Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paharita
13. máj 2015

Ahojte baby ja sice niesom z PD ale potrebovala by osm poradit nejake obchody s kocikmi...je ich v PD viac???

sladkasue
13. máj 2015

Si tehotná? môžeš získať výhody a zľavy až do konca roka! čakáš bábätko ešte tento rok? toto bude možno práve pre TEBA!

olivka_zlatko
21. júl 2015

@maickamf ahoj, sorry, ze tak neskoro odpisujem. Dakujem za nazor 🙂 nakoniec na ale muz prehlasoval,ze cim blizsie tym lepsie - mame este mladsieho skolkara. a ide na Dobsinskeho,kam podla obvodu patri. A dufam,ze sa mu tam bude pacit a neskor sa uvidi.Ak sa bude dobre ucit,moze ist na gympel alebo sa budeme trapit. Ako by sa trapil asi aj na Marianskej.

ranko
30. júl 2015

Zdravim, zajtra cestujem s dcerou a v PD cakame cca3 hodiny na vlak. poradte pls najblizsie ihrisko alebo nieco kde sa mozeme zatial vyblaznit 🙂

jasna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ariana258
9. okt 2015

Ahojte hladam kamaratku z okolia prievidze...

boogina
20. okt 2015

Ahojte!!!..skusim to aj tu 🙂...nejaka mamicka z Lehoty pod vtacnikom na spolocne kocikovanie?...nebyvam tu dlho,tak znamosti mam este velmi velmi malo 🙂...pekny den...

tatinka
14. nov 2015

ahojte, chcem sa spytat ci mate dobre skusensoti s akupunkturou v Prievidzi, ak ano prosim mohli by ste mi niekoho konkretneho v tomto meste odporucit ? vopred vdaka...

zellvicka
20. dec 2015

@tatinka odporúčam pani doktorku Čverhovú ;)

tatinka
21. dec 2015

@zellvicka kde posobi ?...a dakujem za info

zellvicka
22. dec 2015

@tatinka vo výškovej budove, kde je top cafe 🙂

diska
18. júl 2016

ahojte baby,,,jaj vemi sa ospravedlujem,ze mimo temu ale mama otazacku na ludi z PD,,hladame ubytko,,prosim Vas viete mi dat neake referencie na penzion benedikti v PD,,dakujem,,a prepacte ,,,dufa,ze som Vas nenahnevala tou otazkou. 😕

tatinka
21. máj 2017

ahojte, prosim vas vedel by niekto poradit dobreho a sikovneho murara (co vie aj dlazbu a kachlicky dat) v Pd, pripadne okolia ? ale len ak mate osobnu dobru skusenost, na nete sice najdem vela murarov ale ktory z nich je sikovny a aj cenovo dostupny to netusim, mali by sme vacsiu robotu pre nho, komplet dlazbu v dome polozit,kachlicky, tak isto na terasu dlazbu spravit, natahat v dome omietky,vymurovat sprchac a tak dalej,,,ak mate dobru skusenost prosim posunte ku mne kontakt 🙂 potrebujem to cim skor tym lepsie 🙂 prosim aj napiste co vam robil a v akej cenovej relacii asi , velmi pekne dakujem, pekny dnik zelam..

adena13
24. máj 2017

Sú tu nejaké maminy z Bojníc??Mám 8-ročnú dcérku a rada by som tu niekoho nového spoznala.Bojničanky, ozvite sa mi!!!

tatinka
20. nov 2017

Ahojte.prosim vas neviete ci niektory gynekolog v Pd alebo okoli ma kardiotograf alebo dopton?

liliwhite
3. máj 2018

mamičky z PD, vyberali vašim deťom nosnú mandľu v PD, resp. v Bojniciach? Robí sa to len v úplnej narkóze alebo aj v čiastočnej? Nerobia to aj na jednodňovej chirurgii? Ďakujem.

tatinka
5. dec 2018

Ahojte,prosim vas ak sem este niekto chodi viete mi poradit niekoho kto v pd alebo bojniciach cvici bobatovu metodu s babatkami?ak viete prosim o kontakt...surne.dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre