• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
kika čo si vypekala? :grinning: len si daj nech som neni sama buchta :grinning:
23. sep 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevypekala len sme boli na oslave a nabalili nám toho moc veľa, potrebujeme s tým pomôcť :grinning:
23. sep 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co baby, aky ste prezili vikend?
23. sep 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka hektický :sweat_smile:, nedavno sme prisli a pred chvilou som zistila, ze som u nasich zabudla monitor dychu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. sep 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste boli het? my sme sa dneska tmolili po handlovej aj som chcela
brnknuť ale som si pomyslela že ste volakde ked si ani na koňovi nebola :confused:
23. sep 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa nebudete tmolit? Inak som taka nemozna, ze som to tam zabudla, ja by som bez toho v noci ani oko asi nezazmurila :sweat_smile:, moj najuzasnejsi manzel na celom svete mi ho isiel zobrat, je to poklad. Lúbim ho :dizzy_face: .
23. sep 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda :slight_smile: a kde to až išiel? a zaspala by si neboj :wink:
jasné že aj zajtra sa tmolíme :grinning: aj s kolobežkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska a o koľkej budete vonku?
23. sep 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked pojdeme pre sisu okolo tretej
23. sep 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť hádam budeme najedený....... no a bol po to v Lovči moje rodisko za Žiarom :frowning2:
23. sep 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti sms že jak ste na tom
a idem sa mangelovi venovať lebo už tu škaredo zazerá na mna :sweat_smile: :wink:
23. sep 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrinke hrozne moc gratulujem a zelam vsetko najlepsie Davidkovi !!! Hlavne nech su obaja v poriadku a zdravucki !!! Kedy ich pustia domov? Jaaaj, bude mat toho teraz doma dost, ktovie ci si najde cas aj konikovat :frowning2:

Kika, a este si nemala s tym monitorom ziadny plany poplach? Ja ho mam a nepouzivam, tak rozmyslam ze je to skoda a mozno by som si mala nastudovat navod a zapojit ho...dosky mam pod matracom prichystane snad od juna, len som sa k tomu akosi nedostala. Mas dobreho mangela, zlaty !
24. sep 2007 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka sa ti nechce spať? :grinning:
24. sep 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, jesenka planych poplachov sme mali zopar prvy mesiac, dost nepravidelne vtedy este dychal, poplach je najcastejsie vtedy ked sa nenadychne viac ako 20sekund a treba ho trosku pomojkat, aby sa nadychol, alarm neznamena vzdy zastavu. Samkovi sa to stavalo ked zaspaval a tvrdo zaspal. Navod sme prestudovali doma povinne obidvaja, zist sa ti to moze naozaj hocikedy a ani to nemusi s monitorom suvisiet. Ja to zapinam vzdy ked spi aj cez den :sweat_smile: .
24. sep 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina - srdecne blahozelam k Davidkovi :dizzy_face: Dufam, ze Ta velmi netrapil, a ze ste obaja fit!
24. sep 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló haló, tu zelený kón :grinning:
24. sep 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem zeleného kóna :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám pre teba malé bodynká my sme už z toho vyrástli :wink:
24. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem čo robíš :grinning: kukáš ten inzerát p3pilko :grinning:
24. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko :astonished: ty ideš pracovať? a kde?
24. sep 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som inzerat, ten sa mi nepaci aje fest drahy, ak mas tie body s dlhym rukavom tak sa hodia :slight_smile: diky, vratime, keby nahodou tretie :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
24. sep 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ani nehovor ti zajtra ešte musím povedať príhodu zo včerajšej noci :sweat_smile: :confounded:
24. sep 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooóó, bude tretie :confused: :confused: ? Som ti zabudla povedat, ze tie veci som vyprala v lovele sensitiv :wink: .
24. sep 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dufam že nie :confounded:
ja v persile tak si to potom ešte preper v lovele :wink:
24. sep 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ty potom v persile :wink: , hadam to uz nebudem prat ked je to oprate, ci treba?
24. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba :wink:
24. sep 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BUDíííííííííčEK :grinning:
25. sep 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska co si strasila o stvrt na dvanast? :grinning: Si tu len mi dve piseme, dufam, ze uz dnes pustia Katrinku :slight_smile: , nech sme aspon tri :wink:
25. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme prišli domov. Ďakujeme za blahoželania. Zatiaľ je to ok, snažíme sa papať mamičkine mliečko, aj keď v nemocnici sme už dokrmovali. :frowning2:
Uvidíme aký režim nahodíme a ešte aj Kubko je doma lebo je zase chorý :angry:

Tak pa zajtra :wink:
25. sep 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok