• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
@alka221 ahoj, mne ju zavadzal uz dva krat a bola som spokojna, nie je sa coho bat a uspat asi tazko, to je zalezitost par sekund :wink:
@monulik0209 @weirdo baby aj ja odporucam peta meciara, fotil nam svadbu, prve a pred nedavnom aj druhe dieta a vzdy som bola veeelmi spokojna, ma peknu pracu :dizzy_face:
30. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kakajka dakujem,aspon vidim ze ma dobre ohlasy :slight_smile: no ja pockam asik na jar,ckcem nejake pekne fotky aby bola mala odfotena vonku :slight_smile:
30. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakajka a ani daky sprej na znecitlivenie? vraj sa to bezne pouziva...rozmyslam ze si ju dam, kolko ta vysla naposledy? a kolko berie on za zavedenie,
30. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prievidzanky. v obuve na zapotockach oproti predajni drobcekovia maju velky vypredaj detskych topanociek. Kozene topanocky od slovenskych vyrobcov (wanda a tripos) za 7-9eur. My sme tam nakupili hned 4 pary. Nevedela som vybrat.
6. feb 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina Ahoj prosim Ta chcem sa opytat, Keszegy Ti robil prietoky? Alebo si bola v nemocnici, a v kolkom tt?
Lebo mne povedal, ze za poplatok to robi aj on :confused:
13. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahoj mne nerobil, lebo ja som od 35. tt chodila už k Lánymu do nemocnice, tak mi to spravili tam. Ale inak mi povedal že by mi ich urobil on, tak neviem. Nemáš dopredu dohodnutého pôrodníka?
13. feb 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkatrina A v 30tt ti nerobil? :confused: No nemam ale chcem si len ja neviem koho kedze obe deti predtym som rodila v HA a v Bojniciach nikoho nepoznam. Rozmyslala som nad primarom :confused: Len ked nic dobre na neho nieje pocut. A kedy si ho treba ist zajednat: Myslela som ze mam este cas
13. feb 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..Chcela by som sa spýtať či mi neviete poradiť,kde sa dá alebo u koho požičať vysavač na tepovanie v Prievidzi...Mám sice len taký malí pred telkou a maá v izbe ale zišlo by sa ich poriadne vydrhnuť..darmo ich drhnem vanišom to už nepomaha...
18. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka21 odpoveď v IP :slight_smile:
18. feb 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: ...chcem sa Vas opytat, ci prebieha v PD kurz plavania pre najmensich, kde, v akom case, ktore dni a kolko kurz stoji...dakujem za vsetky infosky :wink:
25. feb 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@willi pozri www.mimifit.sk my sme chodili od 3.m platili sme cca 33€ za 5 lekcií a plávalo sa v bojniciach v nemocnici.
26. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paola881 dakujem krasne :wink: ...celkom sa mi to paci...v Mt tiez organizuju kurz plavania pre najmensich, ale 8 alebo 9 lekcii stoji 90€...a to sa mi zda uz dost premrstena cena...kedze mame babku a dedka v PD, spojili by sme prijemne s uzitocnym :slight_smile:
27. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este pozeram, ze su tam aj lekcie gratis a do bazena mozu ist obidvaja rodicia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, odporučte mi prosím nejakého dobrého všeobecného doktora.. Ďakujem :slight_smile:
27. feb 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla pre dospelych???toho by som aj ja potrebovala, detska mi uz avizovala, ze ma vyradi :sweat_smile:
27. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drnduliak :grinning: Tak to sme na tom rovnako. Doteraz som mala spoločnú dr. s mojim synom :grinning: Aby to tak blbo nevyzeralo, už som si bola po kartu, tak hľadám nejakého skvelého všeobecného dr. PRE DOSPELÝCH :grinning:
27. feb 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete náhodou o nejakej sociálne slabšej rodine z PD a okolia, čo majú malé bábo? Darovala by som plienky 4-9kg...
27. feb 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla presne aj ja mam s malou rovnaku doktorku :wink: mne to pride prakticke, poriesim vsetko jednym vrzom :sweat_smile: ja som rozmyslala na Berkesom, nemate s nim niekto skusenosti?
28. feb 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla Ahoj, ja osobne chodim k dr. Obertovej, aj s muzom aj mojou maminou a je fajn, teda klop klop :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vygooglim si ju :slight_smile: Ďakujem za tip :wink:
@tibinka22
29. feb 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla je v Uniklinike.... zaujima sa aj o akupunkturu..... je fajn....
29. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ahojky aj ja odporucam mimifit,aj mi stale chodime a malej sa starsne paci :slight_smile:
29. feb 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ja sa vam tu znovu primiesam... @paola881 a ostatne, ktore maju zaujem - tento vikend stretko v PD , kto sa prida? @rosaria teba beriem automaticky :wink:
29. feb 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani84 jasné už sme 4:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem koculky :wink: ...uz sme sa rozhodli, ze aj my vyskusame mimifit :dizzy_face: ...
@monulik0209 kedy ste zacali? kolko mala Sofinka?
1. mar 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosaria prideme aj my :slight_smile:
1. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dani84
@rosaria
@luculiatko a kde dáme rande a kedy????Tajte tip kam s detmi :sunglasses: už sa tešíme :slight_smile:
1. mar 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi aj my plánujeme od polky marca.
1. mar 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paola881 @dani84 @luculiatko @bambulka82 no mohli by sme sa dohodnúť na nejakom čase a miesto??? neviem korzo? alebo?
1. mar 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok