Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

eimiky
5. sep 2011

@bambulka82 Dutkech už nie je v Žiari?

bambulka82
5. sep 2011

@eimiky je stale v Ziari, je tam primar..v piatok u neho rodim 😀 ale nerobi tieto 4D sona, tie robi iba dr. Zeliznak

eimiky
5. sep 2011

@bambulka82 rodíš v Žiari? počula som, že sú tam mamičky spokojné 😉 tak rýchly pôrod bez komplikácií a Durkech je odborník, nemusíš sa báť 🙂

bambulka82
5. sep 2011

@eimiky dakujem 😉 ano v Ziari..a hlavne kvoli tomu, ze je tam on sme sa rozhodli pre Ziar 😉 ja ho poznam este z Handlovej, skoda, ze nam tu zatvorili porodnicu, ale co uz.

adula3334
5. sep 2011

@eimiky a preco si od neho odisla?

eimiky
6. sep 2011

@adula3334 ja som k nemu nepatrila, patrím k Borkovej 🙂 ale 3D robil v tom čase v Ha iba on.

21
6. sep 2011

@matilde111 od 6.mesiaca.

matilde111
6. sep 2011

@21 tak to mám ešte časúúúú... 🙂

21
6. sep 2011

@matilde111 😀 😀 😀

rejka
6. sep 2011

matilde111 Do hudobnej školy Yamaha chodia mamičky s detičkami už od 4 mesiacov.
Ak máte niekto záujem dozvedieť sa o Hudobnej škole YAMAHA viac, 7.9. 2011 od 15:00-17:30 je Deň otvorených dverí v nových priestoroch HŠ YAMAHA na Hviezdoslavovej ulici 9 v Prievidzi (žltá budova oproti farskému kostolu, 2. poschodie)

21
7. sep 2011

Demitra... ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

bubba
7. sep 2011

demitráááááááááááááááá ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

21
7. sep 2011

@rejka aha, neviem preco som si myslela, ze od 6....... vdaka za opravu.

lenadka
7. sep 2011

@21 a co tam na tom kurze konkretne sa robi? kedy zacnes chodit, o kolkej to byva atd. atd.??? 😕 😀 som ta zavalila otazkami cooo? 😅 😀

lenadka
7. sep 2011

@21 uz to citam o tej skole, celkom faajn to vyzera, potrebujem ale vedeit cas a den kedy kurz byva aby som mohla povedat ci ideme alebo nie 😉

21
8. sep 2011

@lenadka mojo, ked si pisala, uz som bola hlboko..... V pravne byva zatial vo stvrtok- dnes o 9.00, idem a v pd asi v utorok, neviem o kt. ( robilo by ti problem chodit do pravnaaaaa??? ☹ 😨 )

lenadka
8. sep 2011

@21 preco az do Pravna??? 😝 to uz skor v ten utorok do PD 😅 😅 😅

lubart7
10. sep 2011

Ahojte, neviete o nejakom detskom zubarovi(zubarke) v PD?

eimiky
11. sep 2011

@lubart7 neviem ako to presne je ale dieťa by mal zobrať zubár podľa obvodu,normálne dospelácky.
S mojou zubárkou som už dohodnutá,že mi malého od 3 rokov zoberie do starostlivosti.Skús sa popýtať svojho zubára.

lubart7
11. sep 2011

@eimiky moja zubarka povedala, ze deti neberie a podla obvodu neviem zistit kam patrime, byvame v necpaloch a zda sa mi , ze je to podla obvodu na severe, ale ta dot.pani doktorka vraj isla do dochodku...tak budem patrat dalej 🙂

eimiky
11. sep 2011

@lubart7 na severe je detská zubárka, pamätám si ju ešte zo ZŠ, kam sme museli povinne chodiť, volá sa Lednická ale k nej by som dieťa nedala 😖 nemám dobré skúsenosti.

lubart7
11. sep 2011

ved to, vsetci, ktori si ju pamataju, maju negativnu skusenost, skusim radsej pohladat inu 🙂

qetinka
11. sep 2011

@lubart7 tá dr.jr uz na dôchodku 🙂 🙂

hanka21
12. sep 2011

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť neakoho doktora - doktorku ktorí robia v Pd 3D 4D ultrazvuk?Bez toho že mám u neho kartu?Ak ano možem poprosiť v IP kontakt atd...dakujem... 🙂

matilde111
12. sep 2011

@lubart7 skús budovu na kruhovom objazde oproti Kauflandu...je ich tam niekoľko a dobrých a berú aj detičky...🙂

matilde111
12. sep 2011

@hanka21 http://www.gynferea.sk/
bola som u Dr.Hudeca túto jar a nepatrím ku nemu, treba sa tam objednať. Všetky informácie ako a kedy nájdeš na stránke...

lubart7
12. sep 2011

@matilde111 dakujem , skusim, uz mam aj typ 🙂

eimiky
13. sep 2011

@lubart7 ja chodím pri kaufland ku Gordíkovej, zrovna dnes som u nej bola, ale ona mimo obvodu nezoberie.ale je ich tam viac tak možno niektorá vás vezme aj mimo obvod.

lubart7
13. sep 2011

skusim to poriesit, ale teraz je mala chorá, tak sme to museli odlozit :( uz som konecne zistila , ze podla obvodu patrime dr.Paprancovi, ale neviem, ci sa nebude mala bat, ked nebude pani doktorka, ale pan doktor 🙂

dualcore
13. sep 2011

no mne robil dr.Hudec 3D-4D ultrazvuk a fotky v 2009roku ked som cakala prveho syna a bola som maximalne spokojna.krasne zabery.dal si naozaj zalezat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre