Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

teodorka
8. okt 2010

ollako diky 🙂

ollako
8. okt 2010

@teodorka ku komu chodis?

teodorka
8. okt 2010

k Mifkovej a Ty?

ollako
8. okt 2010

@teodorka ja chodim k Hudecovi 😉 Mifkova mi , ale robila sono v 20 tt a prezradila mi pohlavie,vraj na 100%, inak moja sestra s nou nemala dobre skusenosti, tak som sla k Hudecovi.. ked planujes rodit? aj si chces zajednat porodnika?

teodorka
8. okt 2010

no chlapcek sa da urcit lahsie nez dievcatko....ja som s nou spokojna zatial ...planujem rodit v Bojniciach ale mozno skocim aj do stiavnice ...este uvidim ale ak v Bojniciach tak si zajednam Mifkovu ...Ty chces zrejme rodit pri Hudecovi...

ollako
8. okt 2010

@teodorka vies co neviem, asi si nebudem nikoho zajednavat, lebo 250 e sa mi zda dost 😒 a hlavne nepoznam ziadneho Dr.nejak blizsie, aby som dala tolko penazi, Hudec ma vysetroval asi 4 x je mily, zda sa aj odornik, no tiez s nim nemamaz take velke skusenosti , aby som bolo ochotna si ho zaplatit, a vraj jemu je to malo tie oficialne sumy, ze si rad necha priplati 😕 🤐

teodorka
8. okt 2010

no to je dost penazi ...uvidim aj ja co bude ked bude

teodorka
8. okt 2010

chodis aj na predporodne cvicenia?

lenadka
8. okt 2010

caute tehulky 🙂 v Bojniciach si nemusite nikoho priplacat a odrodia vas rovnako ako by ste im zaplatili 😉 ...pri Hudecovi by som aj celkom verila tomu co pise ollako 😅 mna nejako nenadchol a teda ja mi sono robil, aj ma vysetroval a vlastne aj prijimal pri porode 😕

ollako
8. okt 2010

@teodorka nechodim, ja som mala cisarsky a moj doky este v Handlovej povedal, ze pojdem pravdepodobne cisarskyym, tak som nesla, no teraz neviem, Hudec sa este nevyjadril, ze co a ako. tak som sa nato vyprdla 😝 . ale ani neviem, ci by som mala nato cas 😒

ollako
8. okt 2010

@lenadka presne preto si nechcem nikoho platit, vacsina lekarov tam je vraj uplne v pohode, leno o primarovi som pocula, ze vie byt protivny 😕 , ale aj dobre skusenosti som pocula, no zeby som zaplatila jemu, aby ma nerodil 😀 😀

monulik0209
8. okt 2010

@lenadka ahojky som rada ze niekto napisal na tuto temu,aj ja som bola zvedava ci sa dava nieco doktorovi ze aby sa o teba ,,lepsie,, starali.kamaratka si zajednavala primara v bojniciach,uz si nepamatam ake meno mi povedala,rodila pred rokom a dala mu 200eur a bol pri nej asik jeden krat.Aj mne sa zda zbytocne vyhodene peniaze,viem ich urcite minut inak....

ollako
8. okt 2010

a este jedna vec, ak nakoniec pojdem sekciou, tak by som si lekara fakt platila zbytocne 😅

monulik0209
8. okt 2010

ahojte dievcence,chcem sa spytat ci niektora chodite na predporodne seminare???? ma to nejaky vyznam???Niektore ceny sa mi zdaju az prilis prehnane...

lenonka
8. okt 2010

baby, ja som si pri prvom piplatila a potom som to mala asi takto: to je Duricova pacientka ...a ostatní ma mali na salame.Pri Dorke ma rodila Mifková, no je aj mojou obvoďáčkou, tak preto.Keď som sa bola u primára objednávať na cisarák, tak mi ju ohováral jedna radosť a tak som mu narovinu povedala, že verím všetkýma kto bde mať službu, tn ma odrodí.Sa usmiala a bolo.A tí nový, čo sú tam- kočky si ich moooooc chválili

ollako
8. okt 2010

@monulik0209 uz som pisala teodorke, vid vyssie, ze nechodim, lebo pravdepodobne pojdem sekciou, no ak ne tak kaslem na to, uz som raz mala predpripravu 😅 , tiez sa mi nechce za to platit, ked neviem ci to vobec vyuzijem 😕

teodorka
8. okt 2010

na mna by hadam primar nebol zly ...ved pochadzame z rovnakeho mesta 😎 😎 😎
tiez sa mi zda ze je to vela prachov...

lenadka
8. okt 2010

@ollako primar ma vysetroval tesne pred tym ako som isla na stol a akoze neviem co proti nemu vsetci maju, bol prijemny, a nepovedal nic odveci, dal pokyny personalu co somnou este urobit tesne pred porodom a super, mala bola vonku za 3 minuty 😉 ... chodila som do nemocnice aj do rizikovej poradne a kazdy ospevuje len Hudeca, ale moje skusenosti su take ze napr. taky Dr. Volman je tak zlaty clovek a dobry odbornik, + Doc. Lanyi a aj primar fakt super lekari 😵

monulik0209
8. okt 2010

@lenonka diky za info,no ja ked som bola v nemocke vo februari na rizikovom,tak tam vsetci boli uplne perfektny,aj sestricky...Dost zien si pochvaluje ze sa to tam zmenilo len k lepsiemu,dufam ze to tak este ostane:o)))

ollako
8. okt 2010

@lenonka nieco podobne sa stalo mojej sestre s Mifkovou, segra jej volala, ze ide do porodky, a ona, ze pride, a lekari cakali, mala tam Hudeca s Lanym tusim, vraj v pohode lekari...oni teda cakali a cakali, segra uz total vytrapena, aj lekarom to bolo divne, ze co Mifkova nechodi, no potom im to nedalo, a skontrovali segru az nakoniec nebolo kedy cakat, a Mifkova dorazila, ked uz segra odrodila a bola na izbe...ona sa proste vyspala a prisla az rano, ci zaspala alebo co neviem 😕 je to uz 5 rokov, tak mozno teraz to uz inak berie, no segra vravela, ze ju Hudec potom sposoboval, ze pocula za dvere 🤐 , sestra vravi, ze keby vedela, tak si ju nezajedna, ze by bolo o nu lepsie postarane 😒

lenadka
8. okt 2010

a vobec aj ta mlada doktorka Vanova, ta malu odrodila, som cumela ako puk ze tolky mi boli pri porode 😀 ...prijimal ma Hudec, potom rano prisiel primar a rodila somnou Vanova-super sije ani neviete 😉 cakala som ze sitie bude najbleeee a nic, nebolelo 😀 😉 a este nejaky 4 medici sa tam poflakovali 😀

lenadka
8. okt 2010

@monulik0209 ta sestricka Ludmila ze je uzasna?! 😉 😵

weirdo
8. okt 2010

@lenadka - aj mna rodila Dr. Vanova 😵 . Fakt sitie super, podla mna musela chodit do kurzu sikovnych ruciciek 😅 . Takmer som o tom nevedela ...

monulik0209
9. okt 2010

@lenadka nemozem si stazovat,vsetci boli uzasny a hlavne sestricky mile a so vsetkym pomohli...

lenadka
9. okt 2010

@monulik0209 moja starsia sa narodila 18.1. 😀 ked sa trafis bude to take "kozla" ako to moje 😀

monulik0209
10. okt 2010

@lenadka no uvidme kedy sa rozhodne prist na svet:O)))

katrin21
11. okt 2010

TEODORKA: gratulujem k dievcatku !!

teodorka
11. okt 2010

@katrin21 este nie je na svete 😀 ale tesim sa aj ja ,len nech uz ziadny pipik nenarastie...lenonka dnes som to prehnala v posteli ...este nemam ani popravene a uz je obed 😕

lenonka
11. okt 2010

@teodorka v pohode, ved sme na MD 😉

lenadka
11. okt 2010

u mna su pondelky tak pohodicka, navyvarane z vikendu a ostatne neutecie 😀 😉 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre