• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
@bubba je to stare hebrejske meno :slight_smile:
8. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ollako , moja mala bola tretie dieta, mala 4020g a fakt ledva som ju vytlacila... Vobec som nevladala... A po porode ma pri zaspavani strhavalo... Takze to bude asi s tym vyvolanim dobre.
9. nov 2010 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaj,konecne to dneska vizera ze nebude prsat....
9. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ktovie, ci uz Oli aj nieco ma :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2010 o 15:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teodorka čo myslíš?akože bubba? :grinning: a čo znamená?
9. nov 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bubba tabitha :grinning:
9. nov 2010 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vy ste blbe :grinning: :grinning: znamena to jemna srnka alebo nieco take :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tabitha bolo v nejakom filme meno...ale neviem si spomenut v ktorom
9. nov 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katrin21 neviem ...je to stare meno ...ja som hladala meno na T a nic ine sa mi nepaci :confused:
9. nov 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a prečo to musí byť na T? aby bola do partie?mne sa napríklad páči aj Tamarka,Terezka.Ako sa číta Tabitha?
10. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bubba chcela som nech su rovnake inicialky s priezviskom tak ako pri chlapcoch ...a cita sa normalne Tabita v skratke Tabi :slight_smile:
10. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tiez maleho vyvolavali presne na termin a celu noc som si v bolestiach vycitala, ze idem proti prirode... a ked mi doktor po porode povedal, ze maly mal okolo krku dva krat obmotanu pupocnu snuru, tak som zmenila nazor na vyvolavanie :slight_smile:
11. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a dajte typ na nejake normalne chlapcenske meno? prvy je daniel a to bol tiez dobry problem vybrat meno... teraz tak dufam, ze to bude baba, lebo my sa asi na chalanskom mene nedohodneme vobec
11. nov 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kakajka vidis mi mame opacny pripad,keby to bol chlapec,meno mame hned,ale cakame babu a nevieme sa dohodnut :slight_smile: Mne sa pacia chalanske Mirko,Patrik, Erik,ale kazdy mame iny vkus
11. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oliver, Nicolas,Daniel, :slight_smile: :sweat_smile: ,Tomaš,
Stella,Dominika,Hannah,Olívia,Elli,....ja by som si vybrala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktualne..u nas... :dizzy_face: :slight_smile:
11. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som v piatok takto fotila z auta :grinning: tiez
11. nov 2010 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci Tomas a Martin :slight_smile:
dievcenske na T je aj Timea:slight_smile:
11. nov 2010 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katrin21 mne sa Timea paci tiez ale u nas dole kde mame rodicov by ju vsetci volali Timi ...a to je take madarske to ja nemusim :confused:
11. nov 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci aj Tatiana ale to mi zase chlapci hned povedali ze ju budu volat tajnicka :grinning: :grinning: tak som aj to zavrhla
11. nov 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej? neviem, ci madarske,ale mne sa prave Timi paci:slight_smile: aj tomasa by som volala Tomi zase :slight_smile: Tabitha bude Tibi :slight_smile: to mas jedno :slight_smile: ale moze byt Timejka:slight_smile: alebo Timik:slight_smile:
11. nov 2010 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne sa timi páči ...a nezdá sa mi madarske a dokonca sa priklanam k timejke ale az chces tatianu tak neboj,chalani zabudnú na tajnicku a zasavymyslia nieco nové - - na akékolvek meno :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieeee ja uz som rozhodnuta pre Tabithu ...jedine zeby mi dr v utorok na poradni povedala ze to bud chlapec tak mame Tobiasa :slight_smile:

@katrin21 no Katrin kym v Lc odkial sme prisli byvat nepocujes Timi ďere idde tak je vsetko ok...a moja mama by ju volala Timike :grinning: no hruza ...a to amm mamu z Detvy :grinning: len uz je chudera poznacena :sunglasses:
11. nov 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. nov 2010 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. nov 2010 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Každe meno niekomu-kazdemu niečo evokuje :unamused: :slight_smile:
Terezka je pekne meno....ked na T
11. nov 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teodorka mas zlateho synaaaa:slight_smile: povedal mi dnes meno a mne to hned zaplo, lebo adresa S.Chalupku.. a meno teodor..... je zlaty :slight_smile: som sa ho opytala, ci jeho mamina caka babatko , a on ze , ano ako viete?? :grinning:
reku: lebo ju poznam :slight_smile:
12. nov 2010 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. nov 2010 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok