Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

zuzik311
19. nov 2012

@monulik0209 no ja som tu od začiatku 🙂 len poslednú dobu nestíham chodím sem veľmi málo

zuzik311
19. nov 2012

@monulik0209 som si sekla tému 🙂 ďakujem
tu som neni od začiatku.
kočky kam idete rodiť ? bojnice?

monulik0209
20. nov 2012

@zuzusimu no ja som mala na 17.1 a mala sa narodila 24.1. 🙂

monulik0209
20. nov 2012

@zuzik311
@zuzik311 ja som rodila v bojniciach a bola som spokojna,keby bolo druhe,tak idem znova do bojnic 🙂 🙂

zuzusimu
20. nov 2012

@zuzik311 tak ja čakám prvé a nejdem vymýšľať...veď neviem kedy to príde tak pôjdem pekne do Bojníc...aj moje sestry tam rodili a boli spokojné 🙂

bambulla
21. nov 2012

@cherry1981 ahoj my tam chodime je v pohode az na to cakanie v cakarni boli sme objednany na 8.30 zo synom do ambulancie nas zobrala o 11.30 boli sme tam este aj s babatkom lebo som ho nemala kde nechat a ked som jej povedala ze sme tu s babatkom povedala mi ze musite pockat 😝

luci137
21. nov 2012

@bambulla presne, strasne dlho sa tam čaká aj my s malým sme čakali dlho a za pár dní nás to čaká znova 😒

cherry1981
21. nov 2012

@bambulla
@luci137 Dik baby uz sme tam boli my sme si zaplatili prednostne neviem si predstavit cakat s pol rocnym dietatom niekde tri hodiny.

bambulla
21. nov 2012

@luci137 my sme mali ist minuly piatok a ani som nebola zacali sme tam chodit s tym ze maly mal tri roky a nechcelo sa mu este rozpravat ale nic na nom nevidela ze by mal byt v poriadku uz zacal blabotat potom sme boli este raz a uz teraz som tam nebola

lauritka
16. dec 2012

ahojte. chodi tu este niekto ?? 😒

molly28
16. dec 2012

@lauritka je to smutné ale zdochol tu už pes :////

lauritka
16. dec 2012

@molly28 no jo.. hladala som lucka_maximko.. nieco odomna kupovala a neozvala sa mi... ☹

molly28
16. dec 2012

@lauritka no videla som tu také meno, ale v tejto skupine nie...

lauritka
16. dec 2012

@molly28 no neviem, kde ju najst.. co je s nou 😒

lauritka
16. dec 2012

@molly28 no to viem.. len tu uz asi od konca noembra nebola...

molly28
16. dec 2012

@lauritka aha...tak potom nevivedm...osobne ju nepoznám

lauritka
16. dec 2012

@molly28 ok, nevadi dakujem, snad sa este ozve..

zuzik311
7. jan 2013

kočky ahojte neviete poradiť neakého dobrého pediatra v PD?

eimiky
7. jan 2013

@zuzik311 my chodíme ku MuDr. Šefčíkovej na sidlisko a sme spokojní, ešte ja som k nej patrila ako dieťa takže mám overené 🙂

tibinka22
7. jan 2013

@zuzik311 osobne chodím s malou k MUDr. Vozárikovi na Zapotôčkoch, aj ja som k nemu chodila ako dieťa... Ale dobrá je aj MUDr. Maslenová, sídli v bývalej "závodnej poliklinike" pri výškovej....

21
14. jan 2013

@zuzik311 asi neskoro, ale aj Falatova je super... Uz chodime s tretim, aj ked byvame v Pravne. Ona radi aj cez vikendy, stale je na mobile, dokonca kvoli malemu prisla aj cez vikend do ordinacie..

zuzik311
14. jan 2013

@21 ahoj super nie neskoro. a kde ma ambulanciu?

21
14. jan 2013

@zuzik311 v tej "obchodnej pasazi" na zapotockoch, skoro kde vozarik. su to spolocne dvere s lekarnou na hurbanovej ulici.

simaha
14. jan 2013

Ja som prehlasila obe deti dr.Maslenovej a som velmi spokojna .

vejka8
22. jan 2013

ahojte

kočky neviete mi povedať,po čom pečie tortičky tá Norika z Novák?hľadám nejakú super cukrárku.........
ďakujeeeeeeeeeem 🙂

vejka8
22. jan 2013

@21 ahoj,teraz čítam,že chodíte Falatovej......ona fakt ochotná poradiť aj cez víkend?máš skusenosť?
minule som veľmi potrebovala poradiť a som sa bála ju vytočiť,viem že by ma neodmietla,ale som nenabrala odvahu.........ale ako naša pediatrička je fakt super 🙂

21
22. jan 2013

@vejka8 ano, chodime, a poradi hocikedy, dokonca pribehla aj tesne pred odchodom na dovolenku, ponahlala sa na lietadlo... volam, ked je nieco, s cim si neviem rady, vzdy poradi... VZDY. nestalo sa, ze by odmietla...(aj ked som pisala sms, potom prezvonila a ja som zavolala a kecali sme... 😀 😉

vejka8
22. jan 2013

@21 no super vedieť,nabudúce vyyužijem 🙂

lenadka
22. jan 2013

@vejka8 my chodíme k Dr. Matuškovej v Chrenovci, ona tiež je na telefóne 24 hod. Každý deň má pohotovosť u seba v ambulancii a keď nemá príde domov za dieťatkom, donesie vždy aj lieky. Veru nie raz sme to využili 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre