Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
24. mar 2014

@martinka_martinka preco? nahodou stare sidlisko je super lokalita na byvanie🙂 do hypermarketov dojdes aj pesi, je tam blizko park, zelen...bazen.... obchodiky po ruke... nahodou podla mna fajn na byvanie.....
Urcite lepsia poloha ako zapotocky, alebo sever...

martinka_martinka
24. mar 2014

@katrin21 boli sme tam pozreť jeden byt a bol fakt pekny musím uznať, ale predtym sme už jeden pozreli a ten ma velmi oslovil takže sme nakoniec isli pozret tie byty len preto že sme to mali dohodnute takže mna už potom žiaden až tak neoslovil ako tento co prave mame v necpaloch 🙂 ja som spokojna už 🙂

tatinka
25. mar 2014

@katrin21 a aku ma cenu ? dakujem za info 🙂

katrin21
25. mar 2014

@tatinka uz som u nej dlhsie nebola, lebo uz nebyvam v TT 3 roky, ale ceny mala take normalne...

tatinka
25. mar 2014

@katrin21 no ved ja tiez nebyvam v TT, byvam v PD 🙂

katrin21
25. mar 2014

@tatinka prepac 😀 este asi spim, myslela som to opacne..uz 3 roky nebyvam v PD, ale byvam uz v TT 🙂 ale predtym som tam chodila stale a spokojnost, tusim salon33 sa to volalo.. ceny take normalne 🙂

tatinka
25. mar 2014

@katrin21 dik za info 🙂 uvidime , popytam sa 🙂

verca7989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilke
28. apr 2014

Nepoznáte niekoho, kto v Prievidzi či okolí vyšíva košieľky na krst?

wery1
3. máj 2014

Ahojte... Pristehovala jsem se s dcerkou do PD a hladáme nové kamarády na ihrisko,výlety a tak... Funguje to tu ješte? 😀

cherry1981
26. máj 2014

Prosim Vas poradte dobrého diabetologia v PD, ak poznate, pripadne z vasho okolia ak si niektorého chvalia viac iného menej, viem, ze su tu traja a netusim ktory je ten lepsie potrebujem to surne prosim dakujem

jorsulova
17. aug 2014

Ahojte baby ake mate skusenosti so sukromnymi jaslami v pd? ktore su dobre a ktore nie? co v ktorych chyba? dakujeeem

domi1988
4. sep 2014

Je tu prosim niekto kto chodi k drfalatovej a cverhovej?? Potrebujem sa nieco opytat

cherry1981
4. sep 2014

@domi1988 My chodime k Falatovej

domi1988
4. sep 2014

@cherry1981 a si spokojna?

cherry1981
4. sep 2014

@domi1988 ano som uz tam chodim s detmi 14 rokov

domi1988
4. sep 2014

@cherry1981 ok, dakujem za nazor..

kajamatus
21. sep 2014

AHOJTE maminky z Prievidze, prepacte, ze som Vam sem nakukla 😉 , ale chcem Vas poprosit ci viete nieco o CIBAMEDE Jednodnovej chirurgii konkretne MUDr. Ladislav Babiak, ci nahodou nemate skusenosti a informacie o spokojnosti pacientov. Mala by som podstupit chirurgicko plasticku operaciu, tak zistujem info. *Budem Vam vdacna ak mi napisete SS.

Dakujem 🙂 KAja

zuzanapd
21. sep 2014

@kajamatus spokojnosť... mne robil žily na nohe a super...

monika6813
21. sep 2014

@wery1
ahoj ...ja som síce s okolia PD , ale občas dobehnem do PD . ak budeš chcieť tak mi napíš IP .

kajamatus
22. sep 2014

@zuzanapd dakujem za info 😉 , nebol problem s preplatenim ZP. Vies teraz su skoro vsade nestatne zariadenia co nemaju zmluvy alebo aj maju a vsetko si ako pacient platis. v ktorom roku si bola na zakroku?

zuzanapd
22. sep 2014

@kajamatus dokonca mám rakúsku poisťovňu a bez problémov...

lucwika
24. sep 2014

Ahojte kocky, mamicky... chcem sa spytat sa sukromne jasle-skolky.... mam jednu skusenost, chcem sa o nu podelit, ale najprv sa vas pytam co si myslite o jasliach Hrivko a Funny kids..
Chcete vediet o aku skusenost ide? Sama som sa cudovala ze aj s takymto pristupom sa da stretnut.

lenadka
14. okt 2014

@lucwika ani z jednou nemám osobnú skúsenosť, moja len chvíľku chodila do Delfína na adaptáciu a tam prístup celkom fajn. V jasliach Hrivko začala nedávno pracovať moja kamarátka, tak len z jej pohľadu a rozprávania môžem hodnotiť úplne neobjektívne. Chodí zničená ako pes domov, lebo tie detičky treba veľa vodiť, nosiť, ale páči sa jej.

olivka_zlatko
14. jan 2015

Ahojte, malému vyberáme ZŠ v Prievidzi. Ale sme prisťahovalci a tak sa vás chcem opýtať na vaše skúsenosti s deťúrencami v školách? Vyberáme medzi ZŠ Dobšinského - blízko a ZŠ Mariánska - páči sa mi kvôli krúžkom.

PLEASE niekto? :D

jorsulova
29. jan 2015

@lucwika o aku skusenost ide????

jorsulova
29. jan 2015

@mimonenka1 dobry den miriam,planujete aj tento rok burzu detskeho oblecenia? dakujem

lucindaa7
4. feb 2015

@olivka_zlatko ahoj možem odporucit zs mariansku ja sama som na nu chodila a už vtedy bola vysoko nad inými skolami aktivitami a kružkami..teraz tam chodi kamaratkina dcera a velmi chváli

olivka_zlatko
9. feb 2015

@lucindaa7 Dakujem za odpoved 🙂

maickamf
24. mar 2015

@olivka_zlatko na Mariánsku chodí sestrin syn (7r), už 2x mali na škole vši, veľmi veľa úloh pre prvákov, zlá komunikácia učiteľov s rodičmi, nezmyselné poznámky za každú blbosť... už aj ľutujú, že ho tam dali, na to aká ospevovaná tá škole je, nestojí za veľa. sto ľudí sto chutí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre