Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
15. apr 2011

Vedla Trezora??tam bola kozmetika, taky obchod s bavlnkami, nitkami a ten s kutil potrebami..už je tam sekáč..???ani som nevedela budem musieť isť pozreť...

iplusr
15. apr 2011

@hanka21 je to medzi trezorom a bavlnkami

hanka21
15. apr 2011

Tam bola tá kozmetika...solárko, nechty a tak..To už tam nieje?? To je tam novo otvorené??davno som tade nesla peso..tak neviem..

hanka21
15. apr 2011

Inak kočky, chcela by som sa spýtať či je tu neikto prisťahovaný s iného mesta??Ja tu žijem už skoro tri roky a stále sa presviečam o tom, že raz sa tu budem mať aj s kým porozprávať..Som s dcérkou na predlženej materskej..tak velmi do kolektívu nechodím...Poznám pár ludí manželových kamarátov a ich frajerky...ale tý su po robotách nikto na materskej..Už aspoň tu ak by niekto chcel kecnúť budem rada..... 🙂

monulik0209
15. apr 2011

@hanka21 to poznam,aj ja som sa prestahovala,nie som priamo z pd,ale tiez sa bavim len so susedou a nikoho ineho nepoznam,nemam s kym pokecat 🙂

drnduliak
16. apr 2011

@hanka21 no to je neuveritelne, ze sa niekto stahuje do pd, ja mam pocit, ze odtialto naopak vsetci utekaju...mne teda vacsina kamosiek ostala po vyske v ba, ja som hadam jedina, co som sa vratila naspat...no nezavidim, neviem teda odkial si dosla, ale pd veru nie je ziadne terno, mne vcelku chyba velkomesto, ale zase, deti sa tu budu hadam vyychovavat pokojnejsie ako v napr. v blave... 😉

bubba
16. apr 2011

😀 😀 😀 aká super téma. no ja pochádzam z pd a kedže som od nevidím do nevidím v práci a potom sa venujem malej,alebo doma dačo treba sem tam porobiť, tak si tiež nemám s kým, teda... s kým by bolo,ale nie je kedy pokecať 😀
hanka a odkial si?

katrin21
19. apr 2011

ahojte
ja som bola cez vikend u nasich a super som si v PD nakupila 🙂 v TAKKO, uplne fakt super 🙂 aj rifle extra long tam maju , jupíí
Ja mam PD rada.. komu sa v PD nepaci, nech ide do TT., kde som teraz ja.. tu zdochol pes.... o nicom, aj obchody aj vsetko..... ja si tu nic neviem kupit.. Jedina potesujuca sprava, ze vcera som objavila TEVOS drogeriu , ktora je tu od novembra len, tak musim Herela pochvalit, ze sa rozsiril aj do zap. SK, lebo tie jeho super ceny hlavne na prašky mi tu strasne chybali 🙂 tak som mala vcera hned lepsi den 🙂
Inak, novy sekač je aj pri Súde, ako je Tatra banka a potom smerom do mesta bol taky sportovy obchod a teraz je tam sekac a vedla co bol tiez Sport, tak tam je Moj domov prestahovany, to odkedy?? som ani nevedela 🙂

Pobehala som po meste, kamosku a byvalu kolegynu som bola pozreit v Lehote p Vt, bolo skvele a nasi boli stastní, ze sme dosli. uplne žiarili... Chybame im neskutocne, hlavne Kika a musim priznat, ze aj oni mne chybaju, je mi ich luto, ze zostali viac-menj sami, a 10r boli zvyknutí, že sme po ruke, bud priamo u nich, alebo len o ulicu dalej... CO uz..

Na dome pomaly pokracujeme s exterierom... stale vybuch bomby, ale huráá mame zaklad na bocny plot a uz aj plot je v garazi, len zaliat sltpiky a dobetonova vyšku.. chystame sa tento tyzden 🙂
a potom sa pomyly konecne budem blizit k dorovnaniu terenu 🙂 ale este to potrva

Tak sa mi mavajte pekne.. nestiham, prace je vela vela.... fakt dost..10x viac ako v Novakoch bolo...

bubba
21. apr 2011

@katrin21 stará zlatá elektráren...každý kto odtial odišiel oľutoval... 😀 😝 ináč až sa budeš chcieť vrátiť naspať,tak si to s tebou vymením 😀 ja to tu neznášam :p

katrin21
22. apr 2011

@bubba buba, ale ja som z elektrarní neodisla 😀 😀 ja som zamestnavatela nezmenila, len miesto vykonu prace a poziciu 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 takze 🙂

lenadka
23. apr 2011

@katrin21 cau Kati v takku so msi aj ja minule tie extra long rifle kupila a odvtedy nemam ked tam plachnut 😝 😅

katrin21
23. apr 2011

no, mne takko v TT velmi chyba.... su tam super veci aj pre deti a tak...... esteze to je otvorene aj cez vikend, ked idem niekedy k nasim 🙂

lenadka
24. apr 2011

@katrin21 jj v takku som pre Lucku kupila na jesen rifle, zimnu vetrovku, krasne veci pre decka, len teraz som pre nu nic nevybrala 😅 rifle vsetky uzke slimky, pre decko podla mna straaasne nepohodlne 😝

katrin21
24. apr 2011

aj Kika ma odtial slim rifle biele, ma ich najradsej.. a teraz ma dalsie, lebo ked bola u otca jedny z Kenvelo Kids take krasne vysivane roztrhla na kolene, ked spadla... tak jej tato kupil tam rifle, lebo revala ako najata 😀, ale nie su az take slim , ako tie biele, su take akurat.. ale zase KIka je ako sliz, pevnejsiemu dievcatu by boli napratane... napr. tie biele su trochu elasticke, tieto nie....
Ale tak ona ma 10r, ona uz aj na to kuka, co je moderne, takze to je ine.... proste aj keby to bolo nem pohodllne, tak ich chce 😀

lenadka
24. apr 2011

@katrin21 len lucka je mensia a uplne salela v nich ze ich nechceee ze ju tlacia 😝

katrin21
24. apr 2011

ved ano, chapem 🙂

susika
29. apr 2011

@lenadka rifle slimky by bodli mojej krpani drevenej. lebo z nej už aj zatiahnuté teplačky padajú🙂

@katrin21 -Kati-aj tu zdochol pes. ja neivem, tieto zapotoky, to je také "mestečko" že každý rpe seba a ešte aj v takom trafenom panelaku bvame, samý starí a židne deti. nieto s kým skecnúť a hlavne ja, čo som celé dni sama s detvakmi a uý mi z toho hrabe.

@hanka21 -Hani, ja osm žial v inej časti PD, ale ako keby som prišla do uplne iného mesta. spolužiačky ostali v HA, kam som chodial do školy a zo zakladky , to sme rozlezený po SK.a tu, stretame sa občas s par maminami v kšolke alebo an piesku, ale ešte tiež nestihli vzniknuť priatelstva typu "vyplačem sa ti na ramene" alebo daj postražim ti deti.....a tak tiež si tu labzujem s dvoma prckami sama.chlap celé týždne rpeč, rodičia na druhej strane okresu, jednu sestru tu tiež mám, ale ta tiež ma dvoch a malého drobca a tu čo stretám mamičky, ako keby sa odjakživa poznali.občas to dobre padne sa sama v klude poprechadzať a "vypnuť, ale aj rozhovor treba iný ako s deťmi.odkial si ty?

susika
29. apr 2011

@lenadka -ozaj Leni, knižku som zmakla, na prechadzkach po vonku🙂ale malu som tam nenašla..to skor malý prcko🙂)malá davno pochopila, že aj ked sa jeduje, pri mne jej to nepomože, vyhuláka sa, pojeduje a je dobre a potom urobíme kompromis🙂no a kuk, kolko je hodín🙂malý len pred asi 20 minutami konečne zaspal zvedave. cez den spal viac ako 2 hjodky, tak sa mu už večer nechcelo.rozmýlam, či ho zajtra poobede uložím, či mu nenecham len doobeda šlofika, lebo večer zasa bude vymýšlať🙂a vy inak sa ako máte?už je z malej malý prieskumník?Samko je zvedavec na "N-tú"🙂krmim iba na jednom mieste, inak by sa ani nenajedol, čo sa tale vrtí. ani nič cinknuť tu nemože, lebo je po jedení🙂

lenadka
29. apr 2011

@susika mame sa dobre, Terezka uz veru lozi po celom byte uz musim davat pozor, lebo sa stavia pri nabytku pricom este pada a otvara sufliky a priviera si prsteky a hocico zakazane moze vytiahnut, takze oci na stopkach 😅
ak sa nudis tak zmen vzduch a pridi nas kuk 😉
deticky vraj zvyknu preto zle spat ze su chronicky unavene, mne to na toho tvojho krpca aj celkom sedi, prave anopak mala by si ho viac krat ulozit, aj Terezka cim lepsie spi cez den tym je lepsia noc, ako sme boli u nasich zacala dopolucnia spavat 2 hodiny a podvecer hodinu a odvtedy sa v noci budi len 1x 😉 pred tym spavala 3x po 30-45 minutach a aj sa tak stane ked ju nieco vyrusi a zobudi skor ako vcera, potom je cely den na ho..o a aj vecer je drasticky, nemoze zaspat aj do 22.30 ako vcera, pritom ked sa vyspi pekne ide spat vecer o 20-tej a spi z 1-2 zobudeniami na dojcenie v noci 😉

hanka21
30. apr 2011

katrin 21 Ja pochádzam 100km od Prievidze..takže dosť daleko...teraz bývame na starom sídlisku...a veru človeku padne ked je niekedy sam len za 3 roky to už ide na nervy...a veru neak ja neviem...ked sme na pieskovisku tak mala sa hra ja stojim v kute...a kočky s detmi tam vykecavaju...ja zase niesom typ sa strkať...ked nikoho nepoznam...a do skolky nechodi....tak ozaj len doma...

kacena78
30. apr 2011

ahojte aj ja som z PD,bývame na starom sídlisku takmer 4 roky tiež tu vela ludí nepoznám ,len susedu pár ludí inak nikoho ,mám trojročného syna,ktorý začal chodiť teraz do škôlky...

hanka21
30. apr 2011

A nakoniec zistíme že pol stareho sídliska sú mamičky ktoré doma depkujú pri kavíčke samé...lebo tu nikoho nepoznaju... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A ja som si myslela že som jedina 🙂))) lebo stale vidim skupinky mamičiek a ja sama s malou...

kacena78
1. máj 2011

@hanka21 aj tu u nás sú skupinky mamičiek ,ktoré tu bývajú dlhšie a poznajú sa ja tiež chodievam väčšinou sama ,ked som kočíkovala tak mi to bolo jedno ,no ked malý vyrástol potreboval rovesníkov a má s tým teraz problém v škôlke nevie sa vôbec zaradiť je tam zrazu na neho vela detí a najhoršia je tá chorobnosť teraz bude štvrtý krát začínať chodí týždeň a potom 2 týždne doma už som z toho zúfalá asi ho dám až od septembra...

kacena78
1. máj 2011

baby mám na vás jednu otázku chodíte niekto k alergo-imunologičke Dr.Zemanová do mesta ako ste tam spokojné a čo vašim deťom predpísala zlepšil sa stav?

vlcicaa
1. máj 2011

@kacena78 ja mam sice už chlapca velkeho ale chodila som Dr. Duchonovej do Bojnic a bola som velmi spokojna par krat som bola aj u Dr. Zemanovej ale nesadla mi

mixka
1. máj 2011

ahojte 🙂 chcem sa spytat, na ktorom sidlisku v prievidzi sa najlepsie byva ??

tibinka22
1. máj 2011

@mixka to je dost tazka otazka by som povedala, planujes sa sem prestahovat, alebo...?
Ja osobne byvam na Zapotockoch a nechcela by som nikde inde... 😉

kacena78
1. máj 2011

@vlcicaa tiež som o tej dr .Duchoňovej počula ,ale tá vraj nových nepriberá ,iba tých čo ku nej patria podla obvodu

bubba
1. máj 2011

@mixka zapotocky sú najhoršia štvrť v celej prievidzi, hotové králikárne,byty ako z papieru, všetko to tam praská (panely) je tam hlučne, kopec grázlov a nie je tam kde parkovať. Najlepšie je na starom sídlisku alebo n okraji severu niekde.
mixka a ty nie si nahodou z pd? alebo sa mi len marí...

mixka
1. máj 2011

dakujem za odpovede 🙂 ak sa nam podari predat dom, co dufam bude cim skor, tak je velmi pravdepodobne, ze pojdem prave do prievidze a strasne sa na to tesim 🙂 narodila som sa v bojniciach, tak by to bol navrat domov. ale kedze som odtial odisla ako babatko, vobec netusim, kde sa dobre byva a v ktorej casti mam pozerat inzeraty a hladat byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre