• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
Ahojte baby ja sice niesom z PD ale potrebovala by osm poradit nejake obchody s kocikmi...je ich v PD viac???
13. máj 2015 o 08:19  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Si tehotná? môžeš získať výhody a zľavy až do konca roka! čakáš bábätko ešte tento rok? toto bude možno práve pre TEBA!
13. máj 2015 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maickamf ahoj, sorry, ze tak neskoro odpisujem. Dakujem za nazor :slight_smile: nakoniec na ale muz prehlasoval,ze cim blizsie tym lepsie - mame este mladsieho skolkara. a ide na Dobsinskeho,kam podla obvodu patri. A dufam,ze sa mu tam bude pacit a neskor sa uvidi.Ak sa bude dobre ucit,moze ist na gympel alebo sa budeme trapit. Ako by sa trapil asi aj na Marianskej.
21. júl 2015 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim, zajtra cestujem s dcerou a v PD cakame cca3 hodiny na vlak. poradte pls najblizsie ihrisko alebo nieco kde sa mozeme zatial vyblaznit :slight_smile:
30. júl 2015 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé mamičky z Prievidze! Ak budete potrebovať služby opatrovateľky pre svoje dieťa, odporúčam kontaktovať moju maminu - Alena 0908/527870.
6. okt 2015 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte hladam kamaratku z okolia prievidze...
9. okt 2015 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!!!..skusim to aj tu :slight_smile:...nejaka mamicka z Lehoty pod vtacnikom na spolocne kocikovanie?...nebyvam tu dlho,tak znamosti mam este velmi velmi malo :slight_smile:...pekny den...
20. okt 2015 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa spytat ci mate dobre skusensoti s akupunkturou v Prievidzi, ak ano prosim mohli by ste mi niekoho konkretneho v tomto meste odporucit ? vopred vdaka...
14. nov 2015 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatinka odporúčam pani doktorku Čverhovú ;)
20. dec 2015 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zellvicka kde posobi ?...a dakujem za info
21. dec 2015 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatinka vo výškovej budove, kde je top cafe :slight_smile:
22. dec 2015 o 02:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte baby,,,jaj vemi sa ospravedlujem,ze mimo temu ale mama otazacku na ludi z PD,,hladame ubytko,,prosim Vas viete mi dat neake referencie na penzion benedikti v PD,,dakujem,,a prepacte ,,,dufa,ze som Vas nenahnevala tou otazkou. :confused:
18. júl o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok