Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
13. aug 2007

Mne potom tiekla len taká priesvitná voda a potom to dostalo mliečkovú farbu. 😀

lenadka
13. aug 2007

stani stale hladam fotku torty a niiic 😀 😀 😀 ale tie nove fotky su zlate 😉

stanka7
13. aug 2007

Mám ju v počítači ale je tmavááááá nieje ju dobre vidieť 😠 Ale fotila som aj obyčajným foťákom tak možno tam.... 😉

lenadka
13. aug 2007

jaaj ale to neva, hod aj tmavu, ved potom zmazes alebo vymenis🙂

stanka7
13. aug 2007

Myslíš?Ale fakt je tam tma 😒

lenadka
13. aug 2007

stani da sa to s toho celkom rozoznat-pekne si to ozdobila 🙂

kika13
13. aug 2007

Ahojte, dnes mam den blbec, rozbila som pohar, vyliala vazu, ked som menila kvetom vodu, vyliala som si odsate mliecko ☹ , moj mi povedal, sadni si a nic radsej uz nerob a nicoho sa nechytaj 😅 . Je sice 13.-teho, ale ako kike13 by mi to nemalo vadit a nieje ani piatok, budem asi prepracovana, alebo co. A co vy, co mate nove 😕 ???

srdcko
13. aug 2007

kika13, posli stareho s malym zajtra na prechadzku, ma byt zevraj pekne a hod si slofa....nevsimaj si vsetko, co musis urobit a oddychni si... 🙂

kika13
13. aug 2007

to je asi dobry napad 😔

jesenka
13. aug 2007

kika, brusko boli, ale kazdy den menej, uz je to takmer v poriadku, este par dni a natiahnem tie nohavicky 🙂
srdcko, a vies ze ti to zavidim? teda to, ze ta povazuju skor za sestru ako maminu, ved je to super ! 🙂

paska
13. aug 2007

brý večer
kika takéto stavy poznám 😅 srdcko ti dobre radí 😉 pospi si a spapaj aj volačo dobré 😀

jesenka
13. aug 2007

bry vecer
baby, ako dlho vam trvalo, kym si bradavky zvykli na kojenie?
mam zufalo popraskane kazdu chvilku do krvi, boli a stipe...nepomaha ani kalciova mast, ani krem z aventu, ani cicaderma..len odsavanie a krmenie z flase kym sa zas daju dohromady a to je otrocina
nastastie mala je super, nema problem s papanim z prsnika aj flase, cumel silikonovy, kaucukovy, tenky, zrezany, natural,...ale ja by som radsej len kojila

paska
13. aug 2007

jesenka mne pomohola velmi z oriflame tá mastička v ružovom gulatom kelímku tuším sa to volá ružový zázrak 😉

jesenka
13. aug 2007

viem ktora, si poklad, tu mam doma tak idem vyskusat!!
boze, dufam ze pomoze

srdcko
14. aug 2007

jesenka, to aj ja som mala take popraskane bradavky, dokonca som sa obcas zlakla, ci Adko negrcka krv, ale to, ako som ho nakojila, mal krv z bradaviek ☹

kkatrina
14. aug 2007

ahojky, Maťka k včerajšiemu hlúpemu dňu sa pridávam. Kubko od rána do večera len plakal, nechcel spať, jesť proste nič, nemohla som sa od neho pohnúť ani na 2 kroky a už škriekal ako zmyslov zbavený. ☹
Večer nám jedna milá pani vypočítala že na dokončenie domu ešte potrebujeme tak zhruba pol melóna, tak som dostala druhú šokovú terapiu. A že vraj maj kľud pred pôrodom. To sa aj dá? 😨

kika13
14. aug 2007

kati vylupime banku 😀 , co ty nato? Aj ja chcem prerabat dom 😠 . Ja mam mast na bradavky z DM drogerky babylove, stala do stovky, nieco podobne ako avent, len hustejsia, lepsie drzi, netreba ju umyvat pred kojenim, ruzovy zazrak je tiez fajn 😉 .

kkatrina
14. aug 2007

Maťka s tým prerabanim domu si to ešte poriadne rozmyslite, ja keby sa mám druhý krát narodiť tak už nikdy. Sa normálne divím že mi prestalo tvrdnúť brucho a nemám bolesti, lebo keby si videla čo stváram tak ma niekam nakopeš. Každý deň keď je Peťko doma makáme spolu na dome. Včera sme upratali celú strechu - ponosila som také štósy dreva, že sa dnes čudujem že stojím na nohách. 😒
A nepovedala som ti ešte najlepšie správu. Moja svokra ide 15.10. na operáciu chrbtice a ja mám posledný termín 11.10. takže paráda. 😲
Neviem či si to mám ísť hodiť alebo čo. Ja s malinkým v pohode, ale čo s Jakubkom, kto ho zavedie do škôlky, a kto sa akože postará o svokra tak to teda neviem. Moja švagrina sotva. 😠

kika13
14. aug 2007

kati to nemyslis vazne, ze nosis drevo 😠 , co si rozum potratila, mam pre vas brigadnika, ked budete potrebovat pomoct, co urcite budete, tak sa urcite ozvi, sam sa ponukol a mysli to uplne vazne 😉, len daj vediet kedy. A manzel si nemoze zobrat tyzden dovolenku, alebo tvoja mamka a nechodil by za ten cas do skolky?

kika13
14. aug 2007

kati uz si kupovala to polohovatelne lehatko?

srdcko
14. aug 2007

kkatrina, aj som som chodila muzovi pomahat do prace, ked som bola tehotna, asi v 6tom mesiaci, som mu miesavala omietku takym velkym miesadlom a prezili sme to obidvaja 🙂

kika13
14. aug 2007

srdcko, ved ty si ju mala tiez vyhresit 😠 😠 😠

srdcko
14. aug 2007

kika13, ale ved tehotenstvo nie je choroba 🙂 ked nebudes 9 mesiacov zit ako normalne, teda trocha sa obmedzovat, potom to bude tazke, ked sa ti narodi babo, vsetky tie povinnosti..to je aspon moj nazor...

kika13
14. aug 2007

ja viem, ze to neni choroba, ale Katka uz jeden predcasny porod mala, nastastie to dobre dopadlo.

kika13
14. aug 2007

kati prepac som to sem asi nemala pisat, ale setri sa prosim ta 🙂

jesenka
14. aug 2007

my sme sa tiez stahovali, ked som bola v 8.mesiaci, tak som malovala izby a vsetko co so stahovanim suvisi, a nakoniec som prenasala...ale fakt by si sa mala setrit, to nie je sranda, hlavne nic tazke nedvihat !!! najlepsie nenosit vobec nic !

srdcko
15. aug 2007

ja som to nemyslela zle...na co sa citis, to robis....ale pravda je, ze treba si davat pozor

lenadka
15. aug 2007

baby, ja som v 7 mesiaci vyberala mrkvu a bolo jej tak vela ze do furika som ju davala a ked som plny furik vliekla kopcom hore k ceste, manzo zo strechy mi krici: "miláááčik..." a ja natesena, ze mi povie, nevlec to pomozem ti...viete co mi povedal? "Nedavaj si toho tak vela, odnes to na 2x" 😠 😀 😀 😀 😀 inak furik mi nerobil problem ale to zohynanie k tej mrkve a tahanie zo zeme, tak som s tym po 1 furiku praskla a manzo to potom v dazdi v oktobry vyberal 😎

domeenika
15. aug 2007

pekne ranko, chcem sa vas spytat.. nemate skusenosti s hnackou v tehotenstve? kedze uz nic nejem tak nieje taka casta,ale tie krce sa nedaju zastavit.. prosim poradte co na to..

kkatrina
15. aug 2007

maťka neboj už sa šetrím, a kubko mi pomáhal 😀 peťko nie je nadšený tým že som to robila, ale keď si to neurobíme my dvaja tak nikto.
no a v septembri určite bude musieť ísť na OČR on s tým počíta, moja mamina si chce kubka zobrať, len neviem či to je dobrý nápad oddeliť ho odo mňa, aby nemal pocit že ho už nechceme. Tak som rozmýšľala že by radšej prišla sem a vodila ho do škôlky.
To lehátko mi chce kúpiť sestra prečo sa pýtaš? Ty ho nepoužívaš?
domeenika ja som tiež mala v 6. mesiaci hnačku našťastie len 3 dni a z toho len 1 som takmer umierala od bolesti. Ale na lieky zabudni a to som sa pýtala aj lekára. Keby ti to trvalo moc dlho, alebo si mala moc silnú tak jedine do nemocnice na infuzky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre