Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
teodorka
8. nov 2010
@bubba je to stare hebrejske meno 🙂
21
9. nov 2010
@ollako , moja mala bola tretie dieta, mala 4020g a fakt ledva som ju vytlacila... Vobec som nevladala... A po porode ma pri zaspavani strhavalo... Takze to bude asi s tym vyvolanim dobre.
monulik0209
9. nov 2010
Jaaj,konecne to dneska vizera ze nebude prsat....
katrin21
9. nov 2010
no, ktovie, ci uz Oli aj nieco ma 🙂 🙂
bubba
9. nov 2010
@teodorka čo myslíš?akože bubba? 😃 a čo znamená?
katrin21
9. nov 2010
@bubba tabitha 😃
qetinka
9. nov 2010
😃
teodorka
9. nov 2010
Vy ste blbe 😃 😃 znamena to jemna srnka alebo nieco take 🙂 🙂
katrin21
9. nov 2010
tabitha bolo v nejakom filme meno...ale neviem si spomenut v ktorom
teodorka
9. nov 2010
@katrin21 neviem ...je to stare meno ...ja som hladala meno na T a nic ine sa mi nepaci =-)
bubba
10. nov 2010
😃 😃 😃 a prečo to musí byť na T? aby bola do partie?mne sa napríklad páči aj Tamarka,Terezka.Ako sa číta Tabitha?
teodorka
10. nov 2010
@bubba chcela som nech su rovnake inicialky s priezviskom tak ako pri chlapcoch ...a cita sa normalne Tabita v skratke Tabi 🙂
kakajka
11. nov 2010
mne tiez maleho vyvolavali presne na termin a celu noc som si v bolestiach vycitala, ze idem proti prirode... a ked mi doktor po porode povedal, ze maly mal okolo krku dva krat obmotanu pupocnu snuru, tak som zmenila nazor na vyvolavanie 🙂
kakajka
11. nov 2010
baby a dajte typ na nejake normalne chlapcenske meno? prvy je daniel a to bol tiez dobry problem vybrat meno... teraz tak dufam, ze to bude baba, lebo my sa asi na chalanskom mene nedohodneme vobec
monulik0209
11. nov 2010
@kakajka vidis mi mame opacny pripad,keby to bol chlapec,meno mame hned,ale cakame babu a nevieme sa dohodnut 🙂 Mne sa pacia chalanske Mirko,Patrik, Erik,ale kazdy mame iny vkus
qetinka
11. nov 2010
Oliver, Nicolas,Daniel, 🙂 :-N ,Tomaš,
Stella,Dominika,Hannah,Olívia,Elli,....ja by som si vybrala :-N 😃 😃 😎
qetinka
11. nov 2010
aktualne..u nas... x-) 🙂
katrin21
11. nov 2010
ja som v piatok takto fotila z auta 😃 tiez
katrin21
11. nov 2010
mne sa paci Tomas a Martin 🙂
dievcenske na T je aj Timea🙂
teodorka
11. nov 2010
@katrin21 mne sa Timea paci tiez ale u nas dole kde mame rodicov by ju vsetci volali Timi ...a to je take madarske to ja nemusim =-)
teodorka
11. nov 2010
mne sa paci aj Tatiana ale to mi zase chlapci hned povedali ze ju budu volat tajnicka 😃 😃 tak som aj to zavrhla
katrin21
11. nov 2010
hej? neviem, ci madarske,ale mne sa prave Timi paci🙂 aj tomasa by som volala Tomi zase 🙂 Tabitha bude Tibi 🙂 to mas jedno 🙂 ale moze byt Timejka🙂 alebo Timik🙂
bubba
11. nov 2010
aj mne sa timi páči ...a nezdá sa mi madarske a dokonca sa priklanam k timejke ale az chces tatianu tak neboj,chalani zabudnú na tajnicku a zasavymyslia nieco nové - - na akékolvek meno 😃 😃 😃
teodorka
11. nov 2010
nieeee ja uz som rozhodnuta pre Tabithu ...jedine zeby mi dr v utorok na poradni povedala ze to bud chlapec tak mame Tobiasa 🙂

@katrin21 no Katrin kym v Lc odkial sme prisli byvat nepocujes Timi ďere idde tak je vsetko ok...a moja mama by ju volala Timike 😃 no hruza ...a to amm mamu z Detvy 😃 len uz je chudera poznacena 😎
katrin21
11. nov 2010
😃
teodorka
11. nov 2010
@katrin21 😎
katrin21
11. nov 2010
qetinka
11. nov 2010
Každe meno niekomu-kazdemu niečo evokuje :-| 🙂
Terezka je pekne meno....ked na T
katrin21
12. nov 2010
@teodorka mas zlateho synaaaa🙂 povedal mi dnes meno a mne to hned zaplo, lebo adresa S.Chalupku.. a meno teodor..... je zlaty 🙂 som sa ho opytala, ci jeho mamina caka babatko , a on ze , ano ako viete?? 😃
reku: lebo ju poznam 🙂
katrin21
12. nov 2010
aha 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli