• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
kati chclapci bývajú jedovatejší sisa ked bola takáto hnusná čo sa často nestávalo tak som jej povedala že si pre nu príde koškár a hned bola dobrá sa ho bojí strašne :grinning: a ked už si na to zvykla tak som mu akože zavolala a telefonovala som s ním (na druhej strane bol pasko a zmenil si hlas :grinning: )
posluchala :grinning: išla jak hodinky :grinning:
20. sep 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi, u nas uz moc nezabera koskar, ale tiez sa jej vyhrazam, ze mu zavolam, berem telefon a ona uz jaci, ale nie ze bude dobra, chce mi ho vytrhnut aby som mu zavolat nemohla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. sep 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás už nezaberá ani koškár ani bubo, on ide do kúta, tam si poplače - chvíľu, potom príde za mnou - mamina moja prepáč, ľúbim ťa, už nebudem, pol hodinu je dobrý a potom sa to celé opakuje dokola. Tak to myslíte že mu mám za pol dňa 5 krát odpúšťať jednu a tú istú vec? Ja už neviem, nechcem byť na neho zlá, ale zase si trojročné dieťa nemôže toto dovoliť, pritom on moc dobre vie že robí zle. A čo už bude robiť keď sa narodí malinký.... :frowning2:
20. sep 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak kati, tvoj to aspon olutuje aj ked len na par minut, ale moja nie, ani za svet sa ospravedlnit, nafuci lica a cusi a zduva sa ako mech :confounded:
20. sep 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve prežívam eufóriu, manžel má podpísaný rozkaz a od 1.10. nastupuje na iné oddelenie, budeme viac spolu a bude bližšie k nám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa s tebou :grinning:
20. sep 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky leni :slight_smile:
20. sep 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som doma a huba sa jej furt nezavrela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas mlady este stale spi v kociku, cakam kedy sa zobudi nech ho okupam
Kati mam pre teba autickove ponozky :wink:
20. sep 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka a kde si mi ich zohnala? ďakujem :slight_smile:

ja neviem či vydržím do zajtra, už do 18.00 hod mám čudné bolesti, ale v noci sa mi nechce ísť rodiť :angry:
20. sep 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati Samko sa narodil 21. o piatej tak to nejako napasuj :grinning:
20. sep 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrinka, moc a moc drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne a nech uz to mas za sebou !!! Tfuj tfuj tfuj a drz sa !
20. sep 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, ja si to uzivam, ver mi :slight_smile: ak bude totiz po nas, tak sa jej ta pusa asi naozaj nezavrie :grinning:
20. sep 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin no čo? :confused:
20. sep 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, dnes som sa zoznamila so stankou, mala Vanda je kraaaasna a taka hrozne malilinka, nasa taka nikdy nebola (Vanda ma 3200g a Lucia sa narodila 4400g) takze sa mi zdala taka drobnucka, no nadherna. A Stanka vyzera fajn, aj ked sme sa videli len minutku.
20. sep 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka ty máš také dlhé háro brčavé?
20. sep 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a tie ponozky som kupila v Handlovej na namesti
jesenka ja som dnes so Stankou volala doobeda a vravela,ze ste sa este nestretli, hovorila ze mala o teba a od malej kvietok na brane :dizzy_face: milé privítanie. Verim, ze si ako kamosky budete rozumiet, Stanka je strasne fajn.Len sme moc nepokecali, lebo Samko zacal robit cirkus, ale chystame sa k nej na navstevu dakedy :wink: .
20. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, haro mam dlhe, rysave (teda povodne hnede, ale farbim), ale brckave nie. Nosim ich casto zaviazane v uzli a z toho sa vlnia, ale brcky by som to nenazvala. Musim tu teda hodit foto, alebo si spravim album. A preco? Videla si ma niekde?

kika, dufala som ze to bude mile :wink: bude fajn tu mat maminu po ruke, odkial je ona vlastne?
20. sep 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra pride kamoska s 3,5 mesacnym milacikom, sa tesiiim a v sobotu ideme vsetci na svadbu dalsej kamoske do bojnic, ta ma 5 mesacneho chrobaka, tak to bude akcia ! Materska skolka na svadbe ! :grinning:
aj fotit idem samozrejme :wink:
20. sep 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka je z Lipnika to je za Chrenovcom smerom na Prievidzu. Prajem Vám všetkým dobrú noc :slight_smile: :pensive:
20. sep 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem kde je lipnik, som povodne z Ha :grinning:
dobruuuu...
20. sep 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.No ked vas tak citam, ako deti neposluchaju, uz sa tesim...
Kika, alebo matka, prosim ta, ked si pisala o tom fararovi...Moja sestra chce dat okrstit maleho,krstu mamu a otca chce manzelov, ktori nie su zosobaseni v kostole, takze im ho nechce nikto okrstit. Nemohla by si sa spytat toho tvojho znameho, ci by to nespravil?
Aj ja davam krstit malu, ale az o mesiac. Doteraz nebolo kedy. Aby mala svojho anielika.
20. sep 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebek potrebujem vediet ci su aspon pokrsteni tí dvaja :confused:
21. sep 2007 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj, teraz ktori? Oni, alebo krstni?Ale spytam sa na kazdeho a vecer sa
ozvem. Zatial pa, ideme papat :wink:
21. sep 2007 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kkatrinka ma Davidka 3700 g, 50 cm narodil sa ráno o štvrtej :slight_smile:
21. sep 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééj...tesiiiim :grinning: riadny chlapisko je to! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GRATULUJEM :wink: a ešte včera vravela že má také divné pocity :grinning:
21. sep 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tu sama so sebou píšem :sweat_smile:
23. sep 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska nemate chut na kolace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
23. sep 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok