Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenonka
3. okt 2010

@dadabu ak by bolo o 16,00 tak dojdem aj ja

siouxsie
4. okt 2010

@dadabu - ale 05.10.2010 nie je v stredu 😒 streda = 06.10.2010. tak to prosim upresni. ja by som dosla tiez, peticny harok mam popodpisovany clenmi rodiny.

dadabu
4. okt 2010

@lenonka
@siouxsie kočky opravujem sa . V utorok 5.10 - lebo 6.10 už posielam popísané. Takže 5.10.2010 UTOROK pred Kaufom o 16,00 hod.

dadabu
4. okt 2010

@teodorka pomylila som sa lebo v stredu je 6 . a to už posielam podpísané. Takže zmena 5.10.2010. UTOROK pred Kaufom o 16.00 hod. PRIEVIDZA. Dajte vedieť

lenonka
4. okt 2010

@dadabu OK, BUDEM TAM

siouxsie
4. okt 2010

@dadabu ja pridem urcite 🙂

katrin21
4. okt 2010

teodorka,
ta eskola, to je na Zapotkach nad Jednotou? ja som tam kedysi ucila na hudobnej..... patri to Vladimirovi Bálintovi, on je hudobnik a jeho zena je ucitelka Mš a zalozili si najprv hudobnu sukromnu, tam som chvilku ucila klavir 🙂 a potom neskor aj ZS... viem, ze tam mali take vymozenosti, ze si si mohla interaktivne kedykolvek pozriet , co sa deje triede na hodine cez web a pod.... vraj super, oni su takí nadsenci vsetkeho takeho alternativneho.. ludia boli spokojni, teda ak je to to co hovorim, za skola...... a ak to tak zostalo, ako kedysi..

21
5. okt 2010

@katrin21 , ty si ucila hv u balinta? Ja som tam robila v skolke...

21
5. okt 2010

@katrin21 , a jeho zena je riaditelkou skolky, nie ucitelka, ale to len tak na okraj... 😉

hanka21
5. okt 2010

Rada by som robila opatrovatelku...ale neaku pomocnicu...mozu byt aj strasi a deturence. Nevieteo niecom..??

teodorka
5. okt 2010

caute ,vcera nam nesiel cely den net ,vlastne az teraz nam naskocil pred chvilou takze dadabu skoda ze som nevedela.... 😕 😕
baby dakujem za osvetlenie ,no ja som tam chlapcov prelozila zo Sama Chalupku 1 ,dnes boli stvrty den v skole ...oni su nadseni a stastni tak uvidim ako bude dalej ...ide mi hlavne o to aby sa naucili to co v klasickej skole ....vsak pozdejsie dam hlasenie
katrin ano hovorime o rovnakej skole 🙂

lenonka
5. okt 2010

@hanka21 od januara budem potrebovať opatrovatelku

katrin21
5. okt 2010

@21
ano, je aj bola predtym riaditelka skolky..ale som to myslela , ako ze je vystudovana ucitelka MS.... nie ze je " len" ucitelka MS teraz 🙂 chapes?.... 🙂
ja som ucila u ´balinta pred 10r, to este o ZS ani nesnival, mal len tu zus🙂 ucila som klavir amiestami aj teoriu...ale viac klavir, teoriu len ked bolo treba zastupovat.. ucila tam vtedy aj Vierka mokra zase vytvarnu, mama jura Mokreho 🙂

hanka21
5. okt 2010

lenonka hej??ja by som rada opatrovala neake detuliatko...som s malou na predlzenej materskej...a tak ma rada deticky...ze keby k nam niekto chodil...hadam by jej bolo aj lepsie...hraciek mame plny byt...myslim ze by im nebolo zle..

teodorka
5. okt 2010

lenonka co sa tyka prveho stupna tam by som ani nerozmyslala s prelozenim,maju jednu ucietelku 1-4 ,triedy velke,ucitelky fakt mile ...mne skor islo o toho starsieho siestaka sa bojim ci su tam dost kvalifikovani ucitelia pre druhy stupen 😕

danulka2
6. okt 2010

ahojte, krasny den vam zelam 🙂

lenonka
6. okt 2010

@hanka21 potrebujem niekoho na 4 hodiny od cca 7,30.Dorka ma teraz rok, čiže budem mať rok a pol...asi by sme mali dať stretko

lenonka
6. okt 2010

@teodorka musia byť, ale preverím, ako sú na tom, ak chceš

teodorka
6. okt 2010

tak prever 😀 😎

monulik0209
7. okt 2010

Dneska mame aky krasny slnecny den....

ollako
7. okt 2010

Ahojte dnes je naozaj krasne, ja som tu peticiu presvihla 😒 😒 , je este nejaka moznost sa podpisat 😕

lenadka
7. okt 2010

@ollako da sa aj elektronickou formou, pockaj dam ti sem link http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573 😉

teodorka
7. okt 2010

aj ja som to poslala elektronicky...zajtra na mna myslite idem do poradne tak mi hadam dr povie co nosim v brusku 🙂 🙂 🙂

lenonka
7. okt 2010

nech je baba, naháčkujem čapice 😉

marcelkatt
7. okt 2010

Dnes som sa dozvedela, že MUDr Nina Matušková robí v pôrodnici v Bojniciach. Potešilo ma to 😉 Rodila ma v Handlovej pred 3 rokmi.

marcelkatt
7. okt 2010

@teodorka želáme dievčatko. Ale hlavne nech je mimi zdravučké

teodorka
7. okt 2010

dakujeeem...aj ked si myslim ze to bude chlap ako hora 🙂
lenonka nic si nezistila o tej E skole? a kedy dame uz tu kavu? kurnik nestiham nic ja nechapem kde ten cas bezi 😕 😝

lenonka
8. okt 2010

@teodorka no, môžme aj v pondelok, ak sa ti bude dať 😉

teodorka
8. okt 2010

baby cakame dievcatko 🙂 🙂 🙂dr kukala s kazdej strany a vravi ze vidi len ,,kavove zrno" 😀a pipika ziadneho 😀takze dufam ze uz tam nic nedorastie 😀 😀
lenonka ozvem sa 😵

ollako
8. okt 2010

@teodorka super tak po dvoch chlapcoch baba, no drzim palce, nech sa zo susky neurobi pipik 😉 😅 ja som tuzila po dievcatku, nevyslo to ...co uz 😉 tesime sa aj na chlapciska 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre