• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

20. novembra 2017 
cau maťka, celkom fajn len Kubko zle spáva, tak by som teraz najradšej zaľahla - ale musím sa s ním priebežne hrať lebo sme sami doma. Inak to ujde len ma strašne pichá zo spodu (nie brucho) ale včera mi povedal že som sa ešte nezačala otvárať tak neviem.
18. sep 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka a vy ako spíte, Samko už v pohode s papaním?
18. sep 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska to je super že sa ti o malého mohla postarať mamina, ja som kubka najprv prevlákala od jednej prastarej mamy k druhej (76rokov a 68 rokov) a potom od 2 rokov zakotvil v škôlke - ale tú škôlku neľutujem, veľa sa naučil, je odolnejší a teraz ako 3 ročný už je veľký frajer
18. sep 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mame dost mliecka tak v poho, len dve noci uz buntosil, tak zaspavam po sediacky :sweat_smile:
18. sep 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka pozrela som nové fotky - krásny, rastie ako z vody :slight_smile:
18. sep 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky kati :grinning:
18. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si kukla malého samka no zlatý je :wink: na živo ho vidím len spať tak mi ostáva len fotky kukať :grinning:
18. sep 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, maly je fakt strasne zlaty, mne sa najviac pacia tie fotky ked babatka sladko spinkaju :pensive: :dizzy_face: a Samko na tej poslednej lieta kdesi v oblacikoch-zlatucky :grinning: zatial sa mi viac na ocina podoba... :wink:
19. sep 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, my sme dnes už v škôlke, tak si trošku vydýchnem :grinning:

maťka tie oblátky budú asi zajtra ale ešte ti dám vedieť

jesenka my sme kubka tiež krstili v Chrenovci ale v sobotu doobeda bez omše, farárko zlatý, ten nás aj pripravoval na sobáš - tiež v Chrenovci, teraz neviem kde budeme krstiť - či tento náš pánko v Kostolnej bude ochotný :astonished:
19. sep 2007 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska uz aj ja mam nadchu :frowning2: , my ideme krstit na buduci tyzden v Sobotu v Lovči, tiez ten isty farar co nas sobasil, doobeda o 11-tej bez omse :wink: . Je to znamy, ak potrebujete farara, tak.. :wink: .
19. sep 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati poviem V
19. sep 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokoncujem, poviem Vladkovi, nech ti brnkne, je v Dolnom Kubine
19. sep 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam tuto temu hore, kde ste vsetky? :confused:
19. sep 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni ja som spala :grinning:

bola som doobeda pomôcť manželovi zbierať jablčka a hrušky do kvasu - tak sa teraz ledva hýbem a za chvíľu šup pre kubka do škôlky
19. sep 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka povedz Vladkovi že ešte raz ďakujeme za nite :wink:

keď nebudeš mať nejaké ovocie alebo zeleninu tak daj vedieť a pošlem ti dobre?
19. sep 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: kika sa liečiš? zajtra ťa pozývam na kávu :wink: sme boli aj dneska v meste len to boli vybavovačky a nakupovačky a potom rýchlo domov variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale zajtra by sme už chceli kávičkovať :wink:
katka a ja už som myslela že rodíš :sunglasses:
19. sep 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som z dediny, nasi nas zasobuju :wink: , dakujeme aj my za oblatky a ty nemas za co :slight_smile:
19. sep 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska a ako v takej zime? Vonku sa uz asi nebude dat sediet a dovnutra s kocikom ako :confused: :confused: :confused: ?
19. sep 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kafco by som si dala :grinning:
19. sep 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka ja viem že vás asi zásobujú, ale nemusíte mať všetko, my napr. tento rok o mrkve len snívame - nezišla ani jedna :angry:

paska rodiť sa chystám v piatok :grinning: tak dúfam že do tretice všetko dobré

inak maťka vravela som aj Vladkovi že piatok je 21. tak to by bola sranda že? :grinning:
19. sep 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fararko bol super, ja som len pokrstena, manzel ani len to, svadbu v kostole sme nemali, kmotrovci su sice sobaseni v kostole, ale on nie je ani pokrsteny a v pohodeeee. Prisli sme po omsi o 12.15 a trvalo to chvilocku, Lucka to prekricala a preplakala, bola pokakana :grinning: a fararko pohodak. Tak by to malo byt, tak som si to predstavovala.
19. sep 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka tak supiš už máš božie dieťa :wink: :wink:
19. sep 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, anjelik od narodenia :sweat_smile:
19. sep 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vsetky deticky, vsak? len niekedy su z nich take male certiska :angry:
19. sep 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no :unamused: mi niečo hovor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivas si ich, co? a najkrajsie su ked spia, mam pravdu?
19. sep 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :grinning: teraz su také dobré :grinning:
19. sep 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o com hovoris :grinning: v noci mi spava v perinke a vtedy je taka este malinka, babatkovska, rozkosna, bezbranna, nadherna...ale cez den, ked spusti ten svoj krik !
19. sep 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka, este si to uzi a neuc ju skoro rozpravat, lebo ti bude odvravat a papulovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: mne bolo niekedy normalne luto, ze moja rozprava a jej rovesnici nie, kvoli tomu odvravaniu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. sep 2007 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni presne viem o čom píšeš, ja som ešte pred 3 mesiacmi snívala o tom kedy bude Kubko poslúchať, a teraz ho prosím nech je chvíľu ticho - a hlavne nech neodvráva :cry:

to čo si mi vravela o Lucke v nemocnici - my máme teraz podobný problém - keď sa mu niečo znepáči príde za mnou a začne ma kopať, biť alebo dokonca teraz už dva dni chytí nejakú hračku alebo vec a hodí ju do mňa :angry:
žiadne výchovné metódy nezaberajú, tak neviem či ho to prejde, ale už nemám chuť stále po ňom len kričať, dávať ho stáť do kúta alebo mu niečo ustavične zakazovať - som z neho proste hotová
20. sep 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok