Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
14. jan 2011

@21 @lenonka ja ked som si ich dala do 5 minut ma nachytali a sprdli 😀 tak som potom na to uz kaslala a supla ich len ked som isla do miestnosti za navstevou 😀

kika13
14. jan 2011

už mám 😀 , kupila som v tej lekarni Notredame, diky babulky 😉

kkatrina
14. jan 2011

Maťka a ty si zase na MK? 😀 😀

monulik0209
14. jan 2011

ahojky dievcence,chcem sa spytat,ze ked sa narodi babo ake papiere treba vsetky vybavit???? rodny list sa vybavuje v bojniciach????

weirdo
14. jan 2011

@monulik0209 - ahoj. Rodny list sa vybavuje v Bojniciach na Mestkom urade, potom nahlasit na zdravotnu poistovnu, k detskemu lekarovi zaniest prepustaciu spravu, ku gynekologovi prepustaciu, nahlasit smeti na mestkom urade v PD, teda ak si z PD priamo 🙂 ... potom Urad prace ... hadam to je vsetko 😕

tibinka22
14. jan 2011

@monulik0209
weirdo napisala vse, ale treba ist aj do Socialnej poistovne, aby sa Ti to pocitalo do dochodku, treba si vziat rodny list dietatka...

weirdo
14. jan 2011

@tibinka22 - hej hej, aj to, ale mne stacilo ist pred porodom a potom az o 5 mesiacov. Prvy krat som odovzdala cast A toho tlaciva a potom cast B ...

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo
no je to individualne, ale aj pre vyplatu materskej reba rodny list dietatka, lebo vyplata materskej sa konci po 14 tyzdnoch zastavi a treba k tomu rodny list 🙂
a inak, ani Ta nestretavam uz u Vozarika, kedy idete na poradnu... ? A kedysi davno som Ta videla v decodome, ale to bolo este tepo, daky august asi,ale Ty si ma nepoznala 🙂
Tak ak Ta nabuduce stretnem, tak Ta pozdravim 🙂

weirdo
15. jan 2011

@tibinka22 - ano ano, radsej treba ist aj do Socialnej, ale zase nie v den prepustenia z porodnice. A inac @monulik0209 , drzim palce!
Mna tak skoro nestretnes, lebo mala zase strajkuje v kociku 😀 , tak si to uzivame doma. Sem tam ked vybehneme s mm, tak do Manducy a hotovo. Ale zase ani tam nevie byt nejako dlho ... poradnu sme mali 9.12. (prehodena z 13.12., lebo mal dovolenku) a teraz mame niekedy vo februari, ale neviem presne den. Ty mas kedy? V decodome? A mala som okuliare? 😅 . Jasne, ak ma uvidis, kludne do mna sot, nech otvorim tie oci 😝

weirdo
15. jan 2011

@tibinka22 - a ako sa vam inac dari? Dlho si v teme Junovky nebola 😕

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo
ja som tam kazdy den 🙂 len citam... sem tam nieco... nechcem provokovat :D moje dieta je podla toho co som citala super, spi dva krat denne po hodine a pol, v noci spi od osmej do rana do siestej... a co vy? Niekde som zachytila ze nema rada kocik?

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo
aha teraz som si precitala aj to nad tym :D

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo no my mame poradnu 9.2. myslim, 8 mesacnu...

monulik0209
15. jan 2011

@weirdo dakujem za info,je toho dost,same vybavovacky 😝

weirdo
15. jan 2011

@tibinka22 - fiha, tak pekne spinkava. Nasa ako kedy, ale neda tomu tak vela. O pol 8 zaspi, 2x kojim v noci, okrem toho sa parkrat zobudi len tak, ze mrmle a chce pohladkat, cumel, kontakt a rano najnovsie vstava o pol 6 - 6 😀. ALe no co uz s nou, aspon sa nenudi. A ano, neznasa kocik, mrska mala. Uz len cakam, kedy bude chodit, aby sme sa aj von dostali 😀. Tak potom kuknem, nakedy sme my a mozno sa stretneme 😵

weirdo
15. jan 2011

@monulik0209 - to ano, ale na vela veci treba vyslat draheho 😝

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo
dobre mozno sa stretneme, skoda, ze nechodite von, mohli sme sa aj vonku stretnut...

monulik0209
15. jan 2011

@weirdo no neviem ci je to dobry napad,ten poletie aj meno nasej malej 😀

weirdo
15. jan 2011

@tibinka22 - ver mi, ze straaasne chcem chodit von, a vzdy som si to predstavovala, kocikovanie, posedenie na lavicke, kniha ... toz, weirdo mieni, Nelka meni 😀
Takze poradna je 7.2. nasa ...
@monulik0209 - 😀 . A ako sa citis takto pred porodom?

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo no tak aj nasa, to bol iba slaby odhad ze 9.2. 😀 a mozem vediet aj Tvoje krstne meno, vsak napis do IP 😵 aby som sa Ta nezdravila ahoj weirdo 🙂

weirdo
15. jan 2011

@tibinka22 - hehe, tak ale plus minus par dni to bolo 😀
Vola som Olga, volaju ma Oli, Ola a tak. A Ty? 🙂

tibinka22
15. jan 2011

@weirdo
Ja som Monika 🙂 tak sa uvidime na tej poradni... ;)

weirdo
16. jan 2011

@tibinka22 - oki doki 😉

monulik0209
16. jan 2011

@weirdo citim sa fajn,raz je to lepsie raz zase nie....niekedy mam pocit ako keby som bola len v 7 mesiaci a nie par dni pred porodom 🙂

weirdo
16. jan 2011

@monulik0209 - tak super, a nech Ti to je co najrychlejsie 😉 . Myslim, ze v utorok to vypukne 😀

monulik0209
16. jan 2011

@weirdo dakujem,no uz by som bola aj rada keby to prislo 🙂

weirdo
16. jan 2011

@monulik0209 - uz coskoro 😉 . Potom daj vediet, ake to bolo a aj foto popripade, nech ste zdrave baby! 🙂

monulik0209
17. jan 2011

@weirdo no jasne,napisem,dufam ze nebudu ziadne komplikacie...

weirdo
17. jan 2011

@monulik0209 - hadam nie, najdolezitejsie je pocuvat personal a ked nasledujes ich rady, je to omnoho jednoduchsie 🙂. Tak sa drz zajtra 😀

lenonka
17. jan 2011

@monulik0209 my sme šli po rod.list rovno z pôrodnice, k detskému mi všetko zaniesol manžel, no na UP a Socku musíš isť sama.Na socku som ale ja nemusela, nakoľko mi to spravil zamestnávateľ. Na UP sú žienky moc zlaté, dali kopec tlačív na kedejaké možné prídavky.Smetie mi prišlo zvýšené automaticky
Držím palčeky, nezabudni chlapa upozorniť na popôrodnú depku(toho môjho to oba razy zaskočilo 😉 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre