 😎 (moje pocity po 4 rokoch doma) 😀

lenonka
25. júl 2010

@teodorka ten je fajn, no má moc pacientov.Ja chodím k dr. Vozárikovi, čo je síce tiež trochu z ruky, no je super

qetinka
26. júl 2010

Siouxsie..bavili sme sa skvele...škoda ze tak rýýýchlo bolo rano 😀 😀

siouxsie
26. júl 2010

@bubba verim, ze urcite mas zmiesane pocity z navratu do prace. raz som si tym uz aj ja presla a bola som z toho veru pekne rozhadzana 🙄 v mojom pripade to bolo ale sposobene tym, ze som vyrazne citila, ako som po materskej zo strany zamestnavatela nevitana 😒 o povodnu poziciu som samozrejme prisla a bola mi ponuknuta ina. zobrala som ju. nebolo to az take strasne, hoci uplne o niecom inom ako praca pred materskou.
zelam ti, aby si ten prechod zmakla co najlepsie a bez zbytocneho stresu. ber to tak, ze v tejto dobe by ti ine kocky zavideli, ze sa po materskej mas vobec kam do prace vratit. takze hlavu hore a nech sa ti dari 😉

lenadka
26. júl 2010

@bubba juuuj, tak to drzim palce nech to zvladas ty aj mala v pohode, nabehnut na novy rezim a vsetko 😉

siouxsie
26. júl 2010

@qetinka a co si mala oblecene na svadbe? ja vzdy zapasim s tymito vecami strasne moc, lebo som skor sportovo zalozena a od toho sa odraza aj moj satnik. predstava, ze si mam na seba obliect nejake spolocenske saticky a nedajboh topanky na opatku, je pre mna pravdu povediac desiva 😨 ved ja som aj na vlastnej svadbe mala obleceny iba jednoduchy, biely, nohavicovy kostym a topanocky na miniopatku 🙂

qetinka
26. júl 2010

Bubba aj ja držim palce na rýchle navyknutie si na novy režim 🙂 😉
Siouxsie.....som na tom obdobne...
topky som zhanala na co najmesom opatku....do tých 5 -7 cm...
a mala som bežove nohavice a coko bluzku...teda nie klasku ale take nieco maxx.jednoduche....som za decentnost..a okrem toho v šatoch s mojou figurou by som bola ako tortova babika... 😀 😀
zato vlasy som mala perkektne učesane...ohlas asi taký..jej ty maš ake dlhe vlasy 😀 😀 12 rokov vlasy na 2-3 cm..a teraz ludom svitne ze aj cosi narastli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre