Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

adula3334
20. okt 2011

@paola881 ak bude skarede pocasie,tak by som isla...aj ked neviem,momentalne mame obdobie nie,a panicky strach z neznamych priestorov,aby tam nahodou nebol doktor 🙂 tak len place a place...

paola881
20. okt 2011

@adula3334 ved jasné 🙂 ja tam chcem ísť kvoli tomu aby bola malá medzi detmi ked už von sa moc nedá :-/ a kamoška mi vrvela,že je to tam fajn...ty si odkiaľ?

adula3334
20. okt 2011

@paola881 no.je to tam fajn,a hlavne vela novych hraciek!a si uz s niekym dohodnuta,ci idete len same?ja som z kamenca.

paola881
20. okt 2011

@adula3334 Mám ešte kamošku,tiež má 11mes.dievčatko,tiež by chcela ísť...ale ked nepôjde,pôjdem aj sama 🙂 určite tam raz pozrieť pôjdem budúci týžden.

iplusr
20. okt 2011

babulky prievidzanky. my sme zacali s prikrmami - neviete poradit, kde v pd zozeniem bio zeleninu. V tescu mavali organicku, ale uz som ju tam nevidela....

drnduliak
21. okt 2011

@iplusr no to je v pd problem, ja som sa zo zaciatku tiez pokusala zohnat biozeleninu, v tescu maju obcas bio cuketu, jablka, alebo banany...ale mrkvu som nikdy nevidela......mozno niekde na trznici by sa dalo zohnat, ale nemam tolko casu na obehavanie celej pd, takze som skoncila pri beznej zelenine

katrin21
23. okt 2011

@drnduliak brusne tance sa tancovali v XOANE, na starom sidlisku dole pod jednou bytovkou.. ako je stara poliklinika a pred nou bytovka, tak z je tam v pivnici priestor, tam mali sali so zrkadlami a tam sa tancovalo.. kedysi som tam chodila..ale neviem, ci po minulorocnych zaplavach to tam stale je..... vchod bol z druhej strany, nie od polikliniky 🙂 ale inak to boli dobre brusne, na dobrej urovni, skus sa informovat v Xoane priamo 🙂

Baby, toto je druha tema ? lebo zatial som videla len Halo Prievidza. tato tema je tu odkedy?

eimiky
23. okt 2011

@katrin21 len zmenili názov

katrin21
23. okt 2011

aha, no mi odlahlo, ze som nieco zmeskala, lebo uz sme chodim pomenej 😀 ked uz teraz byvam v TT ... 😀

adka7755
29. okt 2011

ahojte,...chcem sa spýtať na slniečko...ako to tam teraz funguje a kedy sa stretávate?? iem, že je to v škôlke na žabníku, lebo chodievam okolo aj s malým ale zaujímalo by ma, v ktoré dni a o koľkej sa stretávate...ďakujem za info 🙂

matilde111
2. nov 2011

Ahojte baby, nemáte prosím vám niektorá z PD na predaj klokanku, aby tam dieťatko mohlo byť otočené aj chrbtom k maminke a tatinovi?

monulik0209
6. nov 2011

@matilde111 myslis taku obojstrannu??? ze babo ti moze byt otocene k tebe aj od teba aby videlo???

wikikollarova
7. nov 2011

ahojte!najde sa tu niekto zo zapotociek na kocikovanie???samu ma to uz nebavi a ten moj je stale v robote.dobre by mi padlo pokecat si s nejakou mamickou a vymenit skusenosti.....dakujemmmm 🙂 🙂

mataharyy
7. nov 2011

Ahojte,
chci se zeptat jestli náhodou někdo nemáte zkušenost s http://www.funnyacademy.sk/jasle_skolka_uvod.htm ?? Ať už se školkou, nebo jen s těma kurzama? Případně jaké je školné u té školky? Nevím zda jsem natvrdlá, ale našla jsem jen cenu kurzů... 😅

eimiky
7. nov 2011

@mataharyy platobné podmienky obdržíte pri osobnej návšteve, tak podľa mňa to tam nemajú uvedené.

mataharyy
7. nov 2011

@eimiky Poslala jsem jim e-mail, jde mi o orientační cenu, navíc při dalším zkoumání jsem zjistila že je tam psáno že je to pro děti do čtyř let, tak nevím, pak zas dávat dítě jinám... 😒 No uvidíme, každopádně to je celkem zajímavé 🙂

matilde111
7. nov 2011

@monulik0209 áno, presne takú, ale už mám...tak sa tatino tešííí...🙂

monulik0209
8. nov 2011
drnduliak
9. nov 2011

holky chodite niektora s detickami aj do brany na namesti?

weirdo
11. nov 2011

@mataharyy - tusim je to okolo 200€ mesacne ...

mataharyy
11. nov 2011

@weirdo Jo už mi odepsali 220€ školné, 69€ zápisné a 2,6€ strava/den

monickapd
13. nov 2011

Ahojte 🙂 vonku je poriadna kosa, na kočíkovnie to pre mňa rozhodne nie je, čo zmysluplne podnikate doma s detmi ženičky? 🙂

drnduliak
13. nov 2011

@monickapd kosa ale krasne, ja som s malou denne aspon hodku az dve vonku, zblaznila by som sa doma 😝

monickapd
14. nov 2011

No ja na zime bez snehu nič pekné nevidím 😀 a navyše, moje detičky sú už mesiac brutal chorľavé, malá ma každý op týždeň zelené sopliky, no hrúza, keď musím, tak len do školy a domov s ňou 😉

katrin21
15. nov 2011

@monickapd na zelene sopliky sup k lekarke po Pamykon kvapky

monickapd
15. nov 2011

Ten máme pomaly každý druhý týždeň..

drnduliak
15. nov 2011

@monickapd hmmm, tak potom sa nedivim, ze sa ti nechce von...ale mozno by jej ich prave ten ostry vzduch vytiahol 😉

cherry1981
15. nov 2011

Ahojte baby, prosim Vas tie co chodite k dr. Keszegymu ako je to v tehu s fotkou.
Ked mi bude robit sono dava fotku babatka? Alebo mozem si ju vypytat a da ju bezproblemov?

cherry1981
20. nov 2011

@kkatrina Ahoj obraciam sa na teba kedze viem, ze chodis ku gynekologovi Keszegymu.
Prosim Ta ako to bolo u teba ked si bola tehu a s odberom krvi. Som sa docitala ze uz som mala mat zakladne odbery krvi za sebou a on mi este nic nebral 😕 😕 😕 neviem ci tam mam zajtra zavola a informovat sa , alebo je to jeho bezny postup???? 😕
Pripadne ak viete niektora odpovedat budem velmi rada. Hlavne tie ktore patrite ku gynekologovi Keszegymu 😒

cherry1981
20. nov 2011

@paola881 Ahoj prosim Ta aj ty chodis ku Keszegymu vies mi odpovedat na predchadzajucu otazku? Ak si to este pamatas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre