• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
ok :wink: a kde je kiko?
27. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prievidzanky, tak kde to zije? :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu prvy krat, a konecne som sa odhodla sem napisat.som z pd ale teraz žijem a pracujem v ba, cakam prve miminko a som v 24tt, tak sa este tak okukavam, a budem vdacna za vase rady, akurat som si davala do kopi taky maly zoznam co budem potrebovat,a poviem vam že je toho dost.vsak vlastne vy viete :slight_smile:
27. sep 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivet, vitaj medzi nami :grinning: , tesime sa kazdemu prirastku :wink:
27. sep 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kika akurat som si pisala veci ktore potrebujem este kupit, a co potrebujem do nemocnice a tak ufff na zaciatok je to dost
27. sep 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj čo poviete na Handlovsku nemocnicu ? :wink:
27. sep 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno sa ti toto hodí :wink: http://www.sedmokraska.sk/poradca-porodnice.html, ja som rodila v Handlovej, doktori super, sestricky velka väčšina boli dobré, ale nemocnica je len nemocnica :sweat_smile: , je tam také rodinné prostredie a to veľa spraví, ked tam mas 5 dni trcat. Nadstandard stoji 400sk den, otec pri porode 200sk. Ja som rodila pri primarovi, no riadny klasik. Ozaj kupovala som tri druhy mast na zapareniny niveu, johnsons a rybiu. Rybia je jednoznacne najlepsia.
27. sep 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som maniak cez kociky, takze kocik sa ti aky paci? A kedy bude mimi? Pojdes aj na 3D SONO?
27. sep 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridaj si fotecku nech ta vidime :sunglasses:
27. sep 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som ale zvedavka co :sweat_smile:
27. sep 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska Kiko pracoval musel zarábať na kočík :grinning: a pasko už všetkých vystrielal? :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj a to som si uz myslele ze nik nenapise, fotečku dodam ale nskor teraz nemam žiadnu dobru haa :slight_smile: no nad kočikom som zatal nerozmyslala ale bola som v brne a tam maju super obchod s kočikmi však sa ti potom ozvem. miminko cakame 17.1. 08 tak sa tešime. na 3dvd idem na buduci tyžden v ba uz sa tesim, videla som to u kamošky a bola to krasna pol hodinka jaaaj uz sa tesim :grinning:
27. sep 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika ved páči :wink: ja som faroslepá :sweat_smile: je to ten zelený :wink:
a pasko odkazuje že ešte všetko nevystrielal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale že večer skecne s kikom :grinning:

ivet ahoj :wink: aj ja mám januárča ale 2007 a rodila som aj v pd aj v ha :grinning:
a jednoznačne ha je lepšia :wink: :sunglasses:
27. sep 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farboslepá :pensive: :grinning:
27. sep 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj paška, aj ja som za handlovu,ale vačšinu času travim v ba kedže tu pracujem ja aj muž a tak sme sa rozhodli že sa poobzerame aj tu v ba a to vam poviem to su ine palky,napr. epidural 7000sk doktorovy 5000 sk za losko 500 boze to je co,, neviem no mnie sa to zda dost. :confounded:
27. sep 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7000 :astonished: o tomto neviem za dokiho sa platí ak si ho dopredu zmluvne zajednáš a 400sk za nadštandart za noc inak sa neplatí :wink:
27. sep 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika chcela som ti spravit radost a poslat foto ale nejak sa to nezobrazilo skusim znova :sweat_smile:
27. sep 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikáááá kde síííííííí? vari nie vonku :confused:
27. sep 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt 7000 robila som v ružinovskej nemocnici a mam tam este kamošky tak to viem presne no keby som zamestnanec tak to je ine no už však niesom .no a doktorovi tiez no ked si nejakeho vyberiem ale rozhodla som sa ze im nebudem plnit vrecka do kelu však je to ich povinnost no nie?? a ešte ktomu vraj si potom taku ženu menej všimaju iny doktory že nech sa stara ten komu zaplatila. no a to nepotrebujem :wink:
27. sep 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pasko už vystrielal všetkých :grinning: včul si musí kúpiť novú hru
27. sep 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som sa tešila a on má pokračovanie na dalšom cd :confounded: :sweat_smile:
27. sep 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pasko to je iný bojovník :grinning:
27. sep 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kiko bojovnik pasko je tu
27. sep 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdar som myslel že budeš do rána bojovať
27. sep 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som vsetkych zastrelil teraz druhe cd zacina :sunglasses:
27. sep 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste sa neozyvali ste kupali maleho co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to maš na koľko kým prejdeš posledný level, zajtra ti už dôjdu CD? :grinning: rodinku si poslal spať keď si na nete?
27. sep 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie rodinka je vedla mna a popija :rolling_eyes:
27. sep 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malého sme zatiaľ nekúpali ale tiež sme bojovali celý deň ale s ním :sunglasses: dnes je dosť nepokojný asi chce hrať playko :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sa popíja po náročnom dni fľaška dobrého červeného nezaškodí :grinning: vy ste na mlieku?
27. sep 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok