• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
ránečko pekné nedelné sa praje :grinning:
2. sep 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe paska ranostajna, nevaris "nedelnajsi obed", ale radsej konikujes? :wink:

kkatrinka, si v poriadku, este doma alebo uz nebodaj v porodnici?
2. sep 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ešte som doma, ale len tak polihujem, akurát som kubkovi zabalila veci do škôlky, keď budem odchádzať do pôrodnice dám vám vedieť :grinning:

sa mi na tom ešte zabáva čo, ale za chvíľu mi asi do smiechu nebude :confused:
2. sep 2007 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi- este zijem :grinning: , takze asi nic vazne, nestihala som, lebo sme mali navstevy. Isla som zato k doktorovi, ze ta krv zosilnela a citila som sa fest slaba, v noci som nevladala Samka drzat na rukach, ked som isla z pohotovosti s mamou, sli sme cez jarmok, normalne mi vadili ludia co sli oproti mne a vsetko sa mi mihalo a marilo, ale uz som ako tak ok. Do stredy som doma sama, potom idem do soboty k nasim, manzel ide na cely tyzden na sluzobnu cestu :cry:, a tam ziadny internet nemam, takze od stredy do soboty ma asi budete musiet ospravedlnit :sweat_smile: . Samko od vcera rana negrckal :slight_smile: , prisli sme nato, ze mu asi vadia prudke pohyby, takze ako s kvetinkou s nim narabame teraz :dizzy_face: , niezeby doteraz sme s nim nejako triasli :sweat_smile: a zatial sa osvedcilo. Kati este aspon tyzden vydrz, boli to urcite len poslovia :wink: ,ale uz sa tesim aj za teba, a drzim palce.
2. sep 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som dneska prva? :grinning: Nas maly zaspal vcera o osmej a zobudil sa rano o tristrvrte na pät :grinning: :grinning: , napapal sa a este stale spi, nemozem tomu uverit, uz ja som vyspata a on este nie :grinning: ,asi :wink: vedel ze si potrebujem pospat ten moj chalanisko. Kati maly chcel ostat v skolke? A co maly diabol zo Sece :angry: :angry: ?
3. sep 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kika to som rada že je vám lepšie :wink:
3. sep 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kubko sa do škôly tešil, už o 7:15 sme klusali peši, lebo bola jeho obľúbené pani učiteľka :slight_smile: ale ona je už dôchodkyňa chodí len pár krát do mesiaca, lenže jeho ozajstná učiteľka tak ochorela, že možno nepríde aj celý rok. Tak máme v dedine novú nepoznanú dilemu - deti v škôlke sú a učiteľku náhradnú nemôžu zohnať (doteraz to bolo naopak) :angry:
malý diabol bol v škôlke hneď bral kubkovi hračky z ruky, ale zatiaľ bol pomerne krotký. Že vraj bude chodiť len na nejaké 2 -3 hod, tak som si vydýchla :grinning:
3. sep 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
kika, ja som na tom bola po porode podobne, taka ble vycerpana, odpadavajuca...bleda ako vygrcany rezanec a citila som sa straaasne slaba. Az sa cudujem, ze mlieka bolo dost. Co najviac oddychuj a dobre papaj a pi. Kasli na diety, na to mas cas. Mne Dr. predpisala mega davky zeleza a potom sa mi polepsilo, si mozno odkrvena :unamused: a tiez som este brala maternu po porode jedno balenie, cize mesiac. Nech si rychlo FIT ti prajem!
3. sep 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi, tak vravis, ze na jarmoku ste sa vysantili?? :grinning: Ved inak okrem kolotocov tam nebolo nic co by za nieco stalo, aspon tie hulakali a robili atmosku...mna asi znechucuje, ze tam chodim pracovne, ked skoncim tak som vycerpana, hlava ako melon a som rada, ked tie ksichty uz nevidim :sweat_smile:
3. sep 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz asi dietu ani nepotrebujem zo 68,5kg mi ostalo 55kg, pred porodom som mala 50 a bola som tenka ako prutik, tak dufam, ze uz neschudnem :confounded: . A dakujem vam vsetkym babenky :wink: .
3. sep 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika, teda poriadne si zhodila...ja tiez tak cca po 2 mesiacoch od porodu mala som 5 kg naviac, ale aj tie zisli neskor dolu. No ako som v praci za rok som pribrala na 60 kg s povodnych 57. Mam len vacsiu rit a vrstvu slaninky na bruchu-taku zdravu a inak nic:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Dufala som, ze ked priberiem, zvacsi sa mi aj objem hrudnika-ale ten nie a nie :astonished: :grinning: Kolegyne stale tvrdia ze som vychrtlina-ale uz starnu a okuliare im treba menit, zato moja mama zahlasi: boze aka si chuda a len preco musis mat tu adamovsku velku rit :grinning:
Ale vsak dobre sa na takom makkom sedi :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló :grinning:

dnes som vybavila posledné potrebné veci a tak si hovorím - hurá môžem ísť rodiť :grinning:

ale potom ma napadlo že u nás sú cez víkend hody, a ešte aj jarmok v Pd tak sa teším, keby som sa ešte dostala medzi ľudí :sunglasses: (až na to že už som ako bomba a nemám si čo obliecť) :angry:

maťka prosím ťa dnes mi majka v banke dala svoju mailovú súkromnú schránku a niekde som ju stratila, môžeš mi ju napísať do IP? ďakujem
4. sep 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :grinning:
žienky som vás zanedbávala :confused: :sweat_smile: :pensive: ale už som zdes :grinning:
kkartin ja už som porodená dávno a furt si nemám čo obliecť :grinning: ale už sa teším na toho tvojho drobca

a ozaj kika kedy sa už konečne stretneme na tom námestí? :grinning: volajte ma vterka :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati mas IP :wink:
4. sep 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska, kika mlci :grinning: a burciak tam uz nepredavaju :frowning2: taku som nan mala chut, ale samej mi to bolo blbe kupit si vylognut a ist. manzel ma neskor tiez nechcel zobrat-sakra, mala som pasi len pekne na teba pockat :sweat_smile:
4. sep 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panecku, ja som si to nevsimla :sunglasses: , pasi na buduci tyzden dakedy moze byt?
4. sep 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ešte máš šancu v pd, môžme ísť v piatok spolu, ty si dáš burčák a ja nejakú kofču :grinning:
teda ak mi prietoky dobre dopadnú :sunglasses:
paska môžme potom dohodnúť nejakú spoločnú dietu :grinning: aj keď jednu už mám zaručenú - štátnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka ďakujem :wink:
4. sep 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš kkatrin na štátnice som ani nepomyslela :sweat_smile: no lenže ja ked mám stres tak priberám a ked sa učím tak mi to dopína len ked niečo chrumem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kika môže :wink:
a v piatok by som si aj ja dala ten burčák :grinning:
4. sep 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pod pasi, ja este neviem ako v piatok s jarmokom, nic neni dohodnute, neviem, chodime s prace okolo obeda, sontrolujeme a uz sa nevraciame, vlani nas na burcak pozval sef a bol celkom dobry, ani som sa s neho nepototo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2007 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi aj ty ešte chodíš na výšku?
ja keď som pod stresom a nestíham tak chudnem :wink:

bola by sranda keby sme sa na tom jarmoku stretli, len to počasie je pod psa. Ja mám v piatok voľno - všetci sú odídení a Kubko v škôlke :dizzy_face:
5. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni v piatok idem do pd už doobeda tak si brnkneme a popijeme dačo :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kkatrin nie že ešte ale až teraz :grinning:
5. sep 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi ides sama ci aj maleho beres? Minule som trepala pre neho piskoty /bezlepkove/ :grinning: a nakoniec sme sa nestretli :confounded:
5. sep 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maleho berem tiež a možno aj sisu lebo neviem neviem či sa do štvrtej stihneme vrátiť a samozrejme aj diega zoberiem :grinning:
5. sep 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni? :confused:
5. sep 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze diega :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved niekto ta musi domov doviest,ze? :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi a kde si začala chodiť? ja tento rok končím na Trenčianskej univerzite v odbore ľudské zdroje a personálny manažment, tak ak by si chodila tiež do Pd môžem ti helfnúť nejaké skriptá a tak :slight_smile:

ja budem v piatok v pd od rána, teda najprv do poradne, potom asi na jarmok, a potom sa budem vracať do bojníc na prietoky :wink:
5. sep 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej len neviem možno pojdeme vlakom minule sme tiež išli sisa mala zážitok :grinning: a ja tiež :grinning:
5. sep 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska pri tomto pocku a mi nechce ani nos vystrcit, dufam, ze sa to do piatku polepsi :sweat_smile:
5. sep 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja chodím do trenčína na brtatislavskú súkromnú ekonomia a manažment ja tiež tento rok končím ale aj tak dakujem :dizzy_face:
5. sep 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok