Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
28. feb 2011

@katrin21 ale on cestujeee, do Brna na burzu, do BB na burzu, len somnou nie 😝 😠

susika
1. mar 2011

@katrin21 -konečne urobili výtery a hrdielko našťastie ok ale v nose ma masivnu moraxelle.hned som stihlaaj krčnu.dala kvapky do nošteka na týžden a sirup pri alergiach na mesiac a o 2 týždne na kontrolu.len dufam,že to nie jew alergia. ale našla som, že ta bakteria ma rada školkarsake detičky a trenuje ich imunitný systém.tak sa trasiem,že ju preliečim a znova mi to v školke chytí, kedže radi tam davaju choré detičky.no ale snad sa po 7 týždnoch tých soplov zbavíme.už mi to ide riadne na nervy....

katrin21
1. mar 2011

mne ma Kika uz druhy tyzden nadchu.. nic ine jej nie je.... divneeee..

susika
1. mar 2011

@lenadka -tan moj by zasa stale behal, ked je doma a nevie pochopiť, ako je to mne teraz super s krpcom.ale dufam, že o dva týždne bude super počasie a vyleziem z brlohu niekam dalekooooo, lebo ma tu už klepne.po 6 týždnoch došiel až na týžden, aj to väčšinu prebehal a nakoniec pri nas jeho imunita zlyhala, tak bol na chlapa až mooooc chorý🙂)

susika
1. mar 2011

@katrin21 -ano, malá začínala rovnako. ten kašel nmala len zo zatekajucich hlienov.a teraz už 7-mi týžden.iba sople, žiadna teplota.....naštastie naša dokina nie je taká hrr, že hned dava atb..malá ich mala 2x v živote a raz asi rped 2 mesicmi naposledy a vysypala sa z nich,t ak teraz jej už radšej nič nepredpisuje......a stretla som jednu, čo ma malu v skolke, kam chodí aj moja a že ved normnalne ju tam dava aj s kašlom a soplami, ked nema horučku..super...

lenadka
1. mar 2011

@susika hej to je typicky bacil predskolakov, hadam nie je dieta co ju este nemalo 😉

susika
1. mar 2011

@lenadka -no super. a mne už pomaly za tých 7 týždnov z oboch doma rastú rohy a topia sa mi nervy🙂))......normálne mu ich asi hodím na krk aspon an 2 hodky a ja sa pojdem niekam popreháňať🙂)

lenadka
1. mar 2011

@susika vsak nech vychovava, ked byva taky mudry 😀 😀 😀 😎

kacka1804
4. mar 2011

@bubba že????vynadá ti ako malému detsku rašpla jedna a ešte sa v ústach vrrrrta holými rukami

randarka
7. mar 2011

Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?su...
Je to ananymne. DAKUJEM

lenonka
8. mar 2011

@randarka aj som sa chcela pripojiť k vypĺňaniu, no sú podľa mňa niektoré otázky zvláštne formulované ☹

randarka
8. mar 2011

Suhlasim, su zvlastne formulovane, lebo druha cast dotaznika (o spravani dietata) je preklad jedneho americkeho dotaznika, ktory zatial u nas nebol prelozeny, a snazila som sa co najviac zachovat jeho povodnu kvoli vyhodnocovaniu, tak preto...
Keby ste mali problem s konkretnou otazkou -zrozumitelnostou tak kludne sa pytajte

qetinka
16. mar 2011

😕 halooo...na 3tej strane???

lenadka
21. mar 2011

@susika napis mi tvoj email poslem ti jednu knizku, myslim ze by ti mohla pomoct pri kroteni "zlobričat" 😉

cherry1981
22. mar 2011

Ahoj, raz som tu pisala, ze idem k dr. Mifkovej. Mozem povedat, ze som s nou viac nez nespokojna. Neviem ci len ja som tak narocna, ale ako som k nej presla, tak aj odisla. Od januara ci od decembra ako som tam, mi picha iba agolutin, ani krv mi nezobrala, na hormony, chcela mi predpisat ATK a pritom ja sa snazim otehotniet uz 8 mesiacov a stale nic, ale zevraj to je este malo. Teraz z tych hormonov co mam stale mi zistili zvacsenu maternicu ma chce poslat na kyretaz aby sa zmensila☹(((( Pritom na kyrete som bola pred 9 mesiacmi. Takze taka moja skusenost. Mozno som nedockava, neviem ale mam pocit, ze tu ani nieje asi gynekologa, ktory by mal zaujem sa zaoberat pacientkou ktora ma problem. ja teraz stale mavam krvacanie mimo cyklami, co som nemavala a to vsetko si myslim, vdaka tym hormonom a nikto mi ani len KRV nezobral. Jedine co mi robili tak kyret koly hystologii a ten bol vtedy v poriadku. A teraz ho cchu robit znova. ☹(((((

lenadka
22. mar 2011

@cherry1981 a Dr. Hudec? Jeho si chvalia 😕

monulik0209
24. mar 2011

co noveho pd???? volako tu viazne komunikacia 🙂

susika
24. mar 2011

ahojte...no som tu po x týždnoch, nestíham ani dýchať a stáel tá istá stranka?a to ani leto nezačalo, ež by sa všetky opalovali🙂))
Leni, dam ti do IP, ale skor ma zastihneš na fcb, občas tam mrknem, neičo odklikám a padám.
no som zvedavá, čo to je az knižku🙂malý spí už iba raz az den a to nemá ešte ani pol roka. a druhý raz by aj spal, lenže ked sa mu riťka nevozí, tak nehrozí, kým dojdem do školyk, tak zaspí a kým tam na mna čaká, tak nárek až hroza a je po spaní a ptoom do osmej nevie zaspať.
malá stale soplavá, už ani neviem od kedy. brali je vyter, boli sme na krčnom dobrala atb kvapky do nosa, zabrali, kontrola OK a ešte ani enstihal isť do školky a do pondelku do rana znova soplavá, tak je v školke štvrtý den,m sopliky rovnako, torcha lepšie, tak uvdiíme ako dalej...učitelka to enrieši, vraj je OK, škoda, že boal tak dlho doma a zbytočne vlastne.....

qetinka
25. mar 2011

@susika maš ip🙂))

katrin21
25. mar 2011

@susika to uz vyzera skor na nejaku alergiu tie sopliky.....

lenadka
26. mar 2011

baby poziciam babo na noc, zn. KAŽDÚ to je jedna hroza ako to poseritko spi, kazdu chvilu je hore na cecku a potom plienku precika a dnes ani jest nechcela len ma tymi 2 zubami hryzla a vrestala do polnoci , potom zaspala do 3.00 a odvtedy zas cirkus a dnes uz tecu sopliky, chytila to od Lucky, ta mi pride kazdu chvilu zo skolky soplava a potom to prenesie aj na malu, fajn ze sa lubia ako kone ale aj bacilov si delia 😝

hanka21
26. mar 2011

Ahojte ....baby s Pd kde je prosim Vas tu Stavebna sporitelna....viete poradit??dakujem..

lenadka
26. mar 2011

@hanka21 v priore bola volakedy kancelaria dolu vedla kvetinarstva ked ides vchodom od tatrabanky, ci su este stale tam neviem 😉

kika13
28. mar 2011

Ahojte dievčatá, teraz sem už budem chodiť trošku častejšie, máme krásne dievčatko Simonku 48cm a 3420g 🙂 🙂 🙂

monulik0209
28. mar 2011

@kika13 gratulujem,nech ste zdravucke a nech malicka poslucha!! 🙂

katrin21
28. mar 2011

@lenadka ked chce byt na ciciku....asi jej idu zuby ked ta hryzie, potrebuje hryzt...

lenadka
28. mar 2011

@kika13 gratulujem a co velky brat? neziarli? 🙂

lenadka
28. mar 2011

@katrin21 uz som prisla tomu na koren, ochorela od Lucky a ma nadchu ako hrom, dychat nemoze tak nesaje len od zlosti hryzie 😝

katrin21
28. mar 2011

no, ale cicik nie je vhodny predmet na to :.D daj jej dudel 😀

kika13
28. mar 2011

@lenadka najprv to nevedel stravit, sa stale pytal ci ho lubime a ci som este jeho maminka, ale teraz je zlaty a pomaha mi aj kupkat 🙂 a hovori jej ,ze ju velmi lubi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre