• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
@marcelkatt ak tam neostanem na pobyt tak hodím :slight_smile:
5. nov 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 držím palceeee, aby bolo všetko v poriadku
5. nov 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt dakujem,idem za primárom,tak uvidím čo povie...nechce sa mi tam zase ležat,ale preto aby bola malá v poriadku urobím čokolvek...
5. nov 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 presne pre tie naše miminečká urobíme všetko, len, aby boli v poriadku.
5. nov 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
no mam navarene,upecene,upratane,oprate...postele prezlecene,decka su najedene a spokojne sa hraju...zachvilku pojde spat..
pobede ieme holuby krmít..skoda len ze je tak skoro tma..
Leni..ok..maš odlozene... :wink: :slight_smile:
Jaaaj a teši ma ze je piatok.nemusime sa s Domi učiť :wink: :slight_smile: :grinning:
5. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka šikovnáááá si :wink: ja som dnes len povysávala, obed máme zo včera.
5. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to za tu vcerajšie ničnerobenie :grinning: :grinning: :grinning:
Marcelka teraz som pozerala..ze mas TP 13.DEC.vtedy sa moj Oliver narodil :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: rada na to spominam..pomaly prazdne odd..vianocna atmoška a na vianoce uz doma s malinkým vonavým uzlíkom :dizzy_face: :dizzy_face: jaaaaj a uz to budu 3 roky..
5. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka no uvidíme kedy sa narodí ten náš druhý zázrak, prvého som prenášala 6 dní... no teraz, keď nefunguje Handlová asi nebude také prázdne oddelenie... uvidíme.
5. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka aka si ty sikulka, boze ja nic nevladzem :rolling_eyes: ....ale musim sa dokopat aspon kupelnu umyt
5. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ollako ty ani neusiš..pekne sa šetri a odychuj..poslednych par dni si uži bruško :slight_smile: :wink: ak ti nahodou príšerne nezavadzia :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo mne posledny dni ano..som bola ako nemotorny slonik :grinning:
5. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka citim sa podobne ako mamut :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ked sa postavim boli ma cela panva :rolling_eyes:, no ale lespie to uz asi nebude, uz len ten porod to vyriesi :wink:
5. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ako starsne ma dneska boli chrbat.....
5. nov 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 - nooo, stoji necelych 12€ a rezervovat sa neda. Manzel tam cez noc nemoze byt, to rozkladacie kreslo je polamane :grinning: . Aspon tak to bolo v juni toho roku :wink:
5. nov 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny vikendik vam prajeme dievčence
6. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo dakujem :slight_smile: Ano aj primár mi povedal,že sa rezervovať nedá,že "ale nejak to zariadime" :slight_smile:.Nehovorím,že chcem tam byt silou mocou ale ak sa bude dať tak prečo nie...:slight_smile:
6. nov 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 - presne tak, preco nie ... mne to tam uplne vyhovovalo, hlavne to, ze manzel tam mohol byt s nami do vecera :dizzy_face:
6. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo presne o to mi ide:slight_smile: a aj o to sukromie :slight_smile:
6. nov 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa chcem spýtať či neviete,či sa dajú v Bojniciach hned ako porodím prepichnút malej ušká...

dakujem :wink:
6. nov 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajú, ale asi nie hned v den podoru :grinning:, ja som malej dala prepichnut na 4 den, len ich treba doniest a mat namocene pred prepichnutim 24 h v liehu a povedat detskym sestram dopredu, lebo prepichuje to len jedna, plati sa za to poplatok, tusim 3€ za jednu :wink:
6. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo kreslo bolo polamane aj v auguste :grinning: :wink:
6. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka - to musel byt velky ocino, co tam prepal :grinning:
6. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 , ano lenka ma poavdu, prepichuju na 4. den po porode. Robia to sestricky a treba im to dopredu nahlasit. My sme doniesli nausnicky a oni nam pozicali lieh a mala som ich namocene 24 hod na izbe pri sebe.
6. nov 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 , a naozaj tych 6€...
6. nov 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vasporadite? Chcela by som prejst k mudr. Mifkovej gynekologicke, keby ste mi napisali, ci je prijemna a ma snahu sa zaoberat ak ma zena problemy. Ak k nej niekto z Vas patri.
6. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka dakujem pekne za info :slight_smile: Nemyslela som hned v den pôrodu,ale tak že po tú dobu čo tam budeme :slight_smile:
6. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 Mifkova je velmi mila ,nedaj sa odstrasit sestrickou co sedi vnutri ta vie byt neprijemna ale dr aj ta starsia sestricka su mile a aj ked som mala problemy s vytokom a bala som sa tam ist kvoli tej mladej sestricke tak dr ma sma pochvalila ze dobre ze som necakala na poradnu a ze som prisla ,povedala som jej ze to mam uz druhy x po jej vysetreni cize bud mi vadi dezinfekcny roztok alebo ge s ktorym vysetruje tak mi sama povedala nech ju pred vysetrenim vzdy upozornim aby si nedavala nic kedze som na to citliva ....ja ju odporucam
6. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi co mam kupit ,ja som naposledy rodila pred 10 rokmi a odvtedy je tolko novych veci na trhu :confused: takze mam problem co mam kupit na balenie dietatka jednorazove plienky su jasne potom obycajne plienky a nohavicky? a tie ake? :confused: som z toho jelen
6. nov 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka tak ako volakedy, tie postolky, akurat dnes su vylepsene maju suche zipsy a netreba ich vela, jedni ti stacia tie najmensie, dnes uz v porodnici robia sono klbikov a uz z porodnice idu niektore deti bez sirokeho viazania, moju som musela este chvilku viazat na siroko, cca 2 tyzden do dalsej kontroly potom to uz bolo ok :wink: nie ako volakedy povinne 3 mesiace som viazala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

toto su oni :wink: ak chces poslem Ti ich, mne uz ich netreba :wink:
6. nov 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka sa mi ulavilo ze som este nezblbla uplne :sunglasses: veru aj ja som 3 mesiace balila na siroko ....a nechodis do Pd? dali by sme si aspon kavu spolu
lenonka aj Tebe len slubujem ... :confused:
6. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka Dakujem a tu mrchu sestricku ma v ordinacii, cize aj ta bude pocut moje problemy co jej idem povedat? Ta sestricka sa aj vyjadruje k problemom pacientiek, vies mam taky chulostivy problem, a trosku si ma vystrasila tou sestrickou :confused:
6. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok