Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
30. sep 2007

kukli sme 🙂 tato jaký pyšný 😎

stanka_11
30. sep 2007

Ahojte dievcata, konecne sa mi podarilo najst si cas a prihlasit sa medzi vas 🙂
Kati, prave som si pozrela fotky maleho Davidka. Je velmi zlaty.
Matka ty sa liec a ze zdravim tvojich chlapov.
My sme boli s Vandou dnes na nasom prvom "vylete" u nasich a dopadlo to dobre. Trocha som mala obavy z noveho prostredia, ale mala bez problemov spinkala aj tu.

kika13
1. okt 2007

Huráááá, Stanka je tu 😀 😀 😀 . Ahoj, ako mate, ja ti nestiham ani odpisat na mail, vcera sme sa vratili od nasich, tak som to citala, urcite vas prideme kuknut, ked sa dam do poriadku. Posli nejake fotky, alebo daj na konika, nech vidim ako rastie ta tvoja slecna. Fotky mam len tie z porodnice, tak som zvedavá 🙂 . Mne maly spi u nasich lepsie ako doma, neviem cim to je. Spal mi teraz od siedmej vecera do polnoci, potom sa napapal a spal do pol siedmej tem moj chlapik, zase sa napapal a zase spi 😵 . Prvy mesiac to bolo aj s nim vselijake, neboj Stanka zachvilku ti bude v noci lepsie spavat 😉 , stale sa to meni.

lenadka
1. okt 2007

cafte ja som len skocila pozdravit 😀

paska
1. okt 2007

ahojte 😀

kkatrina
1. okt 2007

Stani ahoj 🙂

aj my v noci nespíme práve najlepšie, a maťka som v klube, grckáme o dušu, ale najlepšie na tom je, že grcká materské mlieko. Nie ako Samko, že keď si odgrgne, ale vypije nejakých 30 ml a už to z neho všetko špliecha. ☹

Maťka chcela som sa ťa opýtať koľko ti Samko vypil keď ste prišli domov z pôrodnice? Aj u nás sú všetci chorí, len ja a Dávidko držíme zatiaľ spolu v zdraví. Vo štvrtok pôjdeme asi do Jalovca tak ak by ti bolo lepšie daj vedieť, aspoň by som ti vrátila oblečko.

My už tiež brázdime naše dedinské chodníky a dnes asi zavítame aj do Pd. Tak choroby nech sa nám z ďaleka vyhýbajú 😀

kkatrina
1. okt 2007

leni ty si sa nám kde stratila z fóra? 😒

kika13
1. okt 2007

kati nam sa to grckanie uz trochu ustalilo, zatial je pokoj, humanu toleruje uplne, z materskeho z neho obcas nieco vyleti, ale to je nic. Ked sme prisli z porodnice tak vypil nejakych 50-60ml. Mozno je to tou zmenou, ze raz ma to a raz to mlieko, dobre by bolo sa asi s doktorkou poradit. My sme sa o stvrt na desat zobudili 😀 , vedel, ze maminka si potrebuje pospat 😔 😀 .
Lenadka ty uz na nas kasles? 😨 Do stvrtka sa hadam z toho dostanem, uvidime. pa pa

lenadka
1. okt 2007

Baby nekaslem a nestratila som sa, bola som cely tyzden na skoleni v Modre a dnes som doteraz skusala, potom za mnou chodi zufala sefka postazovat sa ake nenormalnosti od nej chcu 😝
kati tak mliecko je? Odsavas, ci normalne dojcis? 😕

paska
1. okt 2007

ahojte 😀 tak mi sme už doma 😠 .. 😀
kika idem ti písať ip lebo sem nemožem zase by sa jedoval že ohováram 😅

kkatrina
1. okt 2007

leni odsávam, ale už sme na tom tak biedne, že mliečko mám len v ľavom prsníku, a aj to sa tvorí tak každých 6 hod, takže sa ľahko dovtípiš že viacej sme na umelom ako na materskom, a aby toho nebolo málo, tak to materské mlieko mi vždy celé vygrcká, tak som v stave zúfalstva a neviem čo ďalej ☹

kiko13
1. okt 2007

paska mozes napis nech vieme co je pasko zac 😀 😀 😀

pasko
1. okt 2007

ja som dnes strasne nasraty a ja ti mozem vypisovat kiko 😎

pasko
1. okt 2007

ste sa zlakli ja sa snazim byt kludny ale paska ma dar ze ma vie tak nasrat ale mne vela netreba tak ja idem ahojte 😠

kiko13
1. okt 2007

Paska 😠 nejeduj ho 😠 zlyhala komunikácia 😖

paska
1. okt 2007

😀 ja ho nejedujem on sa vytáča sám 😀

stanka_11
1. okt 2007

Kati, ak budes vo stvrtok brazdit ulice Jalovca, prezvon ma. Ak by bola mala v pohode, isli by sme vam oproti.Uz sme sa aj tak davno nevideli.

lenadka
2. okt 2007

Takze vo stvrtok sa ma mprechadzat aby som Katky v Jalovci stretla??? 😀 😀 😀
pasi a kde ste vcea boli? 😕 myslela som ze pasko je uz v cudu v Nitre, ci isiel az rano?

kkatrina
2. okt 2007

bré ránko 😀

Stani asi to presúvam už na zajtra, chcem mrknúť starkú a vybaviť všetky papierovačky na úradoch, potom ešte o jednej máme ísť na sono kĺbikov. Ale ak pôjdeme, prezvoním ti a by sme sa na chvíľku zastavili aspoň ťa pozdraviť 😉

Na dlhšie pôjdeme do Jalovca asi až po krste - 12.10.

Maťka neprijatý hovor som si našla až dnes ráno, bola som včera s Dávidkom sama a akurát som kúpala a potom som hneď s ním zapichla do postele. Tak ak sa ti bude dať prezvoň mi cez deň z Vladkovho telefónu. 🙂

lenadka
2. okt 2007

kati ked to nepojde a bude materske grckat co narobis-das na cely den umele, ved to prezije, ked sa neda-tak sa neda, hlavne sa nestresuj 😉

kkatrina
2. okt 2007

leni ďakujem za podporu, som rada že aspoň niekto to chápe a neodsudzuje 😢

kika13
2. okt 2007

kati ved to neni ziadna tragedia, Davidko potrebuje maminku v pohode a nie stresy 😉 , takze drzim palce nech je to tak ci tak

kika13
2. okt 2007

kazdy pripad je uplne iny, ja by som si nikdy nedovolila nejaku maminku za toto odsudzovat, my sme sa zo zaciatku tiez natrapili 😅 , babatka vsetko citia, su s nami prepojene, nas place ked som nervozna a ked ho zoberie moj je v pohode. Najdolezitejsia je pohoda doma, moj osobny nazor teraz, nikoho nechcem urazit, pohoda je dolezitejsia ako materske mlieko za kazdu cenu a vystresovana cela rodina 😔 . To nieje pohodlnost podla mna, pohoda a pohodlnost nie su to iste.

kika13
2. okt 2007

paska kde si 😕

jesenka
2. okt 2007

no baby, to bol den...boli sme s Luckou u ocneho, je vraj kratkozraka este nema ani 3 mesiace a vraj 4 dioptrie minimalne, preplakala som den a z toho ma boli hlava..a este mam asi aj laktacnu krizu posledne 3 dni, chudatko dietatko islo spat hladne ako za trest...

Kkatrinka, suhlasim s kikou, ze dolezite je aby si ty bola v pohode a bez stresu, ked nie je mliecko tak s tym asi vela nenarobis, tak len skusaj kolko sa da

Stanka vitaj na konikovi

Lenadka konecne spat, uz som sa cudovala ci si na nas zanevrela

Paska, je jasne ze na vine je chlap, vzdy a za kazdych okolnosti 😀 😀 😀

kika13
2. okt 2007

jesenka a ako ste dosli nato, ze treba ist k ocnemu, Samkovi kontrolovali ocka v porodnici, to ma mrzi s Lucinkou, ale netrap sa moja koli tomu dnes uz je taka technika, laserom sa daju ocka krasne opravit. Aj ked ja by som to zobrala urcite podobne ako ty. Budeme na vas mysliet 😔 .

kika13
2. okt 2007

papula, srdcko, bebek vy kde ste zmizli zienky? 😕 😕 😕

achojka
2. okt 2007

ahojte babulky. ako sa mate?

paska
2. okt 2007

ahojte 😀 ja dneska takto v noci 😎

jesenka neplač 😉 ale úplne ťa chápem ked sa mi siska narodila a zahlásili mi že je problém plakala som stále nervózna som bola jak pes mlieko nebolo ani kvapka ☹teraz je sledovaná a ja som sa s tým zmierila 😉 takže sa daj do kopy hlavu hore a klud 😉 bude dobre 🙂

kika13
2. okt 2007

Paska kde si sa celý deň motala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre