Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
24. feb 2011

@nika80 AHOJ,toho nepoznam..ja chodím k dr.Burakovej na Severe...len sa mi zda že vždy nejako vela platím.. 😕

nika80
24. feb 2011

@qetinka ďakujem za info, hľadám dobrého zubára, ktorý by ošetroval aj deti, lebo by som chcela k nemu chodiť aj s dcérou, keď už bude mať zuby.

weirdo
24. feb 2011

@nika80 - ja by som k Dr. Burakovej uz nikdy nechodila. Nam robila zubarku na ZS a mne a kopec detom zanedbala kopec kazov, zaplombovala nedostatocne vyvrtane atd. Pre mna neni dobra zubarka. Ale to je len skusenost moja a par znamych. Ale neviem o nikom na Severe, ja chodim v meste.

nika80
25. feb 2011

@weirdo a ku komu teda chodíš? Ja som sa do PD prisťahovala a tak tu nepoznám žiadneho zubára.

weirdo
25. feb 2011

@nika80 - ja chodim k Dr. Belanovej, je to pri stanici, v takej budove, su tam aj ini zubari, zubni technici ... to mas ale tazko, vacsinou Ti kazdy povie, ze ten jeho zubar je vyborny 😉 . Ale ja som naozaj viac ako spokojna ...

eimiky
25. feb 2011

@nika80 zubari ta asi tazko zoberu mimo obvodu,ja som sa pytala troch a nikto ma nechcel zobrat.iba ta co ju mam podla obvodu ma zobrala.maju plno.len po znamosti by ta mozno zobrali.

nika80
25. feb 2011

@weirdo ,@eimiky ďakujem baby, nakoniec asi skúsim toho R. Hustého vybaviť cez kolegyňu. V pondelok by som ho chcela ísť navštíviť, aby som ešte stihla aj preventívku.

katrin21
25. feb 2011

ahojte
vidim, ze sa bavíte o zubaroch. pre mna je v PD kapacita len Gaži a Gombarčíkova.. ostatní neviem, Burakovú poznam, aj som k nej chodila, je to aj kamoskyna mama, ale neviem. nic extra......
Co isto neodporucam ja JANOVSKA , v ziadnom pripade.... ja som pravidelne po jej opravovaní zubov mlaa problemy...a vrchol bolo, ze prehliadky preventivne robila, nikdy nic nenasla, pritom som mala v zube dieru ako hrom, vidietelnu , zboku...... tesne pred stahovanim mi opravovala jeden zub( lebo uz som pred odchodom nechcela menit zubara) a nevidela, ze mam okolo neho kazy?!? o mesiac a pol : prijal ma zubar tu v TT a mam 9 kazov !!! pocujete dobre, 9 !! a ona , že nic :(
Aj malej mi nechcela uz zapečatit zuby, ze uz je neskoro, pritom aj teraz je v Zivote clanok, ze aj dospelym sa mozu pecatit, ked sa ocistia ozonom a su OK.... ona nechcela, ze len cerstvo prerezane, aby nahodou kaz neskryla, ci co.... OK, sa mi to zdalo pochopitelne.. ale tento zubar co mame teraz, inak mlady 🙂 najnovsia technika 🙂 tak hned dcere 2 zapečatil, povedal, ze to starostlivo ocisti a ze sa to bezne robi a moze sa to, te nechape, preco mi ta Janovska toto povedala.... hmm....
No, ale tak to je moja skusenost.... Mozno niekto iný moze mat inu, ale pre mna, co navsteva, to problemm. Perlicka bola min. rok, ked som 4 mes. chodila ku nej ako na klavir s jednym zubom, co mi uz aj nerv z neho vybrala :( a stale ma bolel.. no a nakoniec mi iný zubar na pohotovosti v Pezinku vybral ze neho po 4 mesiacoch bolesti zvysok nervu ! A bolo po bolesti, do mesiaca bol zub vylieceny a zaplombovany.... takze,,...... 😝

teodorka
25. feb 2011

baby dakujem za gratulacie ,o porode napisem neskor momentalne nemam cas ani chut najskor sa musim zbavit emocii 😝 aale malicka je zlatucka papa a spinka je ako Sipkova Ruzenka a dokazem sa na nu kukat cele hodiny ,hodim sem aj fotocky
co sa tyka zubarov .my chodime tiez ku Gombarcikovej a celkovo som spokojna ...inde nas aj tak nechceli zobrat ze beru len podla obvodu a to sme presli asi 6 zubarov 😕

qetinka
25. feb 2011

@katrin21 Ako sa ti býva v TT??zvykla si si rýchlo..? aj mala??

qetinka
25. feb 2011

@teodorka teším na fotos🙂))ze sa na nu večne dívaš?? pozname...to malý zazrak a dar od Boha 🙂nech jej sladke spinanie čo najsamdlhšie vydržíííí 😉

qetinka
25. feb 2011

@katrin21 ...dr Janovská....bez komentara..... 😒

katrin21
25. feb 2011

@qetinka celkom som si zvykla, ved som sem chodila 4 roky skoro na vikendy, takze mi to tu nie je cudzie..aj robota ma celkom bavi, len je toho vela ....
Kika si v skole zvykla super, je spokojna 🙂 uz aj dochadza autobusom sem tam sama domov zo skoly, zvyka si orientovat sa po meste sama, chodi na hudobnu a tak... 🙂

qetinka
25. feb 2011

@katrin21 taaak fajn..to ste stavali takmer 4 roky???
miminko...? cakam kedy napíšeš že je to tam!!!! 😵 😅

katrin21
25. feb 2011

@qetinka ano.. zacali sme v juni 2007.ciže rok 2007,2008, 2009 a 2010 v novembri sme sa stahovali.. a to nemame hotove vsetko.. vonku je este ako po bombardovaní, dvere nemame interierove a tak.. ale inak OK 🙂 veru skoro 4 roky....3,5.... svojpomocne, pomaly a nechci vediet, ake je to vsetko drahe... milujem tie temy na modrej streche, ze dom do 1,5mil... sa smejeme, ze mozno hrubu stavbu so strechou.. a par oknami 😀 ale je tam par takych, co tvrdia , ze sa to da... nem chapem 😀

miminko zatial nic, ale ani sa nejako nesnazime.. mam novu pracu, nebolo by to dobre hned....

qetinka
25. feb 2011

@katrin21 na MK chodím...a tiez rozmyšlame stavať....pohravame sa s to myšlienkou...nebudem to písat sem ..pošlem ti IP..

katrin21
26. feb 2011

@qetinka na MS, nie na MK 🙂

qetinka
26. feb 2011

@katrin21 😀 😀 HEJ,žE DíK 😀 😀

teodorka
26. feb 2011

aj my by sme stavali kurnik ale ked tie pozemky su tak drahe 😝 😝 😝

teodorka
26. feb 2011

@katrin21 a kolko Vas to zhruba vyslo do tejto fazy v ktorej ste?

katrin21
26. feb 2011

juuuj, vela,. trasne vela, aspon nam sa tak zda......... napisem ti IP..

kacka1804
27. feb 2011

no halo halo 😲 😲 😲 😲 ja z novák

kacka1804
27. feb 2011

@katrin21 no tak ja vrele nedoporučujem zubárku šimkovú v Novákoch na Bani to je sekera jedna stará....tiež som mala večne problémy u nej zo zubami eobila mi tento rok preventívu a vraj zuby sú už v poriadku o nedalo mi to tak som od nej odišla a prestúpila som do PD k Jedrejovskému a on mi našiel tak tiež 9 kazov ty kokso ja som myslela že umriem na tom kresle tak aspoň viem že nie som sama 😀

lucijja
28. feb 2011

ahojte, dlllho som tu nebola, ale napravim... 😀

Ja mozem vrelo odporucat zubara Lukaca v Novakoch. Ten je uuuuplne super, vdaka nemu uz nemam strach zo zubarov. Len kto mate vseobecnu poistovnu tak je drahy - nema s nou zmluvu. 😒 My sme len koli nemu presli vsetci do Unionu a nemohli sme spravit lepsie. A berie aj novych pacientov. 🙂

nika80
28. feb 2011

Ahojte, tak dnes som bola u doktora Hustého, ale keďže nie som z jeho obvodu, tak zaplatím jednorázový poplatok 13,- € za registráciu. Objednal ma na koniec apríla na preventívku. Pýtala som sa ho aj na dcéru, kedy by bolo dobré prísť aj s ňou a vraj, keď jej vyrastie prvý zúbok. Neodporúča prísť vtedy, keď už má dieťa nejaký kaz, aby sa potom nebálo zubára.

lenadka
28. feb 2011

@katrin21 tesim tesim ze ste aklimatizovane, kde teraz pracujes?

katrin21
28. feb 2011

@lenadka Lenka, ak pojdete niekedy do BA , tak sa zastavte 🙂 ja viem, ze Rudinovi sa moc nechce behat, ale tak mozno raz 🙂
Pracujem stale pre elektrarne, len som teraz v Bohuniciach a robim take obstaravacie veci... zmluvy , sutaže verejne a take... je to narocne, aj casovo aj robota - zodpovednost, ale celkom ma to bavi 🙂

lenadka
28. feb 2011

@katrin21 no s mojim drahym som v BA BOLA AŽ 1X!!!! 😀 😀 😀 aj to isiel kamosovi do Pezinka pre auto, inak by ho ani nehlo 😝 😝 😝 😅

katrin21
28. feb 2011

heheh, no, je to cestovatel😀 😀

bubba
28. feb 2011

@kacka1804 presne tak som ja dopadla pri šimkovej odkedy som prestúpila mi doktorka nie je schopná dať doporiadku zuby od šimkovej som mala totálne zanedbaný chrup a ešte sa k tebe bude správať akoby ti robila nejakú láskavosť že ti spraví jeden kaz... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre