• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
ollako diky :slight_smile:
8. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka ku komu chodis?
8. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Mifkovej a Ty?
8. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka ja chodim k Hudecovi :wink: Mifkova mi , ale robila sono v 20 tt a prezradila mi pohlavie,vraj na 100%, inak moja sestra s nou nemala dobre skusenosti, tak som sla k Hudecovi.. ked planujes rodit? aj si chces zajednat porodnika?
8. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlapcek sa da urcit lahsie nez dievcatko....ja som s nou spokojna zatial ...planujem rodit v Bojniciach ale mozno skocim aj do stiavnice ...este uvidim ale ak v Bojniciach tak si zajednam Mifkovu ...Ty chces zrejme rodit pri Hudecovi...
8. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka vies co neviem, asi si nebudem nikoho zajednavat, lebo 250 e sa mi zda dost :unamused: a hlavne nepoznam ziadneho Dr.nejak blizsie, aby som dala tolko penazi, Hudec ma vysetroval asi 4 x je mily, zda sa aj odornik, no tiez s nim nemamaz take velke skusenosti , aby som bolo ochotna si ho zaplatit, a vraj jemu je to malo tie oficialne sumy, ze si rad necha priplati :confused: :zipper_mouth:
8. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je dost penazi ...uvidim aj ja co bude ked bude
8. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodis aj na predporodne cvicenia?
8. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehulky :slight_smile: v Bojniciach si nemusite nikoho priplacat a odrodia vas rovnako ako by ste im zaplatili :wink: ...pri Hudecovi by som aj celkom verila tomu co pise ollako :sweat_smile: mna nejako nenadchol a teda ja mi sono robil, aj ma vysetroval a vlastne aj prijimal pri porode :confused:
8. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka nechodim, ja som mala cisarsky a moj doky este v Handlovej povedal, ze pojdem pravdepodobne cisarskyym, tak som nesla, no teraz neviem, Hudec sa este nevyjadril, ze co a ako. tak som sa nato vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale ani neviem, ci by som mala nato cas :unamused:
8. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka presne preto si nechcem nikoho platit, vacsina lekarov tam je vraj uplne v pohode, leno o primarovi som pocula, ze vie byt protivny :confused: , ale aj dobre skusenosti som pocula, no zeby som zaplatila jemu, aby ma nerodil :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka ahojky som rada ze niekto napisal na tuto temu,aj ja som bola zvedava ci sa dava nieco doktorovi ze aby sa o teba ,,lepsie,, starali.kamaratka si zajednavala primara v bojniciach,uz si nepamatam ake meno mi povedala,rodila pred rokom a dala mu 200eur a bol pri nej asik jeden krat.Aj mne sa zda zbytocne vyhodene peniaze,viem ich urcite minut inak....
8. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna vec, ak nakoniec pojdem sekciou, tak by som si lekara fakt platila zbytocne :sweat_smile:
8. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,chcem sa spytat ci niektora chodite na predporodne seminare???? ma to nejaky vyznam???Niektore ceny sa mi zdaju az prilis prehnane...
8. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si pri prvom piplatila a potom som to mala asi takto: to je Duricova pacientka ...a ostatní ma mali na salame.Pri Dorke ma rodila Mifková, no je aj mojou obvoďáčkou, tak preto.Keď som sa bola u primára objednávať na cisarák, tak mi ju ohováral jedna radosť a tak som mu narovinu povedala, že verím všetkýma kto bde mať službu, tn ma odrodí.Sa usmiala a bolo.A tí nový, čo sú tam- kočky si ich moooooc chválili
8. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 uz som pisala teodorke, vid vyssie, ze nechodim, lebo pravdepodobne pojdem sekciou, no ak ne tak kaslem na to, uz som raz mala predpripravu :sweat_smile: , tiez sa mi nechce za to platit, ked neviem ci to vobec vyuzijem :confused:
8. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mna by hadam primar nebol zly ...ved pochadzame z rovnakeho mesta :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
tiez sa mi zda ze je to vela prachov...
8. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako primar ma vysetroval tesne pred tym ako som isla na stol a akoze neviem co proti nemu vsetci maju, bol prijemny, a nepovedal nic odveci, dal pokyny personalu co somnou este urobit tesne pred porodom a super, mala bola vonku za 3 minuty :wink: ... chodila som do nemocnice aj do rizikovej poradne a kazdy ospevuje len Hudeca, ale moje skusenosti su take ze napr. taky Dr. Volman je tak zlaty clovek a dobry odbornik, + Doc. Lanyi a aj primar fakt super lekari :dizzy_face:
8. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenonka diky za info,no ja ked som bola v nemocke vo februari na rizikovom,tak tam vsetci boli uplne perfektny,aj sestricky...Dost zien si pochvaluje ze sa to tam zmenilo len k lepsiemu,dufam ze to tak este ostane:o)))
8. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenonka nieco podobne sa stalo mojej sestre s Mifkovou, segra jej volala, ze ide do porodky, a ona, ze pride, a lekari cakali, mala tam Hudeca s Lanym tusim, vraj v pohode lekari...oni teda cakali a cakali, segra uz total vytrapena, aj lekarom to bolo divne, ze co Mifkova nechodi, no potom im to nedalo, a skontrovali segru az nakoniec nebolo kedy cakat, a Mifkova dorazila, ked uz segra odrodila a bola na izbe...ona sa proste vyspala a prisla az rano, ci zaspala alebo co neviem :confused: je to uz 5 rokov, tak mozno teraz to uz inak berie, no segra vravela, ze ju Hudec potom sposoboval, ze pocula za dvere :zipper_mouth: , sestra vravi, ze keby vedela, tak si ju nezajedna, ze by bolo o nu lepsie postarane :unamused:
8. okt 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec aj ta mlada doktorka Vanova, ta malu odrodila, som cumela ako puk ze tolky mi boli pri porode :grinning: ...prijimal ma Hudec, potom rano prisiel primar a rodila somnou Vanova-super sije ani neviete :wink: cakala som ze sitie bude najbleeee a nic, nebolelo :grinning: :wink: a este nejaky 4 medici sa tam poflakovali :grinning:
8. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 ta sestricka Ludmila ze je uzasna?! :wink: :dizzy_face:
8. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka - aj mna rodila Dr. Vanova :dizzy_face: . Fakt sitie super, podla mna musela chodit do kurzu sikovnych ruciciek :sweat_smile: . Takmer som o tom nevedela ...
8. okt 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenadka nemozem si stazovat,vsetci boli uzasny a hlavne sestricky mile a so vsetkym pomohli...
9. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 moja starsia sa narodila 18.1. :grinning: ked sa trafis bude to take "kozla" ako to moje :grinning:
9. okt 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka no uvidme kedy sa rozhodne prist na svet:O)))
10. okt 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TEODORKA: gratulujem k dievcatku !!
11. okt 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 este nie je na svete :grinning: ale tesim sa aj ja ,len nech uz ziadny pipik nenarastie...lenonka dnes som to prehnala v posteli ...este nemam ani popravene a uz je obed :confused:
11. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka v pohode, ved sme na MD :wink:
11. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna su pondelky tak pohodicka, navyvarane z vikendu a ostatne neutecie :grinning: :wink: :sunglasses:
11. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok