Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
5. sep 2007

kkatrina, mas to poriadne rozlietane, s takym bruskom sa ti mozno nebde chciet behat po jarmoku-ci sa prekonas? 😀

paska idem do tesca, sefka tu neni tak na otocku, manzo bol pre mna v pondelok v praci a mali sme ist ale "auto" sa nam pokazilo-starter + voda do motora tiekla. Cize nas roztlacili a pre istotu sme uz nestali nikde len kym som zaplatila dvere aj to sedel v aute a daval pozor nech neskape...domov to doslo len tak tak a surne nieco potrebujem 😒

paska
5. sep 2007

a čo?

lenadka
5. sep 2007

mydla pre chlapov na stavbu, telove mlieko pre mamu, ze ako darcek okrem vonavky-aby kzdy cosi drzal v labe ke jej budeme gratulovat a kafco a teskacke mlieko pre malu krabicove...

kkatrina
5. sep 2007

leni ja to snáď ešte rozchodím, tiež potrebujem pár vecí - Kubko má na budúci týždeň narodky a ešte mu nič nemám, a ja si potrebujem kúpiť nejakú nočnú košeľu a zišla by sa ešte 1 fľaška na mlieko

ale po pravde ja na jarmok chodím len na pukance a cukrovú vatu 😀

pasi máš už tému na diplomovku? ja som už začala písať ale len sa tak trápim, lebo nemôžem zohnať väčšinu kníh

paska
5. sep 2007

xixi leni ja so myslela že potrebuješ ničo odomňa

kati ja už píšem poslednú kapitolu ale termín ešte nemám
inak píšem personálny manažment hodnotenie pracovnéhomiesta

kkatrina
5. sep 2007

pasi ja píšem manažérske účtovníctvo - náklady a kalkulácie v praxi, respektíve vplyv manažérskeho účtovníctva pre riadenie firmy - úžasná téma, som si zavarila 😠

napísanú mám prvú kapitolu a obsah, viac nič lebo sa mi profka neozvala či je to dobre, a cez prázdniny pri Kubkovi som nestíhala, tak máš môj obdiv pri dvoch deťoch, teraz už nemám žiadnu adekvátnu výhovorku, keď to ty stíhaš budem musieť aj ja ( a to sa ešte utešujem že Kubko v škôlke a malinký hádam prespí skoro celý deň - teda aspoň zo začiatku) 😀

kika13
5. sep 2007

Paska mate bezlepkovu dietu? Moj brasko to ma, chudacik 😖 . Ja sa lucim do soboty vecera pa pa 😉 .

kika13
5. sep 2007

Stanka je uz v nemocnici 😀 , dnes, alebo zajtra bude mimi, sa tesim 😀 , dostala vyvolavacku chuda 😖.

kkatrina
5. sep 2007

Tak to je fajn že to už bude mať za sebou, len ju ľutujem, vyvolávačka nie je ktovie čo, a prečo jej to dali už teraz veď termín má až 11.9., asi sa niečo dialo 😒

potom mi daj maťka vedieť, keď sa jej to narodí

kika13
5. sep 2007

vcera isla od B.-doktorky, a ta jej povedala, ze keby jej zoslabli pohyby nech ide, podla menzesu co mala termin, ten uz presvihla, vravela ze uz ma strach, ja som si sla po kartu k doktorke, tak som jej povedala, ze jej pozrem, ze ako robi primar, len ten tam nemal ziadne ordinacne hodiny. Akurat isla okolo doktorka Matuskova, co ma prepustala, tak som sa opytala, ze co ma robit. Povedala, ze nech urcite sa pride ukazat na porodnicu, nech necaka, pisala mi dnes, ze sa vobec neotvara a do konca tyzdna by sa nic nezmenilo, preto vyvolavacka 😒 . Jasne , ze ti dam vediet 😉 . pa pa vypinam comp 😎

lenadka
5. sep 2007

kika paskyn nema bezlepkovu dietu, to len pre istotu, a tiez preto, ze ta zenska v tom obchode kde ich predavali ich vykreslila v superlativoch ake su super a ako ich mamicky beru, lebo su balene po dve a este cele v krabici,no a ze si to maminy chvalia lebo zoberu dve piskoty idu von a ostatne nezvlhnu atd.
Moja krpata automaticky otvorila krabicu a hned sa ponukla potvora 😅

kkatrina
5. sep 2007

už som krátkovlasá 😀

len Kubko plače že už ma nemôže chytať za vlasy 😵

jesenka
5. sep 2007

jeeej, kkatrinka, ja som na EU este len v stvrtom, takze ak budem potrebovat nejake skripta, ktore ste mali aj vy, mozeme sa nejako dohodnut 😉
len este neviem ani, kedy je zapis 😲

lenadka
6. sep 2007

Katkaaa hod foto 😉

jesenka, co ty tu po nociach vypisujes? Hajde spat 😔

paska
6. sep 2007

jesenka nesranduj ja som len v treťom 😅 štvrtý si vyhadzujem z hlavy 100 tisíc na školu nemám 😅

kkatrina
6. sep 2007

jesenka jasné že sa dohodneme, ty chodíš EU v Ba?

My platíme 15 tis. za ročník tak paska ak máš chuť, môžeš prestúpiť 😀

leni prosím ťa pred časom si si písala asi so stankou, že kde sa dajú kúpiť ozdoby na tortu - majú ich aj v tescu? a na ktorom oddelení by som to kúpila, ja som ohľadom týchto vecí totalny antitalent, ale svokra chce malému upiecť na narodky tortu a poverila ma touto úlohou

jesenka
6. sep 2007

Lenadka, no po nociach mozem, lebo cez den sa pri malej nedostanem k nicomu 😉 ale zas nemusim skoro vstavat, tak si to mozem dovolit...ale aj tak, dnes rano sme si s mangelom hovorili, ze kde su tie casy, ked sme spavali do obeda 🙂

paska, 100 tis. za rok??? to snad nie !

Kkatrinka, hej, chodim na EU do Ba, teda 3 roky som bola v Zarnovici, lebo tam bolo detasovane pracovisko pre externistov na uctovnictvo. Cestovala som do Zarnovice aj ked som zila v Ba, hlupe ze?

A tie prve 3 roky ma vysli komplet na 100 tis (8000/semester, naklady, cestovne,...)

paska
6. sep 2007

no ja platím 31tis za rok ale od buduceho roku chcu tých externistov pekne vyšťaviť 😝 a manažment má byť najdrahší až do tých sto litrov 😖 velmi rada by som ešte potiahla ale z materskej to nezvládam ☹

jesenka
6. sep 2007

tak to je fakt vela ! a nechces potom prestupit na inu skolu a dorazit to?

baby, tak ako so stankou? uz sa mala narodila?

paska
7. sep 2007

ahojte 😀
jesenka a kde? myslím že ceny budú všade rovnaké ale ak by som našla niekde čo len malý rozdiel tak sa na to vrhnem 😉 lebo už ked som vydržala 3 roky tak dva sú už "malina" 😀 😉 aj deti budú väčšie

lenadka
7. sep 2007

kkatrina, v tescu vyber o nicom ale v kauflande je dobry vyber, tam kde predavaju cerealie, van. cukor ked vojdes napravo vedla orieskov a suseneho ovocia je regal kde su ozdoby od vymyslu sveta. Pocuvaj a korpus hotovy /3 su v baleni/ tam dostanes za 50 Sk, ja som sa tento rok nestvala s pecenim/muzovi/ a kupila som korpus a naplnila /obrazok torty mam v albume/ a bola celkom dobra, sice ked upeciem cesta je lepsia, ale v tvojom stave sa setri 😉 Chcela som povodne dat spravit oblatku ale tu fotku co som mala na nu dat som nevidela/bola vo fotaku/ a ked ju urobili nas ocino sa na nej tvari ako keby bol zdrogovany, tak som to vzdala a dala na vrch cernice a zaliala zelatinou 😉

lenadka
7. sep 2007

jesenka, jeej ze Zarnovica, ja som pred vydajom tam bydlela a moja mama robi na Okresnom urade v ZA 🙂 😉
veru, aj my sme s manzom volakedy spavali cez vikendy aj do 11-tej a teraz nehrozi 😅

kkatrina
7. sep 2007

leni ďakujem za typ 🙂

stanke sa včera narodila dcéra Vanda - 3080g a 49 cm.

my máme prietoky v poriadku, ale malý má už 3 kg, takže sme sa dohodli s doktorom, že na budúci týždeň to asi ukončíme, dokonca mi sľúbil aj EDU čo je na bojnice úplne nezvyčajné 😉

paska
7. sep 2007

jéj 😵 tak stanke gratulujem a vanduške želám vela zdravíčka 😉

jesenka
7. sep 2007

tak uz je na svete? huraaaaaaaaa, gratulujemeee a tesime sa na nu 🙂 🙂 🙂

kkatrinka, a preco sa tak ponahlaju, ved mas termin az v oktobri, nie? nieco mi uslo?

paska, a co Ekonomicka Univerzita v Bratislave? Neskusala si si zistovat? Ja uvidim ake mame poplatky po novom az na buduci tyzden, po zapise. Tak ti mozem dat potom vediet a uvidis, no worries 😀

lenadka, a ty si original zo Zarnovice?

paska
7. sep 2007

jesenka kukni 😉 ale neviem či by som sa odvážila 😅 my totižto nemáme matiku 😝 aj tak ked budem chceť ísť dalej musím z nej robiť skúšky ale na ekonomickej neviem neviem ....... 😨

jesenka
7. sep 2007

no ak ukoncis bakalara, tak do 4.rocnika nie su prijimacky z matiky, lebo ta sa tiez vyucuje aspon na mojom odbore len v prvaku, ale len z odbornych ekonomickych predmetov. Zistim ti to?

paska
7. sep 2007

jesenka ak by ťa to neobťažovalo budem ti povdačná 😉 😀

zuzu13
7. sep 2007

paska kde si??? 😀

paska
7. sep 2007

šak na koňovi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre