Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
25. aug 2007

Ahojte ja len na chvíľu Leni bola si hore na lazoch?My sme boli v tých Tepliciach ale malá prerevala cestu tam aj späť 😠 hlavu som mala ako balón.Bolo jej teplo v tej sedačke chúda bola celá spotená tričko vlásky. 😖 Skoda hovoriť druhýkrát pôjem radšej na Lazy.Majte sa. 😲

paska
26. aug 2007

vstáááávať 😀 😀 😀 😉 a obed nedelný robiť! 😀 😀

stanka7
26. aug 2007

Pasi už si navarila? 😀

kkatrina
26. aug 2007

mne v nedeľu varí obed svokra a dokonca teraz pečie aj koláč, mňam 😀

maťka to občas budú také noci,aj ja som kubka prenosila na rukách raz za čas a bola som odsťahovaná v obyvke aby sa peťko vyspal do roboty 😵

leni aj ja chcem vedieť ako bolo na lazoch, pôvodne sme chceli ísť, ale mňa by už museli vyviesť helikopterov 😠

kkatrina
26. aug 2007

no keďže nikto nepíše tak si asi užívate super rodinnú nedeľu 😵
závidím vám ja som sama s kubkom a ten chce len pozerať šmolkov takže kukám tiež 😀

kika13
26. aug 2007

no mas pravdu uzivame si nedelu, grckame cely den 😢 , zajtra ideme k doktorke, radsej by sme asi kukali smolkov, a to ma maly meniny 😒

kkatrina
26. aug 2007

maťka to mi je ľúto ☹ , len pekne choďte a pýtaj sa na gastroenterológiu a nedaj sa odhovoriť. budem vám držať palce 😉

kika13
26. aug 2007

Kati gastro je hned dole pod Borkovou, tam mam aj doktorku, to je detske gastro, ci je to tam pre vsetkych? To by som tam pri jednom vsetko vybavila, som zvedava na tuto noc. Vyvysili sme mu madrac v postielke, dufam, ze sa aspon trochu vyspi, dnes sme ho prenosili na rukach, alebo sedel v lehatku cely den. Ked ho polozim, hned mu z papulky zrazene mliecko tecie 😢 .

kkatrina
26. aug 2007

maťka detske gastro je v pd na detskej poliklinike pri Magure, mudr. Maslenová, neviem či niečo také je aj v ha ale skôr si myslím že nie

paska
27. aug 2007

prvá 😀
kika no aká bola noć? malinký zlatý a takto sa musí trápiť ☹

kkatrina
27. aug 2007

paska ty máš toľko energie hneď ráno? o koľkej vstávate? 🙂

jesenka
27. aug 2007

ranostajky ! 🙂 ako to baby zvladate, deticky, domacnost a este aj skore vstavanie? 😲
my sme dnes vstali o pol 11

paska
27. aug 2007

jesenka a to ako robíš varíš makový odvar? 😀 no mna deti zobudia už o pol šiestej takže o osmej mám už niekedy aj navarené

jesenka
27. aug 2007

zatial nie, ale ked bude treba 😀 😀 😀 my sme velki spachtosi, tak dostala trening uz v brusku a nejako jej to zostalo, vecer buntoší ale potom rano dlho spinka...ale chcela by som mat uz rano navarene, klobuk dole, mate potom dlhy den

kkatrina
27. aug 2007

my teraz vstávame okolo siedmej, ale keď bol malinký tak budíček ráno medzi 5 a 6 hod. tak sa teším teraz na druhé - zase budem ranostaj 😀

kika13
27. aug 2007

Ahojte, dnes doobeda mi nesiel net a potom som akosi nemala stihu, tak sa hlasim teraz. Vybrali sme sa rano k doktorke, zase mala dovolenku, tak nas vysetroval stary pan, napodiv dnes aj rozpraval, inak za neho robi a hovori setricka, on len vypisuje recepty. Povedal, ze podla neho ked Samko nechudne, tak je vraj asi chyba len v technike krmenia, ze bud vela zje, ale skor ze nestiha mu to brusko spracovat, lebo to rychlo zhltne, tak nam kazal zas dat novorodenecky cumlik s jednou dierkou, nech pije dlhsie. Vraj ak mu to nepomoze, tak nas posle na sono pazeraka na oddelenie do nemocky. Vsimla som si vcera na Samkovej hlavicke nejaku hrcu vzadu hore, najprv si vravim, ze ma asi taku capatu hlavicku, ale nie je to v strede, ale na boku. Taky desny strach som dostala, ze co to moze byt, on na to ze co by tam mal mat, ze to nic neni, a len tak z rychlika mu presiel po hlavke rukou, ani to podla mna nenahmatal. Nasa doktorka uz na buduci tyzden robi, tak potom pojdeme a dovtedy to budem sledovat. Ozaj to nemusi nic byt,ale mam z toho strach. Vsimla som si to, ked ho manzel drzal na rukach. Dnes tuu bola kamoska, tak mi trochu pristrihla vlasy, je kadernicka. Konecne uz vyzeram ako clovek. Jesenka nechapem ako mozete spat skoro doobeda, o tom mozeme len snivat, ale nas dnes spravil rekord spal od vecera osem hodim 😀 .

kika13
27. aug 2007

chcela so napisat osem hodin 😅

dobromila
27. aug 2007

ahoj kika,
chudatko Samko, dufam,ze to nic vazne nebude a samo sa to grckanie upravi a aj ta hlavicka ☹
Wow, osem hodin? Moj maly urobil vcera tiez nocny rekord - 5 hodin a aj tak sme mali oslavu. Ak by to bolo pravidlom, tak celkom staci na vyspatie, kedze potom este po papani spinkal dve hodiny 😉 a potom este jednu.

kkatrina
27. aug 2007

maťka a to tie fľašky čo máš nemajú cumle s tou najmenšou dierkou? mne doktorka nakázala do 1 roka dávať tieto cumle ešte aj na fľašu na čajík, že aby sa poriadne vyvinul sací reflex, že vraj to súvisí potom nejako s ďalším vývinom 😒
ja som myslela že keď tie fľašky sú také drahé a sú rozdelené po mesiacoch tak aj tie cumle sú rôzne 😢

paska
27. aug 2007

uha kika 😨 no neboj ono to časom prejde 😉 a tu guličku na hlavičke mala aj siska vzadu skoro na krku aj dokine som to ukazala tiež to sledujeme a nemení sa to (a pevne verím že sa to ani nezmení) 😉

jesenka
27. aug 2007

no, ja ju tak trosku oblbujem 🙂 budi sa vzdy o pol 5 a potom okolo 8-9...dostane papat, zaluzie su zatiahnute takze v spalni je tma, vezmem si ju uz k sebe do velkej postele a tulime sa, zhlboka odfukujem (mam pocit ze ju to hrozne ukludnuje ked dycham na nu, asi jej to pripomina ked bola este v brusku?) a mam zatvorene oci - chvilu sa kontrolujeme navzajom jednym okom - a pravdu povediac neviem, ktora zaspi skor 😀

jesenka
27. aug 2007

drzim palce kika, nech vam to vsetko dobre dopadne, verim ze je to v poriadku, ale urcite nechaj nech sa na nu pozrie aj doktorka ktorej veris, ked sa ti jeho pristup nezdal

jesenka
27. aug 2007

paska, a kedy chodite spavat?

paska
27. aug 2007

jesenka deťúrence už o osmej zalomia 😀 a ja relaxujem na koníkovi 😀 až do zblbuntia 😅 😝 😀 😎 😉

jesenka
27. aug 2007

ja este varim, nech mozeme ist zajtra radsej na prechadzku..a tiez po ocku konikujem, mala vynimocne zalomila o pol 8 🙂

paska
27. aug 2007

ja po osmej nehnem ani prstom 😅 oddych 😀

jesenka
27. aug 2007

jaaaj, ale ja som nehla cely den, pri malej sa neda, cez den nespinka takmer vobec...teda ak neratam doobedie so mnou 😀 😀 😀

kika13
27. aug 2007

kati tie cumle su po mesiacoch, nie flasky, 1-do mesiaca, 2-od zaciatku druheho mesiaca, ten uz ma 2 male dierky.

lenadka
28. aug 2007

caute baby 🙂
stanka, katka, na lazy sme isli okolo 18-tej. Ked sme vystupili kukam naroda-plne lazy od babatiek po dedkov a babky z barlami. Inak vsetci chlapi boli "postihnuty" uz v tom case, normalne som tam triezveho nevidela-tak si vravim, ze to snad ani neni mozne cela dedina na jedno kopyto. Dali sme si gulas - bol dobry, ja male pivo moj muz dve, pozreli zapalenie vatry, pohojdali na hojde, obcurali les-mala cca 3x a raz kakat 😀 😀 😀 a o 20-tej sme isli dolu. To uz vetriesky zvazali ludi do dediny. Ale este aj na druhy den. Tento rok sa im vydaril na pocasie. Ludia tam tahali uz od piatku a vytrvalci boli do nedele poobedia 😀 😝

kika13
28. aug 2007

ahojte, zase sme toho vela nenaspali, brusko trapilo, tak raz ocko pestoval raz maminka, rano sme dali oranzovu hadicku a zas bola delostrelba na mamu a na vsetky svetove strany 😀 ,uz vyzera ze je dobre, ani sme negrckali od vcera 🙂 , tak sa tesim. Teraz sme si schrupli na hodinu a pol, tak uz aspon nevyzeram ako vyorana mys 😝 . Jesenka, Katka este spachtosite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre