Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

susika
5. jan 2011

@katrin21 -my sme vytapali pred vianocami.sifon v kuchyni teda ten odtok sa akosi odpojil....plávajuca podlaha "pláva"🙂)sa trocha zvlnila, ale mám tam pod nohami koberčeky, tak kto nevie, tak to ani nezbadá🙂)

@qetinka -no, zvladam ako sa dá.teraz je doma tatino, no a ked odíde, uvídme, ako sa zasa spolu tu my traja rozbehneme. malý sa trošku ustalil, už ma ako tak trošku ežim, mne sa ulavilo, lebo od kedy mal soplíky, tak sa dojčíme a flaška iba na večer, lebo sa od palču nevie prisať, tak som ho prestala 15 minut trapiť a riešim to takto.no ale odsavam stale, lebo sa trošku zvyšilo množstvo, tak nech sa mliečko "nezapečie"🙂)))

@monulik0209 -supeeer, držéím palce, nech máš super rýchly a ľahučký porod🙂))

@teodorka -nech sa len babulka nevrtí a ostane tak, ako je teraz🙂)všimla som si meno bábätka v pase....zvláštne si si vymyslela🙂, odkial si ho vyhrabala?🙂))

teodorka
5. jan 2011

@susika haha ...je to stare hebrejske meno 🙂 😵 a teda dik za prianie nech sa tolko nevrti lebo niekedy to uz az boli 😕

monulik0209
6. jan 2011

@teodorka no to presne neviem,ale asik bambino world

monulik0209
6. jan 2011

@susika dakujem,dufam ze rychlo prebehne a budem to mat za sebou...

monulik0209
7. jan 2011

Ahojte dievcence,co ste rodili v bojniciach,tak ste potrebovali aj sobasny list???? lebo ja som sa pytala a dostala som uchvanu odpoved u sestricky: ze ak chcem tak ho mam zobrat 😖 tak teraz vobec neviem ci hej alebo nie....

ollako
7. jan 2011

ahojte @monulik0209 nie nepotrebujes 😉

lenonka
7. jan 2011

@monulik0209 preboha a načo by ti tam bol?Karta poistenca, ak nie ste zobratí tak z matriky popier o dohode na priezvisku a toď vsjo

monulik0209
7. jan 2011

@ollako dakujem za info

@lenonka no lebo niekto mi spominal ze koli priezvisku ci co....no super aspon ho nemusim trepat,ked sme zobraty

lenadka
8. jan 2011

@katrin21 jeej pieknééé, prid aj nam zariadit 😉

lenadka
8. jan 2011

@monulik0209 juj uz to mas na spadnutie, drzim palce!!!! nech je to rychlo a aby ste boli v poriadku, ty aj mala....u nas bude 18.1. oslava, Lucka bude mat 6 rokov 😵

katrin21
8. jan 2011

@lenadka lenka, ved ked budes chciet nieco poradit, daj vediet 🙂
ozaj mam pre teba este stale tie kvetinace 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
8. jan 2011

@monulik0209 načo ti je sobášny list nato aby si mohla porodiť? 😀 akože ked si neni vydatá že ťa pošlú rodiť do handlovej? lool ináč aj ja držím palce všetkým našim skororodičkám - nech Vám to dopadne dobre !!! 😵

bubba
8. jan 2011

jáj sorry až teraz som si všimla že koli priezvisku. No dieťa automaticky dedí matkino meno a ak je odlišné od otcovho, treba si to dopredu vybaviť na matrike ako lenonka hovorí . ja som tiež rodila ako slobodná matka ale priezvisko sme dávali otcove.

monulik0209
9. jan 2011

@lenadka dakuejm dufam ze to uz bude skoro,uz by sme chceli mat malu pri sebe domka,uz sa jej nevieme dockat...

monulik0209
9. jan 2011

@bubba no to mi niekto spominal,ani v nemocke mi nevedeli poriadne povedat,ale ked ho netreba,tak chvalabohu...

kika13
11. jan 2011

Ahojte dievčatá chcem vás poprosit o radu, kde sa dajú v Pd kupt jednorazove sietovane nohavicky po porode, mala som pred tym canpol babies, len tie som kupila v detskom obchode a tam uz nemavaju, tak poradte obchod, al.nejaku lekaren, prosim 😉

lenonka
11. jan 2011

@kika13 ja som ich kupovala v lekárni v starom meste, ale aj v Notre dame

lenonka
11. jan 2011

Neviete o nejakom dobrom plese, kam by som mohla manžela vziať? 😉

lenadka
11. jan 2011

@kika13 jeej davno si sa tu neukazala 😀 ja som ich kupila v lekarni pri nemocnici 😉

lenadka
11. jan 2011

@katrin21 potrebujeme zariadit obyvacku...hm len aj dukaty najskor treba mat 😀

kika13
12. jan 2011

Dakujem za radu dievčatá, pojdem to dnes niekam zohnať, lebo v Ha to nehrozí 😖 , a ešte nejaké prkotinky do Tesca tak tesim tesim .... 😀

bubba
12. jan 2011

@kika13 kikušááááááááááá gratulujem k tehuuu :D a párik bude!!! super. načo su tiesietkovane nohavicky? mne to prišlo ako že mi ani nechýbali po porode viem že boli odporúčané všade na nete ked som si chystala veci k porodu ale ani som ich nepotrebovala.

lenadka
12. jan 2011

@kika13 inak bubba ma pravdu v Bojniciach trvaju na behani bez nohaviciek 😅 tak som chodila bez a na moje pocudovanie to islo 😀 a v HA som ich kupila v lekarni pri nemocnici, takze tam by ich mohli mat 😉

bubba
12. jan 2011

aj ja som chodila bez 😀 😀 😀 😀 a pamatam prave ked som tam bola ja tam bola jedna co chodila bez a mala len tricko na sebe oblecene 😅 😝 😖 😀 no sak jako mne to oblo jedno len ked na "super uchvatnej "izbe pre VIP bol ubytovany jeden ocko 😀 😀 ten musel chytat 😀 soky 😀 😀

qetinka
12. jan 2011

🙂 vsak tam snad každý chodí bez 😀 😀 😀 😀

kika13
13. jan 2011

No ja si neviem predstavit ze budem chodit bez 😅 , a rodit idem do žiaru už som sa rozhodla, tak hadam mi dovolia obliect gaťky 😀 , a bubba dakujem ti, dufam ze to bude dievčatko este idem v utorok na sono, ale uz mi 3x povedala ze dievcatko 😉 , a v Ha nemaju len tie molimed gatuse a vStarej lekarni mi v PD povedala ze objedna, kde je ta Notredame lekaren?

qetinka
13. jan 2011

ta je v Bojniciach pri nemocnici

21
13. jan 2011

baby, ja som v bojniciach behala s... ale to nikto nevie 😀 citila som sa istejsie...

lenonka
13. jan 2011

aj som behala s .., a pred vizitou dala dole 😉

havi
13. jan 2011

@kika13 ahoj,skus nad makytou,je tam krasny obchodik a zohnat sa tam da vselico,predavacky su tam ochotne,poradia,popripade ti aj objednaju,ak sa im bude dat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre