Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

vlcicaa
1. máj 2011

@mixka ja si myslim ze najepši je sever , je tam super blisko lesopark ,lekar ,potraviny, vela deti malich, škvolky a škola autobus na všetky strany a neni vidno vyrastkou,pekne byty zateplene .zapotočky nič moc naozaj grazli na každom kroku a na sidlisku starši ludia

bubba
1. máj 2011

@mixka nechcem sa nejako moc do toho angažovať, ale keby som bola v tvojej koži, idem na dedinu v okr. Pd - 1000x lepšie ja dochádzam z dediny do pd do práce a som tam za 12 minút a kamoška ide z 1 konca pd na druhý ráno 45 minút...hrozné....teraz sú ceny bytov v pd podobné cenám domov.

mixka
1. máj 2011

@vlcicaa dakujem, pozriem teda sever 🙂

@bubba nad tymto som veru nerozmyslala, ale uvazim aj takuto moznost, dakujem 😉

a este sa chcem spytat, co hovorite na stare sidlisko ?? nic moc alebo sa da... ??

bubba
1. máj 2011

staré sídlisko - naj voľba!

eimiky
1. máj 2011

@mixka sever je super,my sme sa sem v oktobri presťahovali a super sa nám tu býva, ja som sever nikdy nemusela, ale terz som tak rada,že tu bývam, fakt s deťmi super voľba 😉

nyc
1. máj 2011

@mixka sever 🙂

drnduliak
2. máj 2011

@mixka v pd podla mna najlepsia volba stare sidlisko, su tam tehlove domy, vacsinou max. 4 poshcodia, vsade inde klasika-panelaky. ja som byvala kedysi na zapotockoch-tam by som uz isto nechcela ist, presne ako to tu niekto pisal, kralikarne. mne vyhovuju take mensie sidliska...ja byvam momentalne v bojniciach a velmi som spokojna🙂a ak nechces priamo pd, tak odporucam kanianku, to je momentalne taky hollywood v tejto oblasti:D:D

monulik0209
3. máj 2011

ahojte babule,viete mi niektora poradit kde kupim kosielku na krst a sviecku v pd???nikde ju nemozem zohnat a uz vobec neviem kde hladat 😒

dobromila
3. máj 2011

@monulik0209 Na námestí v predajni náboženskej literatúry - vedľa hračkárstva Malý princ 😉

bubba
3. máj 2011

@monulik0209 včielka či ako sa to volá aj na zapotočkoch som to videla v tom destkom obchoda altoys (vzadu maju oblečenie) až nezoženieš tak mi napíš ti dám ja mám asi 5 😅

tibinka22
3. máj 2011

@monulik0209 Aj v Spolku sv. Vojtecha- predajna sa nachadza po klastorom 🙂 aby si mala na vyber 😵

monulik0209
3. máj 2011

@dobromila
@bubba
@tibinka22
dakujem dievcence,zajtra by som mala ist do pd,tak sa tam zastavim,hadam to nejak najdem 🙂

qetinka
3. máj 2011

@dobromila jééééééééééééééééééj 😵 😵 🙂 😉 srdečne gratulujem!!!!Tak 3tie miminko🙂))snad dievčatko!🙂))
nech sa Vám darí🙂

dobromila
3. máj 2011

@qetinka ďakujem pekne 🙂

funnyka
4. máj 2011

haloooooo dievčatá a kde ste všetky zmizli??????? aj ja si chcem s niekým pííííííííísať.. :o)))

tibinka22
4. máj 2011

@funnyka Ahoj 😉 Kludne rada si budem pisat... SI priamo z PD? 😵

funnyka
4. máj 2011

@tibinka22 ahooj :o) pochádzam z PD, ale vydala som sa do Kanianky a ty?

tibinka22
4. máj 2011

@funnyka ja byvam na zapotockoch 🙂 a velmi sa mi tu paci, som zvyknuta tu, aj ked mnohym ludom sa toto sidlisko nepaci... 🙂

funnyka
4. máj 2011

@tibinka22 aj tu sa celkom fajn býva, ale problém je, že tu skoro nikoho nepoznám.. :o( niekedy keď som s malým na prechádzke, tak sa stáva, že ani nikoho cestou nestretnem..

maata12
5. máj 2011

Ahojte! Kočky poraďte mi, kde sa dá v PD ešte plávať s baby? V kúpeľoch Žltý bazén je vraj zrušený, tak hľadáme niečo iné 😉 Diky

nika80
5. máj 2011

@maata12 my chodíme do nemocnice. Dnes máme druhú hodinu, malej sa na prvej hodine páčilo, tak dúfam, že jej to aj vydrží 😀 . Pozri si stránku mimifit.sk tam sa o plávaní dozvieš viacej.

nyc
5. máj 2011

@maata12 v bojniciach v nemocnici sa plava, mas dve moznosti, bud mimifit s Luciou alebo kacatko s Tanou 🙂

maata12
6. máj 2011

@nika80
@nyc Ďakujem baby 🙂

susika
6. máj 2011

@lenadka - ja malého ukladám vždy po dvoch hodinách, ked je hroe, ale nehrozí, on vyskakuje, rehoce sa a spanok nikde, iba neikedy ale to azspí pri papaní.už bol presný ako hodinky, spanok 2x za den, hodku rano a hodku až dve poobede a po tieto dva dni, včera pol hodinu doobeda a pol hodku poobede a od jednej do siedmej ťahal non stop hore a ddnes to isté, od pol druhej a o siedmej zalomil. v noci sa iba raz zobudil, lenže to, že skoro zaspal a zobudil sa o tretj, bol už vyspatý a boal som s ním do piatej hore a samozrejme som potom zaspala a zaspali sme do školky🙂tak som zvedavá, ako sa preberie tuto noc. inak v noci prespí v kuse aj 2-3 hodky, čo ej super, ako počuvam, že sa im deti budia po hodine...už osdm sa prelakla, že stracam mliečko, tak stale fungujem odsavačka, dojčenie, elbo malému sa nechche ťahať, od kedy pozna lyžičku, ale je spokojný, napije sa kolko potrebuje a zvyšok do zasoby odkladám🙂a azčala osm fungovať na rascovej poleivke znova a na zmesy rasca, fenikel a anýz🙂)
aj v poradni som dokine vravela, ta sa len zasmiala, lebo od malinkého malinka jej hovorím, že malý malo spí, už ako týždnové mimino to bol problém.

susika
6. máj 2011

k tomu býyvaniu. 20 rokov som bývala na severe a ej to tam fajn, a teraz bývam 4 roky na Zapotokoch a mam pravdu povedať, bývame v paneláku, kde v celom vchode sme jediná mladá rodina, a z paneláku poznam 2 mamičky, je ich tu aj viac, ale nestretavam, elbo bývaju s rodičmi, a na piekoviskách sme iba stalice, ale stretavame sa iba tam. a popravde si stale zvykám....

martinka001
13. máj 2011

@marcelkatt ahoj prosim ta nemas na doktorku Matuskovu kontakt,volala som do bojnic,a uz tam nepracuje,skoro ma porazilo.... tiez ma odrodila a nechcem nikoho ineho!!!!! povedali ,ze isla do Ciech dufam,ze nie nastalo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ prosim napis

drnduliak
13. máj 2011

@martinka001 dr. matuskova robi teraz na morave, tusim v uhorskom brode alebo hradisti...tak som pocula. do bojnic sa myslim uz nehodla vratit...

martinka001
14. máj 2011

@drnduliak dakujem pekne cislo nahodou nemas? a preco myslis,ze sa nevrati? bola aj tebe pri porode? v bojnicach mi povedali,ze tam maju aj lepsie doktorky,ale to ma nezaujma! ktovie co tam bolo ked tak rychlo odisla!☹((((((

drnduliak
14. máj 2011

@martinka001 cislo nemam...no jasne, urazeni bojnicania, nech sa neposeru 😠 praveze vsetkych co za nieco stoja vystvu, vdaka ich postupom...juuj, neriesim radsej. ja som pri nej nerodila, sla som do ziaru, ale ju som mala v zalohe, keby som nestihala a musela odrodit v bojniciach. a myslim, ze do bojnic sa isto nevrati, to mam z overenych zdrojov...

weirdo
14. máj 2011

@martinka001 - marcelkatt neni uz aktivna, neviem, co je s nou ... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre