• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
@cherry1981 ahoj, on tie prvé odbery nerobí - teda tie do 10 tt - všetko potvrdzuje sonom - ako vieš, už som písala, on každé vyšetrenie robí sonom, vôbec nie zospodu. Takže myslím že prvý krát mi bral krv asi v 16 tt - približne a to 4 skúmavky - a vtedy bral všetko - proste všetky odbery. Takže neboj, všetko čo potrebuješ ako tehotná spraví, nič nezanedbá :slight_smile: a potom berie ešte krv kvôli železu vo vyššom štádiu tehu :wink:
20. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 a foto - keď si vypýtaš, tak vytlačí :slight_smile:
20. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina Dakujem Ti pekne, ano ja idem ku nemu 1.12 a to budem v 16tt, ukludnila si ma velmi pekne Ti dakujem aj za informaciu o fotke este raz velke dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahoj,ja si to už dobre nepamätám...Mne bral krv na začiatku,ked som tam bola v 8tt a potom už nie,iba ked som bola na glukozovom teste tak z prsta,viac nie....
20. nov 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 Dakujem si zlata ze si mi aj ty odpisala :slight_smile:
20. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 zamálo,neviem asi som ti nepomohla,ale som si istá,že mne bral krv raz normálne a raz na cukor.
20. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 Mne pomoze kazdy kto mi poradi, ale teraz do poradne nedavno k nemu chodila aj
@kkatrina Tak uz mi napisala ze v 16tt jej robil odbery na vsetko tak som kludnejsia :slight_smile:
Este raz Vam baby dakujem :slight_smile:
20. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 niet za čo :slight_smile:
20. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som síce neni z Prievidze, som z Handlovej ale chcela som sa vás spýtať či niektorá z vás nebola na 3D/4D ultrazvuku na uniklinike u pána doktora Hudeca, myslím že tak sa volá ale podobne...ak ste tam niektorá bola tak ako ste boli spokojné? čo na to hovoríte? za odpoveď vopred ďakujem
27. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2606 pozri pár strán dozadu maminy sa o ňom bavili aj o 3D ultrazvuku u neho :wink:
27. nov 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eimiky aha ďakujem tak to idem pozrieť, priznávam sa že som nečítala vôbec tie strany keď ich je tu tak veľa hihi
27. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2606 - ahoj. Ja som bola, sice to stalo tusim 67€ a bolo to rychle (ako vzdy mal naponahlo :wink: ), ale tak stalo to zato ...
27. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo tak keď teda to stálo za to tak to risknem lebo neviem kam by som inam šla, v žiari čo som tak čítala tak neboli moc spokojný no a mne dala kontakt doktorka až niekam do bánoviec či kam to ale ja sa tam nemám ako dostať, autobusom je to asi ďaleko...tak hádam budem spokojná :slight_smile: za tie peniaze. ďakujem za odpoveď
27. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2606 - za malicko. Vlastne dostanes foto aj videjko, aj tych par sekund/minut, co drobceka uvidis, je ocarujucich ... takze spomienka pekna :dizzy_face: . Vtedy som este mala normalny prijem, tak mi to urcite zato stalo :wink:
27. nov 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo no tak to verím že to musí byť očarujúce :slight_smile: už sa neviem dočkať, kamarátka ma od toho odhovárala ale ona to nechápe keď v nej nerastie taký drobček, už len to že kope je aký zážitok tak vidieť ho takto musí byť nepopísateľné :dizzy_face:
27. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika2606 aj ja som bola u Dr. Hudeca na 3D/4D ultrazvuku a je to dobré už len kvôli tomu, že dôkladne pozrel celé bábätko. Dokonca sme videli ako hýbe jazykom :slight_smile: Pozrel srdiečko, močový mechúr a vlastne skontroloval všetky končatiny a orgány. Celé to trvalo cca pol hodinu. Tiež mi niektorí ľudia hovorili, že na čo tam idem, zbytočne vyhodené peniaze, ale takto som bola kľudnejšia, keď som vedela, že je malá v poriadku a vyvíja sa tak, ako má.
27. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika80 Ahoj, tak ma veľmi teší že si bola spokojná :slight_smile: Objednám sa tam aj ja, je super že bábätko celé skontroloval počula som že niektorý to iba tak odfláknu. Hádam bude mať toľko času aj na to naše bábätko :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby robíme Mikuláša v sobotu o tretej ak máte záujem napíšte rp dám viac info :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal by niekto zaujem o tehu oblecenie za symbolicku cenu velkost cca 38 40 z Prievidze a okolia osobny odber.
14. dec 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2606 Ahoj, chodím k Dr. Hudecovi a jsem velmi spokojená a věř, že si ten čas najde, je velmi zodpovědný, takže se neboj :wink:
14. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mataharyy Ahoj, to som veľmi rada :slight_smile: ďakujem veľmi pekne, objednaná som na pondelok tak sa neviem dočkať :wink:
14. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2606 - no co, ako si dopadla? :slight_smile:
19. dec 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo veľmi dobre :slight_smile: som naozaj spokojná a pán doktor je strašne milý človek tak nám tam bolo príjemne ale strašne rýchlo to ubehlo, dokázala by som tam ležať a dívať sa aj hodiny :grinning:
19. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monika2606 Gratuluji k svatbě a jsem ráda že jsi si to koukání na mimčo užila, je fakt že člověk tam odtud odchází a vůbec mu nepřijde že tam byl nějakých dvacet třicet minut :dizzy_face:
21. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy jeeej ďakujem :slight_smile: , áno neskutočne rýchlo to ubehlo, som mala pocit že sme tam boli tak 10 minút :grinning: ale tak ono čas vždy rýchlo letí keď ti je niekde dobre :slight_smile:
21. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte viete mi niektora poradit kde sa daju spravit pekneumelecke fotocky s detickami v pd??? nejaky dobry fotograf/fotografka ???
17. jan 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 Prý Valovič (či jak se to píše), ale krom focení v porodnici s ním jiné zkušenosti nemám :wink:
17. jan 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy vdaka ale toho nechcem....ja som snim mala skusenosti a dakujem neprosim :unamused:
pripadne este keby niekto fotil v bojniciach.....ja som mala kontakt na jednu pani,ale ta sa mi neozyva,tak uz to asik nerobi
17. jan 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulik0209 Tak pak už opravdu nevím, jeden čas jsem po tom pátrala a pak jsem to vzdala :sweat_smile:
17. jan 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok