• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
@cobhan no odisla som od nej preto ze tiez potrebujem niekoho kto ma aj sono a je trosku viac odbornik, je vzdy naozaj velmi mila ale to niekedy nestaci nad vsetkym len mavne rukou ze to je v poriadku a tak.. takze preto som odisla inak nic proti nej nemam..
11. apr 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drnduliak dakujem tak asi skusim jeho :wink: ja mam ohladom Mihalovej taky isty pocit ako ty vzdy mila ale slaby odbornik asi...
11. apr 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorinka ahoj ja som u koszegyho a je super :wink:
11. apr 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, kamoška predáva oblečenie, ak máte niektorá záujem napíšte mi do IP pošlem telefónne číslo na ňu :

predám bábatkovské oblečenie, prevažne chlapčenské, max do dvoch rokov, nájdem aj autosedačku, vajíčko do 9kg, vysokú stoličku na krmenie, fusak, hrkalky hračky, veci rozpredám aj osobitne nie len v balíku,,,, (prosím zdieľajte možno sa vášmu známemu niečo hodí)
11. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo a koľko stál?
12. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didididi - fuha, tak to Ti ozaj nepoviem, nepamatam si ...
12. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorinka ja doporučujem Mudr.Gažo...
19. apr 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorinka Ja som zase odišla od MUDr.Gaža, pokiaľ som tam chodila raz do roka tak sa dalo, ale keď som bola tehotná, bola to hrôza. V nemocnici mi tvrdili, že vraj jeho "citlivé" vyšetrenie mi spôsobilo predčasný pôrod v 35t. Po jeho vyšetrení som sa vždy cítila hrozne :frowning2: . Teraz chodím k MUDr. Lányimu a som spokojná.
21. apr 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeee:slight_smile:tak my sa učíme akurát cikať do nočníka a ked sa oteplí tak šup holú riťku do gatiek a ideme na ostro:slight_smile:
24. apr 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky viete mi poradit nejakeho dobreho zubara pre malu ... chcem ju zacat zoznamovat aby sa potom tolko nebala :slight_smile:
26. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luculiatko vidíš nad týmto som aj ja rozmýšľala.... a tiež neviem... snáď maminy poznajú dobrého.... má už všetky zúbky? moja už áno, už by som aj mala s ňou ísť asi :confused: :confused: :confused:
26. apr 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 Nie my mame len 10 zubkou ale pediatricka mi odporuca aby som zacala malu pomalicky oboznamovat :slight_smile:
26. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luculiatko - my chodime s nasou malou k zubarke, ktoru mame aj my, prave minuly piatok sme absolvovali prvu prehliadku, ma 22 mesiacov :slight_smile: . Pred rokom sme tiez skusili na oboznamenie, ale nechcela moc. Inac je to Dr. Belanova a my sme spokojni :wink:
26. apr 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luculiatko no aj ja hladam pre malu...hovoria ze aj v novakoch na poloklinike je dobry zubar :slight_smile: len neviem ako sa presne vola :slight_smile:
27. apr 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monulik0209 ahojte aj my chodime do Zemianskych Kostolian zubarovi dr.Kmeť je celkom prijemny malym sme boli prvy krat v januari mal jeden kaz tak mu to vyplnil a v auguste mame prist na preventivku :slight_smile:
29. apr 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, poraďte nejakého super fotografa / fotografku z PD.. Chceme si dať porobiť nejaké profi fotky s drobcom.. Osobná skúsenosť??
3. máj 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla Pozri : https://www.facebook.com/#!/pages/Nikola-Bodova-Photography/288755651156616 alebo tu : http://www.nikolabodova.sk/ , je to moja rodina, ale nejde o to, je fakt úžasná aj ako fotografka aj ako človek :wink:
3. máj 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywulla ahoj, skus miriam denciakova photography, super fotky dobra cena mila baba
4. máj 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mile mamicky, pozyvam vas na cvicenia s detickami info na fecebooku pod znackou stastny delfin :slight_smile:
5. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamičky, na Zapotôčkoch je otvorený nový obchodík s detskými vecami- oblečenie, kočíky, postieľky, fľaštičky,pre detičky detský kútik, a časť predajne je aj secondhand, volá sa Detský raj u Timejky , je na ulici Bukovčana vedľa bývalej Pizzerie Peťka. Môžte sa pridať aj k priateľom na facebooku- Detský raj Timejka. Odporúčam, sú tam dobré ceny. :dizzy_face:
5. máj 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maata12 Dakujem uz som sa prihlasila K MUDr. Koszeghimu na uniklinike.. tak dufam ze budem spokojna objednali ma az na jul ale co uz to nejako vydrzim..
7. máj 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, je tu nejaká mamička medzi Vami, čo zapísala dieťatko do MŠ na Športovú ulicu tu v PD??? Mne ešte stáále neprišlo rozhodnutie- teda nezavolala p.riaditeľka- lebo povedala, že bude volať a nič zatiaľ..... Nechcem byť nedočkavá a vyvolávať jej, tak skúšam sa tu spýtať.... :wink: ďakujem za info, ak niekto vie....
13. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...ak by ste potrebovali k nejakej priležitosti misy, či chlebové torty, ohláste sa mi.... :DDDDD mám tu aj album...prajem vám krááásny zbytok nedele :D
3. jún 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@molly28 kukala som a žiadny album nevidím s tortami...
11. jún 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba no zmazali mi ho :/// ale daj mi mail adresu a ja ti poslem výtvory na mail... :D
11. jún 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky ja som tiež z okolia PD konkrétne z Dolných Vesteníc tak ma napadlo, že sa sem k vám pridám :slight_smile:
22. júl 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henriett19 ahoj, vitaj, ale je tu mŕtvo v tejto téme.

Poprosila by som o radu, kam by sa nám oplatilo ísť v okolí Prievidze na výlet s tromi krpcami. Ideálne by to bolo vo vzdialenosti max. cca hodinu autom.
vďaka
@bubba
@molly28
@mimonenka1
25. júl 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dobromila na prvom mieste vedú habakuky je to síce 1,5 hodky cesty,ale je to tam pekné, potom napríklad ten rybolov v sebedraží,ešte som tam nebola,ale celkom si to tam chvália. kúpalisko v partizánskom - úžasné možem vrele odporučiť,my už inde ani nechodíme ( v pe majú aj mliečny bar,krásne ihrisko hned za ním.. )... hodinku od pd je aj Trenčín ,tam je celkom pekne, Zlaté moravce - koníky ... záleží aj od veku detičiek.niekedy úplne postačí ísť do lesoparku a tam sa uťahajú lepšie ako kdekoľvek inde. alebo niekde na salaš ...do 1 hodiny cesty ťažko nájdeš zaujímavú destináciu ...
29. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ďakujem za tipy :wink:
30. júl 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dobromila dúfam že aspon v niečom pomohli :slight_smile:
30. júl 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok