• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
@loobka len kurz si zajednaj uz teraz, byvaju beznadejne obsadene :sweat_smile: :wink:
28. jún 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka Jani odstavíme kočíky a my na pivo :grinning: :grinning: :grinning: ale určite sa za tebou zastavím pozrieť ten prebalovák, boli sme aj tento víkend len mi to bolo sprosté ťa týždeň po pôrode otravovať :sweat_smile:
28. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka co mas nejaky speci prebalovak? :confused: :slight_smile: coo kati?@kkatrina :confused:
28. jún 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loobka mo sme tiez chodili na plavanie,ked mala malá 4 mesiace,ale teraz nam to odlozili,zaciname az v septembri...ale tak je to lrpsie,lebo moja mala sa vzdy strane zlakla,ked nejake babo spliechalo,bolo to pre nu vsetko nove,my sme tam boli najmladsi....takto bude aspon vacsia a nebude sa tak bat..
29. jún 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 hehe no to si viem toho mojho bojka uplne predstavit, ved on sa zlakne aj ked pusti do plienky :grinning: a dnes sa zlakol mna, ked som sa objavila vo dverach a on bol akurat zahladeny tym smerom :grinning: takze radsej pockam na nejaky oktober, november, ale ko vidim / citam, idem sa hned prihlasit, aby sa nam este uslo miesto...a ty ides na kurz k tej Tatiane do nemocnice, ci cez mimifit?
29. jún 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka nie Leni, ona má ešte po Danke taký normál na nožičkách a vôbec ho nepoužívala a nepoužíva :grinning: a ja súrne nejaký potrebujem, lebo v kúpeľni stále nemáme žiadny nábytok a vôbec netuším kde a ako budem kúpať :sweat_smile:
29. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviem či to tu môžem napísať, ale mám dva kupóny na zľavu v hodnote 1,- euro na BEBA 2 Pro 600g a BEBA 2vH.A. 400g platné do 31.12.2011. Dajú sa uplatniť v Hypernove a v DM drogérii. Ak by ste mali záujem alebo o niekom viete, kto tieto mlieka používa, rada ich darujem.
29. jún 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa mate? ja v pohode, chyta ma odpor k praci v tomto teple, ale inak sa mame OK :slight_smile:
co nove v PD? v nedelu idem k nasim asi do pondelka, mozno utorka... uvidime
30. jún 2011 o 10:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 na dovolenku sa nechystate?
30. jún 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie.. tento rok nam to asi ani nevyjde.. do polky augusta nemozem, lebo mame maciatka teraz skoro dvojtyzdnove, kym budu male musime byt doma.... a potom neviem, ale asi nie... ja som vyhadzana z penazi a moja polovicka, ta stale permanentne tiež, lebo sa robi stale okolo domu.... takze sme na " malte" tento rok..
Kupila som sedenie na terasu, tak budeme relaxovat tam :slight_smile:
30. jún 2011 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina kati kľudne dobehni... len sa prosím ťa dopredu ohlás... aby som bola doma... ešte nikde s malou nechodím... ale väčšinou keď si sa ohlásila tak som bola u naších :grinning: ... tak aby som sa vedela zariadiť
kati ja julinku kúpam v umývadle... je taká malinká že sa mi tam zmestí... a potom ju prebaľujem a obliekam na manželskej posteli... ja som si tak zvykla pri danke... takže ten prebaľovák vôbec nepotrebujem
30. jún 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka aj ja som Terezku hadam mesiac kupala v umyvadle :grinning: :wink:
30. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka
@lenadka a keď ste ich okúpali tak také holé a mokré ste ich prenášali do spálne? toto ma trápi :unamused: ja si vaničku dám do veľkej vane to je pohoda, len keď malú vytiahnem - tak sa bojím že prechladne keď ju budem cez chodbu holú,mokrú prenášať. Ja si v kúpelni okrem zeme nemám kam položiť osušku a do nej bábo zakrútiť :confounded: A chodbu máme spojenú so schodišťom a rovno pod ním sú zadné vchodové dvere - a stále sa otvárajú, zatvárajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loobka ano presne cez mimifit,ja som velmi spokojna,my sme si zaplatili cely kurz,ale boli sme len 2x,takze potom dochodime v septembri a budeme pokracovat,ak sa mala nebude bat....uz bude mat v septembri 7 mesiacov,tak hadam to zvladne...aj moja sa stransne vsetkeho laka,aj ked nieco silneksie buchne
30. jún 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina nie ja mam prebalovak v kupelni :wink: len vravim ze prvy mesiac som vanicku nepotrebovala a aj neskor som ju kupala v takom akoby vandliku a az asi od 3 mes. vo vanicke :wink:
30. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ak sa vam chce prosime vas o hlasy na stranke http://babyroka.baby-web.sk/Fotografie.aspx?c=20&p=23028&page=0
TREBA SA PRIHLASIT A Staci kliknut pod fotku na paci sa mi to a je zahlasovane :slight_smile:
Budeme vdacni! DAKUJEME VELMI PEKNE!!!!!!!
1. júl 2011 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 mas :wink: zatial vediete :slight_smile: drzim palce!!!! :wink:
1. júl 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka dakujem,uvidim dokedy :slight_smile:
1. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina kati ja mám spálňu vedľa kúpeľky... a takú mokrú ju prenesiem do spálne a tam si ju osuším a oblečiem... to sa musíš ty rozhodnúť či budeš drobca prenášať alebo nie
1. júl 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka prídem kuknúť ten prebaľovák a ty sa zatial rozhodni čo zaň chceš :grinning:
a baby dnes som bola v nemocnici za dr. Lánym sa dohodnúť, takže sme sa rozhodli nakoniec pre Bojnice ale s istotou vybratého dr. :sweat_smile:
1. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susika ahoj, my bývame pri škôlke, kúsok máme dráčik a pri škole zase nové detské ihrisko, takže všetky deti z okolia sa poznajú, fakt sa tu dobré býva.
3. júl 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, ako sa to tu rozbehlo. dlho sa tu sušil moj posldný príspevok:slight_smile:)
@kkatrina-gratulujem k tehulkovaniu, dlho si tu nebola
@jana08-ked ma vonku stretneš s červeno-šedím športakom babypoint tak ma kopni do členku:slight_smile:
@lenadka-u nas tiež do 14,5 mesaica nebolo po zuboch ani chýru pri malej a potom mala do pol roka všetky, čo mala mať.takže po 3-7 zubov naraz nám rastlo.ale malá bola v pohode, ani som nevedela, že lezú.malému sa už mesaic kluju dva spondé a zatial je vonku iba štvrťka z jedného.
6. júl 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina aj ja som s Kikou chodila k Rohovskej :slight_smile: velka velka spokojnost !!! Malej odstranila po 1 sedeni takmer uplne šušlanie, po dvoch uz nesuslala a po asi troch mesiacoch cista reč aj R .. to ju totiz ucila nakoniec a do tyzdna ho vedela :slight_smile: a mala sa tam vzdy tesila :slight_smile:
7. júl 2011 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susika ďakujem, za chvíľu už bude po tehuľkovaní :grinning:

@katrin21 aj my sme s ňou boli veľmi spokojní :slight_smile: tiež nám pomohla, akurát Kubko má problém že veľmi rýchlo rozpráva a vtedy sa zabudne :sweat_smile: ale keď ho upozorním tak rozpráva čisto, my sme mali problém so sykavkami, hlavne č, ž, š :unamused:
7. júl 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi niekto poradiť,kde v PD zoženiem koleso na plávanie pre najmenších??ale nie to klasické žlté hranaté..dík..
9. júl 2011 o 22:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 moja, mozes mi povedat, kde sa nachadza ta logopedicka a dat na nu tel? So starsim som chodila k inej, asi rok, sice sa upravilo, ale trvalo to dost dlho. Aj mladsi ma problemy a to uz ide do skoly. Tak by sa zislo rychlejsie "uzdravenie"... Dakujem!
10. júl 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 bohuzial :( kedysi sedela v byvalom urade prace na zapotockoch, ale neviem, ci tam este je.... a cislo na nu nemam :( uz je to 6 rokov.....
10. júl 2011 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 hm, vdaka, ani som o nej nepocula... tak asi ostava ta stara... :frowning2:
10. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nasla som na internete.
10. júl 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 nasla som na internete
10. júl 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok