Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
26. okt 2010

krasny den vam zela, tak som sa sem konecne dostala.To je vonku otrasny cas ☹ .Uz aby bol aspon maj 😅

monulik0209
26. okt 2010

@danulka2 no presne tak,ja nemam rada zimu,bola by som najradsej keby bolo stale teplucko a krasne:O)))

qetinka
26. okt 2010

danullka,stačil by aj april🙂)

danulka2
26. okt 2010

@qetinka pocasie je blaznive uz teraz a to ani april nie je 😠 😀

lenonka
26. okt 2010

Hlavne, nech neprší 🙂 to potom ani von nemôžem ísť..A to by ma už nadobro zložilo...

monulik0209
27. okt 2010

Konecne mame krasny den!!!!!!

danulka2
27. okt 2010

tak tak monulik, jupiiiiiiiiiiiiiii 😅

lenonka
27. okt 2010

sme si to asi včera vymodlili 🙂

monulik0209
27. okt 2010

konecne sa da nieco porobit aj po vonku.....

qetinka
27. okt 2010

🙂
dvojdnova tema počko vonku🙂
ale je fakt pekne...
co noveho baby?
Susika ako?
Siouxsie🙂??? ta de si???
Idem asi do Boj nic nejake fotky porobit🙂

susika
27. okt 2010

čaute. konečne vonku pekne,a spon iečo pozitívne.
ten moj čert je ako vymenený, čo boal v nemocke. total sa je zmenila osobnosť, ostala strašne protivná, zlá, jedovitá, vzdorovitá...a to som tento problém mala s nou 3/4 roka a pred štvrť rokom ju to rpešlo a taká som bola happy a ona traz takto...ale dosť ostala papulnatá a tvrdohlavá ako začala chodiť do školky..tam je poslušné dievčatko , väčšinou je tichá, tka povedla učka a doma sa jej papula nezastaví a vystraja všetko, čo za celý den zameškala...
baby, ja sa zblaznim. som s detskami sama, ja to nezvládam..režim v prdeli, žiadny..nejako sa neviem načasovať a ked malého budím, tak na mna kašle, ani sa nenaje a rpe zmenu je aj 5 hodin v kuse hore...iba čo som si všimla, že poobede zaspáva tak kolo pol druhej, dnes zaspal o hodku skor, tak aspon, že to..ale noc a rano a doobedie a hlavne večer sa neviem vymotať.včera prvý raz kupanie skor, ako malá šla spať. hororo. odbehovala som, ked som ho krmila, lebo malá potrebovala na veckkoa a sama tam nevyskočí, tak som s malým na rukách sa s nou mordovala...ale chudačik, zasa nevydrží po siedmej, ked malú by som uložila a potom s ním...som zvedavá, ako prežijem do konca týždna...a ešte ten moj lenivec od narodenia odmeita sať, musím ho stale budiť, aj tak vela nevypije a potom len vreští, tak trenujem s odsavačkou ako blazon. ale nestíham to. ked je hore, sa to nedá, ked spí, tak sa dalo, kým sme boli sami, ale stale mu ich nechavam plné, nech sa o to pokusi, lenže stale skončí na cumli. aj ked špecialny, ale predsa cumel.. 😠 😠 😠 😠

ollako
27. okt 2010

@susika no mas to vesele, hadam ale ze zanedlho ziskate nejaky rezim drzim ti place, aby si mala co najviac trpezlivosti a nejako to zvladla 😉 , obavam sa , ze aj ja nebudem vediet kam z konopy, 😒

susika
27. okt 2010

@ollako - 🙂

susika
27. okt 2010

@ollako -inak si myslím, že ekby malá nemala to obdobie v nemocke, tak by bolo uplne v pohode. lebo už bola pripravená a ako tak v pohode aj so spravaním.
inak, čo sa týka malého, pomaha ako len može🙂)aj ekd má sovje muchy s tým obdobím, že na všetko nie...ked plače, mám o neho poistarané, kým prídem. ona pri nom preleží🙂)a on ju so záujmom sleduje🙂))

21
27. okt 2010

@susika , moja zlata, to ty si mala zuzku s mojim timkom na izbe v nemocke? Bol tam s nou tvoj muz? To je sila, videli sme sa na chodbicke... Samko je zlatucky malinky... Nasa najmladsia taka nebola ani pri narodeni... Inac, chuda zuzka, muselo jej tam byt strasne a chudak tvoj muz, neboli ho chrbat z nosenia..? A prisli na nieco ohladom tej alergie ci co to bolo?

21
27. okt 2010

@susika a este, ja nezvladam 3 deti, nic si z toho nerob, ledva ulohy s najstarsim, to ma stve, potreboval by viac venovania sa, zacali brat vybrane slova a nasobilku, tazsie slovne ulohy... Ledva stihame. Timko nemoze zatial chodit do skolky, ma slabu imunitu, tak je doma, mala cez den dobre nespi-ak, tak na rukach... Moc toho neurobim, som stastna, ked mi zaspi na rukach, vtedy ju ani nepolozim, nech si trochu pospi... Chalani sa casto hadaju a mlatia a ja potom zurim a vybuchujem...a tak dalej....

21
27. okt 2010

@susika , ale aby nebolo len zle, tiez veeelmi pomahaju... Bavia, nosia mi veci na prebalovanie, zahadzuju plienky...

lenadka
27. okt 2010

@susika @21 to pisete o nas? susika taky tak a tie vecerne peripetie, ako ulozit deti ked som sama a mala mava vecer raple a reve, kolko krat aj do 22.30 od takej 17-tej je uz nervozna,vydrzi len na rukach alebo v satke-este ze ju mam 😉

lenadka
27. okt 2010

ked ma mm poobedne smeny nastastie vzdy pride svokra aspon na 1-1.5 hodinu, zlata, pobavi Terezku kym starsiu a seba osprsime a Lucku ulozim 🙂 inak by to bolo ozivot 😅

katrin21
27. okt 2010

@susika sa jej necudujem, oni tam neberu ohlad, nechaju dieta vrestat, nasilu vysetruju... no.... isto jej to nepridalo na nalade...dlho sa z toho este bude dostavat....

katrin21
27. okt 2010

ollako: ty mas doma mamu aspon vecer , tebe bude lepsie...
susika a nema ti kto prist aspon na vecer pomoct, mama ,alebo tak???

marcelkatt
27. okt 2010

Ahojte, mne malý zaspal, mm išiel pre pre auto, ide pre posteľ 😉

ollako
27. okt 2010

@katrin21 no ved ano mamina iste pomoze, ale tiez je viac prec ako doma, no ked budem zufala ma mi kto pomoct, Petko moze k svokrovcom a este mam v rezerve maminu sestru Jarku 😅

katrin21
27. okt 2010

tak tak.. a babka este tiez tam zije, ci nie? a bracho mladsi 🙂 pri najhorsom 🙂

marcelka🙂 nech vam dobre sluzi 🙂

marcelkatt
27. okt 2010

@katrin21 ďakujeme už je doma 🙂 idem Ti dať krásne hoidnotenie za super predaj pre nás

marcelkatt
27. okt 2010

@katrin21 no asi sa nedá dať hodnotenie, ke´d je zmazaný inzerát. Veeeeeľmi pekne ďakujeme za krásnu posteľ.

katrin21
27. okt 2010

jaaj, no, som ho zmazala,lebo mi stale niekto volal, som vcellku prekvapena... 🙂 ale som straaasne rada, ze sa vam paci:!) nech sa na nej Erikovi snivaju krasne sny 🙂

susika
27. okt 2010

@21 -aký je ten svet maý...no, moj hovoril, že Timkko je viac chorlavý ako zdravý, ale vraj aký bol zlatý...taký tichučký...a potom im tam doviezli tkaé 6 ročné dievčatko, a konečne som videl asa malú smiať...no, mala to tam ťažké, rpvé tri dni ju nehcali o hladu, suchare a voda, to by som ich aj ja tam zabíjala....a teraz si to doma zasa dojedá..ja sa nestham diviť, kam to do nej ide...to by som aj ja mala dosť aj na týžden🙂)

@lenadka -a ja mám nervy, ženeviem, kedy uložiť malého a kedy malú. už osm včera myslela, že som vychYtala časy a dnes sa to zasa pohnojilo, ale asi malého budem davať o siestej, vtedy mi vyzerá byť taký pripitý a potom pojdem s malou. lenže dnes som to azsa nevystihla a malého som prebrala a zaspal až o pol osmej s plačom, kýmsom ja gaala malu v kupelni..a umývanie zubov je stále des...

škoda, nemám tu nikoho nablizku, segra býva sice na severe, ale má 6r a 2 ročného a chlapa stále rpeč, chodí, ked už oni spia väčšinou...svokra , to je iná kapitola..tá sa tu neukáže ako je rok dlhý.ale má viac staroští zo sebou a nie to ešte mi tu zavadzať..a kto vie, v akom (triezvom) stave by som došla...a rodičov mám 20 km do PD, tak ich sem nemožem hnať..nejako to zvladnem hadam...ale stale mi vrta v halve, ako nás kedysi mamy zvladli, ekd sme boli po roku alebo po dvoch..

dnes som normálne googlila, ako sa to dá pri dvoch malých deťoch zvladnuť....hlavne ten blbý režim. a spanie...je to iné, ako ked som mala len malu, vybehla som von s kočíkom kedy som chcela, teraz trčím doma poobede, ked obaja spia, normálne by som sa po vonku s kočíkom prehanala...a časy jedenia...malý spí presne tak ako malá poobede, zaspí kolo jednej a nevie, ekdy sa zobudiť...a potom večer ako tak a v noci sme hore..ked ho zobudím neskor poobede akože na jedenie, tak sa naje a aj tak zaspí aj tak a to potom sa len večer natahuje a v noci som hore aj tak....snád sa do tho nejako dostaneme...

@lenadka -a vy ste na tom ako s režimom?lebo ja to už cítim tak, že kým sa niekam vyšišmeme, tak to trvá celú večnosť..a ešte kým malú poobhanam, lebo vymýšla, že ona ostane sama doma..tak to už fakt zurim a len na nu vreštím..len ma štve, že an nu nemám viac času a na je chudiatko sama v izbe, aj ked tam malého krmim a som tam s nu, ale hry a tak...nehrozí

marcelkatt
27. okt 2010

@katrin21 veľmi sa nám páči, aj Erikovi. Sused ju tiež moc obdivoval 🙂

katrin21
27. okt 2010

@marcelkatt tak super 🙂 to je dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre